Imperia Online България  
Април 27, 2024, 18:51:15 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Вести от Земя Четиринадесета - Лас Вегас  (Прочетена 83341 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #30 -: Септември 19, 2011, 18:45:52 »

малките радости в играта  Grin Grin
SirMarkus(_AVENGERS_)   limbize(BESNITE)   21567   0   5   75   979457   0   143
« Последна редакция: Септември 19, 2011, 18:47:24 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
i1978
Гост
« Отговор #31 -: Септември 19, 2011, 23:21:49 »

В тая тема нещо много много играе гумичката ми се струва. И малко ама за сега малко съм се изнервил. Все пак това е хронология ако може да не се трие хронологията особенно, когато няма нещо написано против правилата. В противен случай ще стане място за самореклама на определени играчи и съюзи.
Активен
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #32 -: Септември 19, 2011, 23:28:38 »

В тая тема нещо много много играе гумичката ми се струва. И малко ама за сега малко съм се изнервил. Все пак това е хронология ако може да не се трие хронологията особенно, когато няма нещо написано против правилата. В противен случай ще стане място за самореклама на определени играчи и съюзи.

Всички хронологични коментари седят в темата. Само спамът е бил премахван. Ако имаш хронологии - слагай. Всяка хроника за ерата, под какъвто и да е мироглед, е добре дошла за темата. Защото само тя ще остане накрая. Smiley 
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #33 -: Септември 22, 2011, 14:36:32 »

Към 22.09.2011 г.

ИНДИВИДУАЛНА НЕТНА КЛАСАЦИЯ



ИНДИВИДУАЛНА ВОЕННА КЛАСАЦИЯ



СЪЮЗНА КЛАСАЦИЯ
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #34 -: Септември 22, 2011, 16:58:32 »

Понеже хроникьорката е ропуснала едно събитие съм длъжен да го отбележа:     Половината играчи от съюз AETERNUM се преместиха в PREMIUM.    Просто е недопустимо да пропуснеш тоя факт Вики.AETERNUM са едни от прехвалените ви съюзници
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #35 -: Септември 22, 2011, 20:54:26 »

Понеже хроникьорката е ропуснала едно събитие съм длъжен да го отбележа:     Половината играчи от съюз AETERNUM се преместиха в PREMIUM.    Просто е недопустимо да пропуснеш тоя факт Вики.AETERNUM са едни от прехвалените ви съюзници

Ако имаш хронологии - слагай. Всяка хроника за ерата, под какъвто и да е мироглед, е добре дошла за темата. Защото само тя ще остане накрая. Smiley  

Всеки ден най-различни играчи обикалят по съюзите, когато всички от AETERNUM се изместят в PREMIUM, тогава новината ще бъде коректно отбелязана. Все още сливането е в процес. Новини за причината на сливане очаквайте съвсем скоро....  Smiley
« Последна редакция: Септември 22, 2011, 20:57:22 от viki4 » Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #36 -: Октомври 02, 2011, 04:55:24 »

bojidarmir [Legends_BG] Vs. ..............  Honor   Gold          Points                    Points        Honor
Win                                                298   ........          -87895                  -167070        0                                    Съжалявам за закъснението.Все пак Божидар е най-добрия играч в съюза на Вики и очаквах тя да постне най-голямата битка досега в ерата.
   
      
            
      
« Последна редакция: Октомври 02, 2011, 04:57:06 от GARIO » Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #37 -: Октомври 02, 2011, 10:58:38 »

bojidarmir [Legends_BG] Vs. ..............  Honor   Gold          Points                    Points        Honor
Win                                                298   ........          -87895                  -167070        0                                    Съжалявам за закъснението.Все пак Божидар е най-добрия играч в съюза на Вики и очаквах тя да постне най-голямата битка досега в ерата.
   


Битката не се е публикува умишлено все още. Когато дойде момента ще я пусна.
« Последна редакция: Октомври 02, 2011, 12:19:49 от viki4 » Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #38 -: Октомври 02, 2011, 12:10:25 »

ciroаlmare Apolonia е щастливеца, не е толкова сложно да се види
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #39 -: Октомври 02, 2011, 12:16:10 »

Към 02.10.2011 г.

