Imperia Online България  
Април 25, 2024, 08:04:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Световното и България-мнения,коментари,препоръки  (Прочетена 41733 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
възмутен
Редник
*

Karma: +3/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #135 -: Септември 18, 2011, 17:09:10 »

 *cooking* *cooking*
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #136 -: Септември 18, 2011, 17:11:20 »

някаква стачка ли има от вестоносците, вече 7 дни нищо  *scratch*
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
EVELINA
Капитан
****

Karma: +1031/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 299



Профил
« Отговор #137 -: Септември 18, 2011, 17:17:17 »

някаква стачка ли има от вестоносците, вече 7 дни нищо  *scratch*

Ами какво очакваш?Играта си върви-нио интересно че да се пише....Може би ти имаш нещо да им соделиш та да пораотят като искаш да четеш....
Активен
възмутен
Редник
*

Karma: +3/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #138 -: Септември 18, 2011, 17:22:48 »

OK, съжалявам! довиждане
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #139 -: Септември 18, 2011, 17:51:40 »

1. Размяната на съобщения между отборите е по преценка на екипа. Ако имате забележки в тази насока, моля, не досаждайте на играчите, а обърнете претенциите си към екипа на "Империя онлайн";
2. В този форум има едно основно правило - пише се на кирилица...Писания на какъвто и да е друг език не се толерират;
3. Ако имате излишно време за губене можете да го губите във форума на собствената си страна и отбор. Българския форум ще помоля да оставите на БГ играчите;

Imperia Online България > Световно първенство > Общи приказки > Световното и България-мнения,коментари,препоръки

В по-горните постове беше помолен да пише на родния си език или на EN , защото в превода почти нищо не се разбира.
Активен

Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #140 -: Септември 18, 2011, 18:18:52 »

някаква стачка ли има от вестоносците, вече 7 дни нищо  *scratch*
няма стачка ....но и нищо не се случва .... трета седмица едно и също ... Вагнер обира нашите в блока им ,те му го връщат в неговия ...водят се 5 войни от отбори от втората половина на таблицата .... нашите не развиват храм ,защото влианието трета седмица стои на 6,58% .... други отбори изобщо не се стремят да вземат замък  ..... всичко е в едно затишие пред буря 
« Последна редакция: Септември 18, 2011, 18:22:31 от Jimmy_the_Hand » Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #141 -: Септември 18, 2011, 19:16:56 »

1. Размяната на съобщения между отборите е по преценка на екипа. Ако имате забележки в тази насока, моля, не досаждайте на играчите, а обърнете претенциите си към екипа на "Империя онлайн";
2. В този форум има едно основно правило - пише се на кирилица...Писания на какъвто и да е друг език не се толерират;
3. Ако имате излишно време за губене можете да го губите във форума на собствената си страна и отбор. Българския форум ще помоля да оставите на БГ играчите;


И какво пречи, че човека си изразява мнение било и в бг форума? Не виждам нищо нередно и чужди играчи да пишат тук. Аман от расова дискриминация. И то в този случай е напълно целенасочена и избираема, защото подобни коментар не е имало към други чужденци, като например в 95 свят. Явно никога няма да приемете различно мнение от Вашето за БГ отбора и всеки, който има негатив към него не трябва да пише тук за да не ви пречи. Затова си има си модератори за да следят кой как какво и на какъв език пише.  *pardon*
« Последна редакция: Септември 18, 2011, 20:29:31 от viki4 » Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
Kilgor_
Jeeves
Лейтенант
***

Karma: +110/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 177



Профил
« Отговор #142 -: Септември 18, 2011, 19:24:14 »

Такааа, изясни се работата. Вагнер си го отнесе централно за кой ли път  Grin След като стана ясно че прави сейв с приятелска към колонията на португалеца a_falcao1, известен още и като "възмутен". Другото беше лесно и ясно Smiley

Аз съм малък, но достоен

Ти си само малък, a_falcao1 , защото в уговорените битки няма нищо достойно Wink
Активен

И ето че в миг сред тълпата кафява
пролазва пълзяща, безформена гад-
червена от кръв се проточва гнуснава
 челюст разтваря и трака с жад.
Тя лази, извива и челюсти впива.
в актьорите сгърчени- плячка и стръв,-
................................................
И ангелски сонм отлетява далеко
и плач възвестява в небесний покой,
че тази пиеса се казва "Човекът",
а червеят нейни герой!
Sheremetev
Deus conservat omnia.
Капитан
****

Karma: +290/-97
Неактивен Неактивен

Публикации: 335


Подкрепям Елена!


