Imperia Online България  
Април 29, 2024, 17:53:17 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: очакваната наглост  (Прочетена 3771 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
azsymbabo
Гост
« Отговор #15 -: Юни 14, 2011, 02:38:59 »

Круме  аз дадох паролата  на редборг да види че има пуснати битки само с коне по асириении  след като си казал на шотландеца че само  само от ип-то на тралала и препаникамак е влизано от 10 дни в акаунта  с тралала и препаникамак са сестри а с тралала сме в много близки отношения за да  разпусне тя съюза    ако искаш ела ти да обясниш на  55 човека какво стана ама да ми говори6 че ели  и ники  са разпуснали съюза е смешно  при положение че ги познават всички в свят 82 и няма човек който да поврва че са те   наистина сварши малко работа и намери виновника
Активен
azsymbabo
Гост
« Отговор #16 -: Юни 14, 2011, 02:43:10 »

аз знам че няма да върнте съюза поне направете  гоненето на играч да стане с гласуване или само от ип-то  с което се е регнал постоянният или временният лидер да може  да разпуска   и да гони
Активен
avitoholl
Редник
*

Karma: +23/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 21


ювиги кан


Профил
« Отговор #17 -: Юни 14, 2011, 03:01:54 »

куче  няма човек който да успее да обясни на твоите 55  или на моите  50 как така стана че твоя съюз го разпуснаха
а моя го удариха с 5 милиона номади 
55+50=105 човека
и ако искате да протестирате  недейте да пишете във форума  пълна загуба на време е ще делнат темата утре 
но виш във facebook там е друго нещо 
мале колко съм гаден как уча хората на лоши работи 
Активен
azsymbabo
Гост
« Отговор #18 -: Юни 14, 2011, 03:12:35 »

викторе  дай една снимка  големия батко да обясни как стават тия работи 50 човека   за да се забавляваме   сме давали по 200 кинта на месец но и без кредити и  с кредити всеки заслужава коректно отношение  искаме и мерки да  не се повтарят нещата   че аз взех да се натоварвам от играта повече от колкото на работа   хората по 5 развода имат заради играта   и живеят  с играта не бадете егоисти поставете сена тяхно място
Активен
flinstoun
Community Manager
*

Karma: +62/-64
Неактивен Неактивен

Публикации: 56


Профил
« Отговор #19 -: Юни 14, 2011, 09:37:03 »

@ azsymbabo

Пускането на замъците и концепцията за съюзната победа бе стъпка към това да извадим съюзния/социалния модел на играта на преден план, а не личностния
Има подготвени нови правила за управлението на съюзите..
Нови правила за това какво се случва с тях след рестарт на света и т.н.
Планирано е за пускане в седмицата след старта на квалификациите за Световното първенство..
Активен
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #20 -: Юни 14, 2011, 10:07:44 »

Круме  аз дадох паролата  на редборг да види че има пуснати битки само с коне по асириении  след като си казал на шотландеца че само  само от ип-то на тралала и препаникамак е влизано от 10 дни в акаунта  с тралала и препаникамак са сестри а с тралала сме в много близки отношения за да  разпусне тя съюза    ако искаш ела ти да обясниш на  55 човека какво стана ама да ми говори6 че ели  и ники  са разпуснали съюза е смешно  при положение че ги познават всички в свят 82 и няма човек който да поврва че са те   наистина сварши малко работа и намери виновника

Значи се оказва, че и ти знаеш паролата, която иначе не е била давана.. И те моля да не ми приписваш неща, които не съм писал. Никъде не съм казвал, че tralala е разпуснала съюза. Никъде не съм казвал на шотландеца откъде е влизано в последните 10 дни. Това са откровени съчинения.

друг е въпроса обаче защо екипа  не вземе да им възстанови съюза
защо не се направи разпускането дае като кандидатстване за лидер 
и не ми казвайте че не става или не може  щом  blizzard могат да се оправят със 17 милиона играчи  и вие можете
Круме  мисля че е малко обидно 50-55 човека да страдат заради това
и е обществена тайна че всеки влиза поне в 10 акаунта   
ако искате да запазим голяма част от хората  които ви плащат заплатите 
ще приемете че пазара се определя от клиентите  а тия хора са клиенти 
сега ще ти цитирам част от отношенията продавач клиент  а вие админите с те продавачи  на играта  IO
цитат 
Повечето хора продават, за да печелят пари, в което има смисъл и със сигурност помага на банковият баланс. Но, за да успеете наистина трябва да се научите да продавате от различен ъгъл.
Ключът към това е как ти подхождаш към  бизнес си  - не мислете, че сте в него за пари и гледате как да измъкнете всеки лев от клиентите си - вие сте в него да предоставите на хората нещо, което те искат и да го направите наистина добре. Ако мислите така, спечелените пари от продаденият продукт ще бъдат за вас приятни и методът, по който сте ги спечелили също.

