Imperia Online България  
Април 25, 2024, 15:14:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Свят 72..,  (Прочетена 52130 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
zLaGaD
Сержант
**

Karma: +82/-99
Неактивен Неактивен

Публикации: 76



Профил
« Отговор #30 -: Юли 20, 2011, 17:56:39 »

@David27 това ми е най-слабия старт на ера във версия 4 . Как ли щеше да ревеш във форума , ако си ми бил съсед в някоя предходна  Grin . Аматьор си бате... докладвай _REZO_ и zLaGaD по канален ред . Слабаци.., то играта ще влезе в етап "елитни" и ще цивриш още повече . Палете на воля . Ние и население от други ацц-та можеме и си прехвърляме  Grin Аматьор...
Активен

david27
Редник
*

Karma: +11/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 28

comando k-please


Профил
« Отговор #31 -: Юли 20, 2011, 18:44:01 »

@David27 това ми е най-слабия старт на ера във версия 4 . Как ли щеше да ревеш във форума , ако си ми бил съсед в някоя предходна  Grin . Аматьор си бате... докладвай _REZO_ и zLaGaD по канален ред . Слабаци.., то играта ще влезе в етап "елитни" и ще цивриш още повече . Палете на воля . Ние и население от други ацц-та можеме и си прехвърляме  Grin Аматьор...


Perfect. Съмнявам се, те разполагат с необходимите лекарства и хамбари. Чух от тях.

Виждам, че те се чувстват превъзходство.
в моята страна са призовани да, че големите усти.

Нито ми е най-добрият старт в V4. Беше плаж почивка 15 дни. Има и друга поговорка в моята страна. "Всички си тя получава хххх Сан Мартин".

Ами, тъй като са най-добрите, jijiiiij, казват те. Стоп отчетност, когато тези, които правят multiaccounts.

Бог ни даде една стогодишна война, а не за един ден на битката. Деца на Thirds предпочитат смъртта на безчестие, и говорим за капитулация след смъртта.

http://www.youtube.com/watch?v=AhjI_S23HF

Тази област има две съюзи. испаноезичните, с уважение към всички испански. спечелите уважението им. ностро ние я имаме. Преглед на отговори са дадени, не заслужават времето си, който публикувал повече в този форум. Дръжте измама. с "хамбари" и "лекарство" jajjajajjaja.

А поздрав
Активен

2010/11  Los Tercios spa11 21  чест 14.740 ПОБЕДИТЕЛИ V5 1-1-1-1

Los Tercios (7)
BATTLEFIELD (5)
Libertador-Aragon (3)
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #32 -: Юли 21, 2011, 17:53:24 »

         Злогадия са го подгонили испанките май ...Ще има консумация  *freak*
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #33 -: Юли 21, 2011, 18:35:43 »

За сметка на това неговите кадри ходят да се бъзикат с бг-тата, а латиносите стоят здрави и небарнати  *crazy*
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
tany
Сержант
**

Karma: +205/-255
Неактивен Неактивен

Публикации: 65



Профил
« Отговор #34 -: Юли 21, 2011, 20:18:20 »

За сметка на това неговите кадри ходят да се бъзикат с бг-тата, а латиносите стоят здрави и небарнати  *crazy*

И друг път сме виждали такива юнаци,ама всяко чудо за три дни, а най -голямото за девет  Grin Grin Grin
Активен

zLaGaD
Сержант
**

Karma: +82/-99
Неактивен Неактивен

Публикации: 76



Профил
« Отговор #35 -: Юли 21, 2011, 21:35:03 »

Пишете си никовете в играта . Щото не понасям анонимни мишки да църкат около мене  wassup
Активен

funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #36 -: Юли 21, 2011, 21:38:35 »

Aз като гледам тук на всички никовете съвпадат с тези в играта...  Cool

Включително и на испанчето, дето ви ходи с факлата
« Последна редакция: Юли 21, 2011, 21:41:14 от funtomas » Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
smily
Сержант
**

Karma: +10/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 60



Профил
« Отговор #37 -: Юли 22, 2011, 23:49:27 »

Aз като гледам тук на всички никовете съвпадат с тези в играта...  Cool

Включително и на испанчето, дето ви ходи с факлата

няма да стигне далеч с тази факла  Cry Cry
Активен
david27
Редник
*

Karma: +11/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 28

comando k-please


Профил
« Отговор #38 -: Юли 27, 2011, 17:22:47 »

И друг път сме виждали такива юнаци,ама всяко чудо за три дни, а най -голямото за девет  Grin Grin Grin
@David27 това ми е най-слабия старт на ера във версия 4 . Как ли щеше да ревеш във форума , ако си ми бил съсед в някоя предходна  Grin . Аматьор си бате... докладвай _REZO_ и zLaGaD по канален ред . Слабаци.., то играта ще влезе в етап "елитни" и ще цивриш още повече . Палете на воля . Ние и население от други ацц-та можеме и си прехвърляме  Grin Аматьор...

