Imperia Online България  
Април 25, 2024, 02:41:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Световното и България-мнения,коментари,препоръки  (Прочетена 41724 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #60 -: Юли 13, 2011, 11:40:35 »

Атака номер 26, водена от caxo

Тип на атаката: Опожаряване във всички провинции

Състав на базовата номадска армия:
5000 копиеметци
7000 тежки копия
5000 тежки стрелци
2000 тежка конница
5000 елитни стрелци
2000 катафракти
4000 конни стрелци
1000 катафракти стрелци
120 балисти
70 товарни колички

Успех на всички имперци!
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #61 -: Юли 13, 2011, 11:50:01 »

Атака 24 ..... статистически пост на Отон каква е атакта ... статистически пост на Отон какъв е резултата ...  *scratch*
Атака 25 .... статистически пост на Отон каква е атакта ... статистически пост на Отон какъв е резултата ...  *scratch*
Атака 26 ... статистически пост на Отон каква е атаката ......  Shocked

Никакви постове от участници, битки, лакърдии  ... никакви коментари .... нищичко  *scratch* Толкова ли е скучно това Световно Първенство  *scratch*

Р.Р. Ако има някаква нова забрана за писане из тези теми ... предварително се извинявам, че съм я нарушил .... просто си бях взел пуканки да прочета нещо интересно тук и не съм чел целия форум  Undecided
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
LadyROVENA
Сержант
**

Karma: +127/-101
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Nobody move.. I droped my brain!


Профил
« Отговор #62 -: Юли 13, 2011, 12:29:51 »

http://worldcup.imperiaonline.org/?section=reporters_waves  - ей тука цъкам да чета ужким нещо,че тук във форума дума не дават да им кажеш *xxx* - викат "Кибиците да мълчат"....ама то пак познай кого чета  Grin Grin
 - вълна 22 - oton - 3 поста
 - вълна 23 - oton - 3 поста
 - вълна 24 - ototn - 2 поста
 - вълна 25 - GalahaD отсрамва имперците  с оправданието,че са се напили *FRIEND*
"Пирът продължаваше!!! Ядеше се и се пиеше здраво. Банкетната зала в лятната резиденция на neversleep денонощно се огласяше от веселия смях на тридесетте пируващи - нехайни за тренировките на войскарите им със степните орди."
Активен

Тук всеки е НЯКОЙ, ако някой не е НЯКОЙ - той не е тук!*BOSS*
Ако се довериш на някого напълно - ще получиш или приятел за цял живот или урок за цял живот
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #63 -: Юли 13, 2011, 12:48:23 »

1. Не може да се показват, доклади от битки.
2. Самите битки са доста еднотипни, в новата версия, няма кой знае какво разнообразие.
3. До сега, атаките бяха безумно слаби.

Написах три различни коментара и ги изтрих и трите ... то просто няма нужда да се коментира  Cool

Здрави нерви пожелавам на участниците  *beer* *beer* *beer*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
enravota
Редник
*

Karma: +410/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


MISTRUSTED MEMBER


Профил
« Отговор #64 -: Юли 13, 2011, 13:11:51 »

Отонът - строг но справедлив раздава правосъдие тук!  Lips Sealed Къса пагони, раздава банове, изобщо сме се схванали от страх......  Sad
Активен

delenda est!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #65 -: Юли 13, 2011, 13:36:44 »

http://worldcup.imperiaonline.org/?section=reporters_waves  - ей тука цъкам да чета ужким нещо,че тук във форума дума не дават да им кажеш *xxx* - викат "Кибиците да мълчат"....ама то пак познай кого чета  Grin Grin
 - вълна 22 - oton - 3 поста
 - вълна 23 - oton - 3 поста
 - вълна 24 - ototn - 2 поста
 - вълна 25 - GalahaD отсрамва имперците  с оправданието,че са се напили *FRIEND*
"Пирът продължаваше!!! Ядеше се и се пиеше здраво. Банкетната зала в лятната резиденция на neversleep денонощно се огласяше от веселия смях на тридесетте пируващи - нехайни за тренировките на войскарите им със степните орди."

Прочете ли някъде думата "напили" да фигурира в поста ми - яде се и се пие поради простата причина че има излишък от материални блага, само и единствено поради основателната причина наречена - разбити номадски армий. Тези победи носят отлични дивиденти на първите имперци, а и заплахата от номадските армий е минимална, тоест битките се вземат със символични жертви тъй че на лице са предпоскавки за пир и веселие, още повече че всичко си е ОК. Това че хората ядът и пият съвсем не означава че са пияни  а напротив, означава само и единствено че първите са в отлична кондиция, и си позволяват веселби пред лицето на врага.
...и те така те.