Профил
« Отговор #143 -: Септември 18, 2011, 20:15:50 »

Аз дори съм чувал, че са против правилата. Защо изобщо има нужда от съобщения между съюзите, след като някои хора се справят с основните задачи толкова добре?
Активен

rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #144 -: Септември 18, 2011, 20:49:07 »

има факти има статистика и когато тя говори  Cool всичко друга са приказки или сънища писах има добри играчи но има 1 отбор и това е БЪЛГАРИЯ  Cool
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #145 -: Септември 19, 2011, 10:47:04 »

За да не се петни името на нищо подозиращия португалски модератор, съм длъжна да ви кажа, че Възмутен не е Фалкао.

При съмнения за експлоатация или нечестна игра, отнасяйте оплакванията към support@imperialsupport.org. Публичните обвинения по форумите не се толерират. Това се отнася за всички, бъдете сигурни, че и Възмутен ще бъде предупреден.

С оглед системната забрана за атаки межди акаунти, които някога са имали съвпадения, Империя Онлайн не спира провеждането на битки между акаунти, които нямат общо помежду си. Устната уговорка е технически недоказуема, което я изключва като доказателство за нарушение от какъвто и да било вид. 
Активен

Kilgor_
Jeeves
Лейтенант
***

Karma: +110/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 177



Профил
« Отговор #146 -: Септември 20, 2011, 06:40:36 »

За да не се петни името на нищо подозиращия португалски модератор, съм длъжна да ви кажа, че Възмутен не е Фалкао.

При съмнения за експлоатация или нечестна игра, отнасяйте оплакванията към support@imperialsupport.org. Публичните обвинения по форумите не се толерират. Това се отнася за всички, бъдете сигурни, че и Възмутен ще бъде предупреден.

С оглед системната забрана за атаки межди акаунти, които някога са имали съвпадения, Империя Онлайн не спира провеждането на битки между акаунти, които нямат общо помежду си. Устната уговорка е технически недоказуема, което я изключва като доказателство за нарушение от какъвто и да било вид.  

А за ресурс ? Мога ли устно да се уговоря с приятели от другите отбори да ми изтеглят по един голям заем ? Или по-добре направо дърво и желязо да ми приготвят в пропорция за катафаракти Wink

Питам защото преди 2 дни един отказващ се италианец беше заделил 13 млн дърво и желязо в странична провинция и беше на минус 3 млн злато. За кой бяха не знам, аз за всеки случай ги прибрах  *pardon*
« Последна редакция: Септември 20, 2011, 06:57:35 от Kilgor_ » Активен

И ето че в миг сред тълпата кафява
пролазва пълзяща, безформена гад-
червена от кръв се проточва гнуснава
 челюст разтваря и трака с жад.
Тя лази, извива и челюсти впива.
в актьорите сгърчени- плячка и стръв,-
................................................
И ангелски сонм отлетява далеко
и плач възвестява в небесний покой,
че тази пиеса се казва "Човекът",
а червеят нейни герой!
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #147 -: Септември 20, 2011, 10:20:47 »

А за ресурс ? Мога ли устно да се уговоря с приятели от другите отбори да ми изтеглят по един голям заем ? Или по-добре направо дърво и желязо да ми приготвят в пропорция за катафаракти Wink

Питам защото преди 2 дни един отказващ се италианец беше заделил 13 млн дърво и желязо в странична провинция и беше на минус 3 млн злато. За кой бяха не знам, аз за всеки случай ги прибрах  *pardon*

Прехвърлянето на ресурс е съвсем различно нещо. Ние го разграничаваме, но играч, който попадне на някого с внезапно голямо количество ресурс, няма как да бъде сигурен, че всичко е конспирация. Може да се усъмни и да докладва, но, пак казвам, не в тема във форума.
Активен

rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #148 -: Септември 20, 2011, 15:30:40 »



Uploaded with ImageShack.us

на сайта липсва воената класация че реших да я кача за всички фенове на бг отбора

и спецялен поздрав за маршал вагнер останал днес само по парфюм  Embarrassed

http://www.youtube.com/watch?v=jechHwJfNJ4&feature=related
« Последна редакция: Септември 20, 2011, 15:32:12 от rayh » Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #149 -: Септември 20, 2011, 15:45:18 »



Uploaded with ImageShack.us

на сайта липсва воената класация че реших да я кача за всички фенове на бг отбора

и спецялен поздрав за маршал вагнер останал днес само по парфюм  Embarrassed

http://www.youtube.com/watch?v=jechHwJfNJ4&feature=related

Аз не бих публикувал военна класация, в която "бразилецът, който е останал по парфюм" ви води и то - с преднина от 100к военни точки пред втория...
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!