мога да пиша много по тоя въпрос  но за сега ще спра до тук 
 

Разпуснати съюзи никога не са били възстановявани, много е лесно да се експлоатира такова "разпускане", защото е трудно да се докаже какво точно се е случило. 50-55 човека страдат заради 1 човек, това е една от лошите страни на лидерството. Ако това те успокоява вече сме измислили как да пресечем подобни разпускания, поне донякъде и скоро ще бъде вкаран нов механизъм.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
avitoholl
Редник
*

Karma: +23/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 21


ювиги кан


Профил
« Отговор #21 -: Юни 14, 2011, 10:33:28 »

аз нямам право да се сърдя на хората стоящи зад тая игра  понеже те винаги са били коректни към мен
обаче какво да кажа на тея  50 човека
как да обясня че заради един бъг който аз съм открил преди месец
за който ми беше казано че е оправен и вчера ме атакуват със него
че за тях ерата преключи и ние нямаме шансове да възстановим  армиите 
понеже 50% от съюза са на  MAX дарения  във хазната
и ако вкараме  армия няма как да бъде издържана
и искам да попитам какво правите със съюз  Asirienii
сега съм принуден да разчитам на вас  да вземете мерки
понеже аз и моя съюз не можем да реагират адекватно на тая наглост   

ДОЖИВЯХ ДЕНЯ КОГАТО НЯКАКВО ЧОВЕЧЕ ДАМИ СЕ ПОДИГРАВА
Подател: argus Изпратено: 2011-06-13 16:12:56
==================================================
so difficult to digest such a defeat? I used your tactics.u have explained to me how you do it. not ashamed to report something I learned from you? anyway, congratulations:))) u have the sistem on your side:))
==================================================

и Круме знаеш че аз винаги също съм бил коректен към вас
каквото и да съм написал или казал е било за да може тая игра да стане по добра   
Активен
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #22 -: Юни 14, 2011, 11:23:01 »

друг е въпроса обаче защо екипа  не вземе да им възстанови съюза
защо не се направи разпускането дае като кандидатстване за лидер 
и не ми казвайте че не става или не може  щом  blizzard могат да се оправят със 17 милиона играчи  и вие можете
Круме  мисля че е малко обидно 50-55 човека да страдат заради това
и е обществена тайна че всеки влиза поне в 10 акаунта   
ако искате да запазим голяма част от хората  които ви плащат заплатите 
ще приемете че пазара се определя от клиентите  а тия хора са клиенти 
сега ще ти цитирам част от отношенията продавач клиент  а вие админите с те продавачи  на играта  IO
цитат 
Повечето хора продават, за да печелят пари, в което има смисъл и със сигурност помага на банковият баланс. Но, за да успеете наистина трябва да се научите да продавате от различен ъгъл.
Ключът към това е как ти подхождаш към  бизнес си  - не мислете, че сте в него за пари и гледате как да измъкнете всеки лев от клиентите си - вие сте в него да предоставите на хората нещо, което те искат и да го направите наистина добре. Ако мислите така, спечелените пари от продаденият продукт ще бъдат за вас приятни и методът, по който сте ги спечелили също.

мога да пиша много по тоя въпрос  но за сега ще спра до тук 
 

Тези 50 човека предполагам и се надявам не са били под наркоза, когато за избрали за лидер човек, който е бил в съюза от 4 дни и в сигурността на чийто акаунт няма как да бъдат сигурни. Ако в съюз България влезе някой, предизвика избори на 4-тия ден и хипотетично ги спечели, когато ти разпуснат съюза, защото не е положено сносно усилие за сигурността на личните данни, пак ли екипът ще ти е виновен? Обществена тайна било влизането в по 10 акаунта на калпак - и? Това причина за оневинение ли е? Не си ли поемате самите вие риска за неблагоразумието, че изобщо го правите? Нямате право на никакви претенции, ако се отнасяте с немарливост към личните си данни.

В случай аналогични на този не сме възстановявали съюзи. С какво Оногондури са по-различни, че да се прави изключение?

ПП: И не се нахвърляйте на Крум, не е взел еднолично това решение.
Активен

Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!