С уважение: GalahaD *rose*
« Последна редакция: Юли 13, 2011, 14:19:29 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
danail_dinkov
Капитан
****

Karma: +104/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


смъртта е едва началото ...


Профил
« Отговор #66 -: Юли 13, 2011, 14:32:58 »

Отонът - строг но справедлив раздава правосъдие тук!  Lips Sealed Къса пагони, раздава банове, изобщо сме се схванали от страх......  Sad

Да добавя трие постове без да съм нарушил правилата на форума. Ако ми покаже кое правило съм нарушил в изтритият ми пост му пращам каса бира каква си избере заедно с мезе за нея.
Активен

един живот не стига ...
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #67 -: Юли 13, 2011, 14:37:11 »

1. Не може да се показват, доклади от битки.
2. Самите битки са доста еднотипни, в новата версия, няма кой знае какво разнообразие.
3. До сега, атаките бяха безумно слаби.

1. В това издание - не, но в бъдещи издания на квалификации или НН ще може. Това издание все още работи със стария калкулатор. В самото световно ще може да се показват доклади.
2. За да са балансирани атаките, малко или много се получават еднотипни. Освен това в квалификациите не се търси трудността от стандартния турнир НН поради поради масовото участие на по-слабо запознати с играта хора.
3. виж т.2. От твоята камбанария са безумно слаби, ама иди отговори на този човек например:

Цитат
the game is very unfair. nomads technologies and their armies grow fasters than imperians. the game is ending and i have not yet started centralization level 10. for me is imposible to do melee attack and armor 16. today i lost two battles, and i think it is imposible in this conditions to reach paladins, guardians ecc.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
Kilgor_
Jeeves
Лейтенант
***

Karma: +110/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 177



Профил
« Отговор #68 -: Юли 13, 2011, 14:52:28 »

1. В това издание - не, но в бъдещи издания на квалификации или НН ще може. Това издание все още работи със стария калкулатор. В самото световно ще може да се показват доклади.
2. За да са балансирани атаките, малко или много се получават еднотипни. Освен това в квалификациите не се търси трудността от стандартния турнир НН поради поради масовото участие на по-слабо запознати с играта хора.
3. виж т.2. От твоята камбанария са безумно слаби, ама иди отговори на този човек например:


НН винаги е бил елитен турнир. Място където само най-добрите и приспособените оцеляват. Очакванията за световното първенство са да бъде супер елитен турнир. Също за най-добрите. Освен това не е нужно някой да спре всички атаки за да се класира, нали ? Може първия да е и с 10 загуби, а заемащия 30то място с 50. Няма я концепцията за животи, и съответно вадене от класирането при минус животи. Който може ще играе, който не може - няма да играе. Нужна е и психика, да продължиш да се бориш, дори когато губиш битки.
Лично аз очаквах много по-силни атаки от НН. След като няма награда за непобеден, не е нужно да има дори и теоретичен шанс някой да остане такъв. Целта е за световното да се класират наистина само най-добрите. И там да премерят силите си при идеални условия от към честна игра и поддръжка. Нещо което в нормалните светове трудно може да се случи. В този ред на мисли , предпазването на играчи като горе-цитираният, ми се вижда нелогично и несправедливо към тези които имат способности и могат значително по-добре да играят. А една елитна надпревара се прави именна за тях, нали ?

П.П. Обмисляме сериозно възможността да оставим наистина бабата на Отон да ни смята атаките до края на турнира  Tongue
Активен

И ето че в миг сред тълпата кафява
пролазва пълзяща, безформена гад-
червена от кръв се проточва гнуснава
 челюст разтваря и трака с жад.
Тя лази, извива и челюсти впива.
в актьорите сгърчени- плячка и стръв,-
................................................
И ангелски сонм отлетява далеко
и плач възвестява в небесний покой,
че тази пиеса се казва "Човекът",
а червеят нейни герой!
Phant0m
Лейтенант
***

Karma: +144/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 243



Профил
« Отговор #69 -: Юли 13, 2011, 15:22:10 »


Извинявайте за спама, но цитираният играч къде се намира в класирането.
Забелязал ли сте класирането на българските играчи, и по специално  играч с акаунт "sedef40" / поне до вчера / на 222 място по нетни с цели 69344  нетни и все още непобеден.  Shocked
Всеки сам да си вади заключенията.
Активен

"Щастлив съм в страна оставена на доизживяване където обирам последните надежди сред триумфа на посредствеността под воя на издивяващи кучета и сирени...."
Иван Кулеков

http://www.lyricsmode.com/lyrics/s/sabaton/masters_of_the_world.html
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #70 -: Юли 13, 2011, 15:36:51 »