Първите Властелини на реалма
[2011-07-27 14:34:05]
Екипът на Империя Онлайн има честта да съобщи, че състезанието 'Властелини на реалма' беше спечелено за първи път в историята на Ера на Завоеванията днес, 27.07.2011, от съюз Los_Tercios в свят 83 с 72,36% обсег на съюзно влияние, запазено за 168 часа.

Поздравления на силните представители на съюза победител и успех на останалите Кандидат-Властелини на реалма!

Gracias Wink
Активен

2010/11  Los Tercios spa11 21  чест 14.740 ПОБЕДИТЕЛИ V5 1-1-1-1

Los Tercios (7)
BATTLEFIELD (5)
Libertador-Aragon (3)
miroo
Капитан
****

Karma: +60/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Hamilkar-EVIL


Профил
« Отговор #39 -: Юли 27, 2011, 17:24:47 »

Поздравления за реалма!!Дано и тук изкарате да края *beer*
Активен

Obezymelia
Шут
Лейтенант
***

Karma: +196/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #40 -: Юли 28, 2011, 10:02:24 »

Искам да поздравя съюз NOTORIUS за великолепната им игра до момента,едни истеснки патриоти. Опожарявани от испаноговорящи играчи,а те самите си го връщат ,но не на испаноговорящите,а на българските си колеги. Grin Ама вие сте наистина големи играчи. Жалко че спрях с активната игра.....  Smiley
« Последна редакция: Юли 28, 2011, 10:04:56 от Obezymelia » Активен

zLaGaD
Сержант
**

Karma: +82/-99
Неактивен Неактивен

Публикации: 76



Профил
« Отговор #41 -: Юли 28, 2011, 11:34:13 »

Искам да поздравя съюз NOTORIUS за великолепната им игра до момента,едни истеснки патриоти. Опожарявани от испаноговорящи играчи,а те самите си го връщат ,но не на испаноговорящите,а на българските си колеги. Grin Ама вие сте наистина големи играчи. Жалко че спрях с активната игра.....  Smiley

Ламерско изказване . NOTORIOUS граби , опожарява и унищожава всеки , който е трън в очите на лидера и не се връзва със политиката на съюза . Някои хора имат късмет , че не ми е развита картата и на 3000 не се разхождам за момента .
 Аз не съм расист , та да нападам само чужденци . И не латиноси , а турците като цяло палят . Мишоци не понасям , а БГ играчите са именно такива  Wink
Активен

kalan_amnel
kodji11
Редник
*

Karma: +19/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 15



Профил
« Отговор #42 -: Юли 28, 2011, 12:03:03 »

Искам да поздравя съюз NOTORIUS за великолепната им игра до момента,едни истеснки патриоти. Опожарявани от испаноговорящи играчи,а те самите си го връщат ,но не на испаноговорящите,а на българските си колеги. Grin Ама вие сте наистина големи играчи. Жалко че спрях с активната игра.....  Smiley

Е ние всички сме спирали с активната игра....върни се да ти се насладим,този състав на NOTORIUS ще ти се зарадва Wink
Активен
Nosferatu
Гост
« Отговор #43 -: Юли 28, 2011, 12:22:54 »

Е ние всички сме спирали с активната игра....върни се да ти се насладим,този състав на NOTORIUS ще ти се зарадва Wink
е то върне ли се няма смисъл да играете  Wink
Активен
kalan_amnel
kodji11
Редник
*

Karma: +19/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 15



Профил
« Отговор #44 -: Юли 28, 2011, 12:25:59 »

е то върне ли се няма смисъл да играете  Wink

Знам,аз затова се върнах Wink...казаха ми че и той е спрял и костенур го няма...и сега спокойно се силим във форума  Cool
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!