Imperia Online България  
Април 25, 2024, 21:57:26 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Световното и България-мнения,коментари,препоръки  (Прочетена 41738 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kevin12
Лейтенант
***

Karma: +16/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 220


Профил
« Отговор #45 -: Юни 26, 2011, 11:46:17 »

Е, хайде сега, 600 диаманта не стигат даже за 10 часовия, а за другите екстри отиват доста повече...но както един от админите спомена това си е частна фирма, а не дом за стари хора или сираци *stop* Така че колкото и да си чеша езика не мога да не приема реалността.  *pardon*. Любопитно ми е друго, което сякаш не се е споменало или аз не съм го прочел - при тази реалност колко ще е наградния фонд - като на Уинбълдън или като на Загорка къп? *hahaha* *hahaha*
Активен
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #46 -: Юни 26, 2011, 11:53:57 »

Голямата награда:

Купата на Единствения

Тази купа е изработена по поръчка на Екипа на ИО в Планините на Победата. Металите, от които е създадена, са по-ценни от златото и среброто, защото произлизат от недрата на единственото място в света на Империя, което никога не е било превземано от армия. Тази купа не може никога да бъде докосвана от човешка ръка.

Купата е с дължина 76 сантиметра. Изработена е от сребро. Когато стане ясна нацията - победител в Световното първенство по ИО, името й ще бъде гравирано на сребърна плочка, в основата на Купата на Единствения. След това тази купа ще бъде поставена във витрина, в Залата на Славата в офиса на Империя Онлайн.

Освен това:

Знакът на Шампиона

Всички членове на отбора на нацията-победител ще получат като подарък тези знаци, които са поръчани и изсечени в Имперския Монетен Двор от специално наетите за целта занаятчии. Кутията, в която Знакът на Шампиона е положен, е проектирана и ръчно изработена от най-личните майстори в света на Империя, които, разбира се, са получили по десет ковчежета злато, за да изпълнят повелята на организаторите.

Знакът на Шампиона представлява позлатен медал, с диаметър 4 см, положен в изящна червена кутия. В горната и долната му страна са изписани думите „Световен шампион 2011”, а в центъра му е разперил криле победоносно орелът на Империя. Лентата на медала носи цветовете на държавата-домакин на Световното първенство – България. Повече от достойна награда за най-добрата нация в най-епичния сблъсък в историята на ИО.
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #47 -: Юни 26, 2011, 13:22:45 »

Е, хайде сега, 600 диаманта не стигат даже за 10 часовия, а за другите екстри отиват доста повече...но както един от админите спомена това си е частна фирма, а не дом за стари хора или сираци *stop* Така че колкото и да си чеша езика не мога да не приема реалността.  *pardon*. Любопитно ми е друго, което сякаш не се е споменало или аз не съм го прочел - при тази реалност колко ще е наградния фонд - като на Уинбълдън или като на Загорка къп? *hahaha* *hahaha*
за квалификация
200 за ордени 6 седмици имаше промоция можеше и за 100 да ги заредиш 36 дни са квалификаците 360 диамнта за 10 часов

според мен ще има доста състезтели който и без тия екстри ще се класират
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
kevin12
Лейтенант
***

Karma: +16/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 220


Профил
« Отговор #48 -: Юни 28, 2011, 09:50:13 »

за квалификация
200 за ордени 6 седмици имаше промоция можеше и за 100 да ги заредиш 36 дни са квалификаците 360 диамнта за 10 часов

според мен ще има доста състезтели който и без тия екстри ще се класират
Това, че сме от село не значи че ядем доматито с коловете....не говоря нито за гилдии, нито за 10 часов, а за строежите. Като правиш ферма високо ниво и ти отбележи 45 часа или 23 диаманта ако искаш да си напред ще ги дадеш щото иначе почти 2 денонощия без прираст....и така нататък. Та затова си мислех, като се имат предвид огромните печалби на организаторите добре би били да има някакъв награден фонд, а не да ги залъгват с измислена купа, която ще видят на картинка и медалчета ширпотреба Sad Sad
Активен
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #49 -: Юни 28, 2011, 10:48:41 »

Това, че сме от село не значи че ядем доматито с коловете....не говоря нито за гилдии, нито за 10 часов, а за строежите. Като правиш ферма високо ниво и ти отбележи 45 часа или 23 диаманта ако искаш да си напред ще ги дадеш щото иначе почти 2 денонощия без прираст....и така нататък. Та затова си мислех, като се имат предвид огромните печалби на организаторите добре би били да има някакъв награден фонд, а не да ги залъгват с измислена купа, която ще видят на картинка и медалчета ширпотреба Sad Sad

говорим за скорос х4 при решени на екипа самото световна ще е х8 също така за квалификации към момента за турнира нн съм строшил над 300 диамнта за строежи но там е важно да си първи тук е без значени  Smiley

за справка в мамента нито РАЙХ нито КИЛГОР харчат диамнти за за строене с дребни изключения  когато поради недоглеждане сме затапили къщи
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
emopan
Редник
*

Karma: +8/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Профил
« Отговор #50 -: Юни 28, 2011, 22:52:25 »

Браво на Вас , ние останалите сме олигофрени с редки изключения............
Наздраве
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #51 -: Юли 01, 2011, 15:51:42 »

 Grin станах 1 час след вълната  Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
enravota
Редник
*

Karma: +410/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


MISTRUSTED MEMBER


Профил
« Отговор #52 -: Юли 01, 2011, 17:23:37 »

Grin станах 1 час след вълната  Grin

 *bravo* *beer* *bravo* *beer* *bravo* *beer* *bravo* *beer* *bravo*
Активен

delenda est!
Vsetaq
Редник
*

Karma: +4/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #53 -: Юли 01, 2011, 18:09:09 »

Grin станах 1 час след вълната  Grin
Спокойно,вече 3 пъти го правя! *hahaha*
Активен
kevin12
Лейтенант
***

Karma: +16/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 220


Профил
« Отговор #54 -: Юли 01, 2011, 19:01:11 »

 Утре ще ни трябват доста огнеборци *stop* *stop*
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #55 -: Юли 01, 2011, 19:52:02 »

аз залагам на катапулти и балисти  Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #56 -: Юли 01, 2011, 21:58:37 »

тежка е съдбата на победените и спящите въпрос на лична мотивация да остант в борбата  wassup
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
Vsetaq
Редник
*

Karma: +4/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #57 -: Юли 02, 2011, 02:42:54 »

тежка е съдбата на победените и спящите въпрос на лична мотивация да остант в борбата  wassup
Няма мотивация,с ограничени количества диаманти и/или пълна липса на такива те обрича в съзтезател за здраве.Тук и дума неможе да се каже "да останат в борбата".Отбора е почти ясен,желая ви успех на световното и титлата да краси витрината на България!
Активен
kevin12
Лейтенант
***

Karma: +16/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 220


Профил
« Отговор #58 -: Юли 08, 2011, 11:57:21 »

 Днес поради собствената си глупост мога да взема приза карък на деня. Влизам в акаунта и първата ми работа беше да пусна на всякъде фестивали да си оправя щастието. След това поглеждам в храма и ми дава ....щастие макс. *scratch* *crazy* *crazy*
Активен
Sith_Lord
Гост
« Отговор #59 -: Юли 08, 2011, 12:32:24 »

не се стягай,аз загубих 1 битка преди седмица че пратих войската в грешната провка  Grin Grin *freak*
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!