НН винаги е бил елитен турнир. Място където само най-добрите и приспособените оцеляват. Очакванията за световното първенство са да бъде супер елитен турнир. Също за най-добрите. Освен това не е нужно някой да спре всички атаки за да се класира, нали ? Може първия да е и с 10 загуби, а заемащия 30то място с 50. Няма я концепцията за животи, и съответно вадене от класирането при минус животи. Който може ще играе, който не може - няма да играе. Нужна е и психика, да продължиш да се бориш, дори когато губиш битки.
Лично аз очаквах много по-силни атаки от НН. След като няма награда за непобеден, не е нужно да има дори и теоретичен шанс някой да остане такъв. Целта е за световното да се класират наистина само най-добрите. И там да премерят силите си при идеални условия от към честна игра и поддръжка. Нещо което в нормалните светове трудно може да се случи. В този ред на мисли , предпазването на играчи като горе-цитираният, ми се вижда нелогично и несправедливо към тези които имат способности и могат значително по-добре да играят. А една елитна надпревара се прави именна за тях, нали ?

П.П. Обмисляме сериозно възможността да оставим наистина бабата на Отон да ни смята атаките до края на турнира  Tongue

Това не е обичайният турнир НН. Това са квалификации за Световно първенство, което искаме да обхване възможно най-голям брой държави и играчи. Това е турнир за всички, а не само за елитните играчи. Това, което е несправедливо е да твърдиш, че държави(играчи) с по-малки възможности трябва да изхвърчат, за да ти е кеф на теб. Защото дори и без особени изисквания за класиране, тези хора няма да погледнат самото световно, ако преди това са били премазани в квалификациите.

Извинявайте за спама, но цитираният играч къде се намира в класирането.
Забелязал ли сте класирането на българските играчи, и по специално  играч с акаунт "sedef40" / поне до вчера / на 222 място по нетни с цели 69344  нетни и все още непобеден.  Shocked
Всеки сам да си вади заключенията.

Класирането му е в топ 10 на държавата му, не че има някакво значение.

Браво на него. Това, че е непобеден не носи абсолютно никакво значение в този турнир. Това са квалификации за Световно първенство, а не стандартният турнир НН!
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
enravota
Редник
*

Karma: +410/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


MISTRUSTED MEMBER


Профил
« Отговор #71 -: Юли 13, 2011, 16:31:29 »

Леле-мале, ако са такива противниците изобщо не се учудвам защо сипят интриги Отонът и списваната от него жълта интимна кърпичка "Номадска демокрация"!  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

Хай наздраичката, моми и момци! Оставете ме на  *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer*
Активен

delenda est!
enravota
Редник
*

Karma: +410/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


MISTRUSTED MEMBER


Профил
« Отговор #72 -: Юли 13, 2011, 18:14:44 »

Кифладжиите се излагат като пишат небивалици. Първо са си кръстили жълтурчето "Номадска демокрация"Huh?  *xxx* *xxx* *xxx* *xxx*  Събират по принцип несъпоставими понятия. Второ, както писах на викич - търсят под вола теле - трудна работа, воловете вече не са бикове, а телетата по принцип не са гейове, пък и да са - от волът няма да ги огрее, нито пък могат да сучат от него!  Grin Grin Grin Grin Grin Grin Трето, провокират форума през акаунтите на приятелките си, след това почти дословно преписват въпросите и констатациите си в "демокрацията". Четвърто, без да се съобразяват с написаните от тях правила трият постове както им харесва и налагат наказания също както им скимне.

Ей така се излагат кифладжиите, Ледиту, но да не ти пука! И не се извинявай за спам, защото това си е спамерската част от Форума.

 *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer*

П.П. Приликите с реални лица и събития са напълно случайни.....
« Последна редакция: Юли 13, 2011, 18:27:25 от enravota » Активен

delenda est!
kevin12
Лейтенант
***

Karma: +16/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 220


Профил
« Отговор #73 -: Юли 13, 2011, 19:12:05 »

Каквото беше беше..Стигнах до 28-а вълна при положение, че си бях поставил за задача да я докарам до 20-а. Без грам кредити. И с по 2 часа свободно време на ден *xxx* От тук  на татък успех на можещите и най-вече на имащите....левчета имам на предвид bgflag bgflag bgflag
Активен
burnman
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #74 -: Юли 13, 2011, 19:56:28 »

Мен ме интересува конкретната вълна, не политика и простотии разни. Посрещам я с по около 10к нетни загуба в 4 провки. Заслужава ли си ?
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!