Imperia Online България  
Април 24, 2024, 12:52:52 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Чао и от мен.  (Прочетена 985 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« -: Юни 25, 2011, 22:25:20 »

Ето, че дойде време и аз да кажа чао на ИО за не определено време. Просто времето за игра ми липсва и за това реших да спра за сега. Пожелавам успех на отбора ни на световното! Извинявам се, ако съм обидил или засегнал някой през годините. Нямам лоши чувства към никой. Ще ви навестявам чат-пат да видя как сте  Wink ИО ми даде много, за което съм безкрайно благодарен. Запознах се с много хора, с които сме мн. добри приятели и се надявам да си останем такива. Но най-голямото ми "наказание"  Embarrassed е, че в ИО срещнах своята половинка!  Wink
« Последна редакция: Юни 25, 2011, 22:48:20 от lyubo_78 » Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
Tanya_1972
Сержант
**

Karma: +126/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #1 -: Юни 25, 2011, 22:58:01 »

Е то е много ясно, че и от мен довиждане. Любооооооооо  ;D чак наказание  *scratch*. Абе ти си знаеш. *freak* *freak* *freak* Успех на световното и приятна игра на всички.  Smiley
Активен

Когато ми трябва консултант, знам къде да отида, а вие не си бутайте гагата там, където не ви е работа! Не позволявам на сульо и пульо да ми се бъркат в живота и да изказват мнения по лично мои въпроси! Кога, как, защо и кога, това си е мой проблем не "ВАШ"! Ясно???
vidomina
I died to become immortal
Полковник
******

Karma: +1351/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 1288


Sometimes I feel that I could rule the world!!!


Профил WWW
« Отговор #2 -: Юни 25, 2011, 23:02:30 »

всички при мене ще дойдете  Wink ще правим отбор  *gamer*

 *GIVE_HEART* и за двамата  *rose*
Активен

Age of Extinction
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #3 -: Юни 26, 2011, 08:23:31 »

АУУУуууууууууууууууу .... починете си малко ...пък наесен с песен Smiley ... Любе и от чата да не избягаш ,че кой ще пуска вицовете сутрин да се смея:)
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #4 -: Юни 26, 2011, 10:54:21 »

Късметлия! *beer*
Активен

Умри,но не се предавай!
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!