ИНДИВИДУАЛНА НЕТНА КЛАСАЦИЯ



ИНДИВИДУАЛНА ВОЕННА КЛАСАЦИЯ




СЪЮЗНА КЛАСАЦИЯ


ВОЙНИ











Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #40 -: Октомври 02, 2011, 15:37:27 »

           Много бързо настъпи момента.Но как иначе да оправдаеш публикуването на последната битка
не те разбирам, честно. има с какво да се похвалят и го правят. Ти къде блея да те фраснат?   *pardon*

Радват си се на успехите, макар и временни, Божо вече издъхва, Ирина избърза и тя, все още разучавам Jordano, при него какво е положението.

The_Just с много сериозна заявка да ни ходят по главите.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
bojidarmir
Капитан
****

Karma: +13/-87
Неактивен Неактивен

Публикации: 330


Профил
« Отговор #41 -: Октомври 02, 2011, 16:51:30 »

не те разбирам, честно. има с какво да се похвалят и го правят. Ти къде блея да те фраснат?   *pardon*

Радват си се на успехите, макар и временни, Божо вече издъхва, Ирина избърза и тя, все още разучавам Jordano, при него какво е положението.

The_Just с много сериозна заявка да ни ходят по главите.
виж сега, божо савсем неиздъхва той нее започнал със съюз the just ,а колкото до ирина тя си знае  щеси говорим последните 3 месеца кой е избързал и кои нее ,плюс това ас играя като се забавлявам, а наи голямото забавление е да биеш играчи сас по-голямо нето оттеб и по-голяма икономика ,а не да гони6 малките ,или ако са малки поне да са редожни и трудни за хващане сериозни играчи това е удоволствието , ас вече се позабавлявах ,и ,оттук каквото и да стане то всяко забавление омръзва,ненамерих равностоен противник досега от тези италианци а те нека са и на 2м. нето ако искат, и все още мога да смажа, всекие един от съюз the just , просто е изгубено време имам 25 процента пове4е армия от тях и 80 милиона вав наличност така че хваналисе немогат даме стигнат ,докато ме стигнат 6те са им паднали армиите, ами немисе занимава нека те да ме гонят  щеги оставя да саберат армии 4е да е интересно, само незнам защо спартано вдигна флага след като немога да го бия във момента толкова ли го е старх, има време и занего . наблюдавай с интерес
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #42 -: Октомври 02, 2011, 16:58:04 »

Божо, до сега лихвиш и не правиш сейв. До тук всички други си гоним целите и не вадим армии. Мен ме бият акаунти по на 500к нето защото имат армии да влязат в 8-ци и какво от това. Имахме дълги разговори с теб, ако искаш си фактор в ерата какво не трябва да правиш. Е, ти го направи. Не ми казвай как се забавляваш 18 часа он. Защото аз се забавлявам с по 2-2,5 блока на ден в играта. В момента, в който противник ти извади армия за да ти влезе - края на лихвите и край на мечтите. Можеш да играеш активно и да се биеш много, но вече ще ти трябва поне 7 часа сейв за да се спасяваш.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #43 -: Октомври 02, 2011, 17:07:25 »

_AVENGERS_ и The_Just и ApoLoNia)са общ съюз разделен на три и съвсем скоро ще се обединят в едно.  Затова и Джъст не вдигат съюзни проучвания с идея да се вливат. Тогава няма да има съюз, който да им оспори нито военните сили нито нетната класация. Разкола на бг съюзите ги удовлетворява идеално.
« Последна редакция: Октомври 02, 2011, 21:06:02 от viki4 » Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
kirlivanof
Лейтенант
***

Karma: +59/-237
Неактивен Неактивен

Публикации: 125



Профил
« Отговор #44 -: Октомври 02, 2011, 20:12:41 »

Божо, до сега лихвиш и не правиш сейв. До тук всички други си гоним целите и не вадим армии. Мен ме бият акаунти по на 500к нето защото имат армии да влязат в 8-ци и какво от това. Имахме дълги разговори с теб, ако искаш си фактор в ерата какво не трябва да правиш. Е, ти го направи. Не ми казвай как се забавляваш 18 часа он. Защото аз се забавлявам с по 2-2,5 блока на ден в играта. В момента, в който противник ти извади армия за да ти влезе - края на лихвите и край на мечтите. Можеш да играеш активно и да се биеш много, но вече ще ти трябва поне 7 часа сейв за да се спасяваш.

  Ха така селски  *hahaha*  добре ми го каза на Божо
  и аз му викам прави поне  8 ч. сейфове да не те хванат , ама
  той не ще и къф ли ще го яде  Tongue
  Виждам че явна разбираш много играта *dance* вземи
  дай още препоръки  *hahaha*

 *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer*
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!