Imperia Online България  
Април 16, 2024, 14:58:53 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Световното и България-мнения,коментари,препоръки  (Прочетена 41676 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Kilgor_
Jeeves
Лейтенант
***

Karma: +110/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 177



Профил
« Отговор #195 -: Септември 21, 2011, 10:10:59 »

Ние много добре си преценяваме дали са силни или са слаби.
И скрийншотът на Райха си го показа.

Разбиване в неутрални провинции, унизителен пердах от един-единствен човек, рев, сълзи и сополи във форума и грозни и безпредметни обвинения, отправени по същия този играч, че и по други чужденци, които са даже модератори, играли тая игра много преди поне 90% от новоизлюпените национали... Това са реакции на наранени, обидени и честолюбиви играчи, които не уважават своя противник. Да не говорим какви обиди прочетох по адрес на чужденците... от пуст мерак да се пъчим като псевдо-патриоти.

А, да, Фениксе, Вагнер наистина се дава публично като пример.
Ама не от мен, а от твоя съотборник Райха...

Тва 7:0 явно все още боли...

Кое е 7:0 ? Зануляванията на Вагнер ли ? Толкова са.

Кой колко е наранен честолюбив и обиден, не е работата на администрацията да тълкува и коментира. Пък и тази администрация много се засяга когато е критикувана, много честолюбие много нещо.

Хайде стратегията за световно първенство да я правим тези дето разбираме как протича една ера в блиц версия 5. Кое е нормално и кое не ние си го мислим. А пък вие най-после може и да направите плакетите за непобеден от НН7. Ако от нещо съм обиден, това факта че трябва 5 месеца да си чакам наградата. И медалите ли така ще си получаваме ?

Аз няма да позволя да клеветите и ругаете националният отбор. Отбор в който имам честа да играя. Изобщо забравете за това, без оглед на позицията която заемате служебно. Няма как да се случи.
« Последна редакция: Септември 21, 2011, 10:53:23 от yovanna » Активен

И ето че в миг сред тълпата кафява
пролазва пълзяща, безформена гад-
червена от кръв се проточва гнуснава
 челюст разтваря и трака с жад.
Тя лази, извива и челюсти впива.
в актьорите сгърчени- плячка и стръв,-
................................................
И ангелски сонм отлетява далеко
и плач възвестява в небесний покой,
че тази пиеса се казва "Човекът",
а червеят нейни герой!
danail_dinkov
Капитан
****

Karma: +104/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


смъртта е едва началото ...


Профил
« Отговор #196 -: Септември 21, 2011, 10:41:45 »

Класиране и Победа:


"За победител се счита съюзът, успял да задържи минимум 60% съюзен обсег на влияние за период от 42 часа. Фазата за спечелване на света, “Властелини на реалма”, се отключва след 2-рия месец от започването на ерата.
Ако в края на 4-тия месец нито един от съюзите не е успял да спечели титлата Властелини на реалма, то световен шампион става съюзът, класиран на първо място по нетни точки.
Класирането е на база съюзни нетни точки - сбор от нетните точки на всички членове.
Всички останали съюзни/индивидуални класации са само за престиж.
Ако победата се спечели посредством „Властелини на реалма”, второ и трето място се присъждат на съюзите с най-голям обсег на влияние след шампиона. Ако само два съюза имат наличен обсег на влияние, за бронзов медалист се счита съюзът с най-много нетни точки сред останалите.
Ако победата се спечели на база съюзни нетни точки, обсегът на влияние не се взима предвид и на второ и трето място се подреждат отборите с най-много нетни точки след шамниона."

Чета, чета чета и пак прочитам и очила си сложих и пак чета ... ако може някой, който ползва телескоп да прочете някъде да се споменава за индивидуална военна класация  Cool или търсим под вола теле или тази версия 5 е тъмна Индия за хората които коментират военните точки. Със сигурност има хора в този съюз дето г-н Вагнер не може да и стъпи и на малкият пръст относно битки или военни точки, но нашият съюз си има стратегия и тя се спазва от всички.
Активен

един живот не стига ...
EVELINA
Капитан
****

Karma: +1031/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 299



Профил
« Отговор #197 -: Септември 21, 2011, 23:55:48 »

 :oМалеййй...още един май обърка и форума и темата  :DЗащо се регистрират тия хора ,само за да бъркат темите?Бразилците са ненадминати но...в карнавалите .Така че нека новорегистрираният им фен да потърси тема по въпроса и там да се изявява!
Активен
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #198 -: Септември 22, 2011, 00:26:54 »

Trolololo... Oh no,no,no not this way- you will get run over by a roller... (ще те гази валякА).

П.П: Това не е отговор на провокация. Т.е Е отговор на провокативна публикация, но съдържа в себе си единствено изпитана житейска поука. В известна степен дори е доброжелателно предупреждение към неосъзналия се чужденец да преосмисли плановете си за своето бъдеще, като едновременно с това съм проявил разбиране към неспособността му да обозре неявната угроза, към която житейската му нагласа го води.

П.П 2: Алтернатива: "you will be crushed by a concrete-mixer" (ще те мачка бетонобъркачка).
Активен

Alan_Artas
Редник
*

Karma: +6/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Не забравяйте, че вятърът се движи планини...


Профил
« Отговор #199 -: Септември 22, 2011, 02:01:08 »

Поздрави България! Аз идвам при вас чрез преводач на Google да им даде поздравления на лицевата страна, напомняйки, че бразилците не са и най-малката претенция да даде път, това събитие не се е победител, не пренебрегвайте, ние победи бразилците като да се превърне! Grin

Напред BRASIL!  *bravo* *bravo*
Активен

funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #200 -: Септември 22, 2011, 02:10:46 »

:oМалеййй...още един май обърка и форума и темата  Grin

Не ги гонете бразилците от форума ... И без това ако четат основно Райх и Шереметев, нищо не могат да разберат и при високо качество преводачи  Grin
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
EVELINA
Капитан
****

Karma: +1031/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 299



Профил
« Отговор #201 -: Септември 22, 2011, 02:21:44 »

Абе не ги гониме -просто ги упътваме :DА колкото до това ,че няма да разберат тука нищо-това си е самата истина и то не за друго,а защото те не са ЧИТАТЕЛИ-те са ПИСАТЕЛИ! *hahaha*
Активен
Alan_Artas
Редник
*

Karma: +6/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Не забравяйте, че вятърът се движи планини...


Профил
« Отговор #202 -: Септември 22, 2011, 02:26:52 »

Абе не ги гониме -просто ги упътваме :DА колкото до това ,че няма да разберат тука нищо-това си е самата истина и то не за друго,а защото те не са ЧИТАТЕЛИ-те са ПИСАТЕЛИ! *hahaha*
всъщност аз съм писател и читател, пратеник плюс тоалетна, както казах " brasileiro"

Google tradutor........... Tongue Tongue Tongue Tongue................ou :google chrome...... Tongue Lips Sealed
Активен

Xa3apTa
biggie
Лейтенант
***

Karma: +194/-127
Неактивен Неактивен

Публикации: 208



Профил
« Отговор #203 -: Септември 22, 2011, 02:40:28 »

Tongue Бразилия ще !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ще стане колония на България , началото вече е сложено с избирането на президентшата ви  *freak*
Активен

Нека всички викнеме УРАААА!!! За една добра игра и едно добро съдииство *pardon*
Alan_Artas
Редник
*

Karma: +6/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Не забравяйте, че вятърът се движи планини...


Профил
« Отговор #204 -: Септември 22, 2011, 02:45:37 »

Ще стане колония на България , началото вече е сложено с избирането на президентшата ви  *freak*
не забравяйте, че Brasil вече е колония Portugal, след това внимавайте, защото бразилците доминираха царства на PT/BR
Активен

Brasileiro
Редник
*

Karma: +3/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #205 -: Септември 22, 2011, 02:48:17 »

Ще стане колония на България , началото вече е сложено с избирането на президентшата ви  *freak*

какво и България?
Активен
ZonaLeste.
Só pra quebrar a banca porra !!!
Редник
*

Karma: +3/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 0

Nóis Na Fita Mano !!!


Профил
« Отговор #206 -: Септември 22, 2011, 02:57:37 »

не забравяйте, че Brasil вече е колония Portugal, след това внимавайте, защото бразилците доминираха царства на PT/BR
дяволите, не мога да си сложа снимката и сега Алън?
Активен

""Quando o dia escurece, só quem é de lá sabe o que acontece""   >Grin >Grin >Grin
Alan_Artas
Редник
*

Karma: +6/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Не забравяйте, че вятърът се движи планини...


Профил
« Отговор #207 -: Септември 22, 2011, 03:02:33 »

Хах, сега влизам и какво да видя, интересна тема, интересни позиций - озадачаващи бих казал, и не на последно място - Вагнера пак гризнал дръвчето. Ми кво да прави човека, да не е птица та да прелети в друг сървър. Просто карма, не може да избяга от акаунта си, нито от кожата си. Признавам че е добър играч и упорит, за което - браво, но това не е достатъчно да събориш момчетата и момичетата от БГ отбора. За това се искат по други действия. Добре е поне че ги развлича, та да не скучаят.

П.П. Защо ли секнаха изведнъж репортажите на Alan_Artas?

Опа, Търсех си Ник тук и да намеря този цитат!
след това отговори:
Аз пеша по лични причини, ако не изглеждат пропуснали един ден в класирането, аз съм пратеник с повече истории и повече вкусове, не се притеснявайте аз ще се активира отново, преди да може да ме надмине! *beer* *beer* *beer*
Активен

smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #208 -: Септември 22, 2011, 09:09:29 »

Бразилския карнавал приключи.
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #209 -: Септември 22, 2011, 09:37:34 »

 *beer* *beer* *beer* Alan_Artas
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!