Imperia Online България  
Април 27, 2024, 00:13:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нселение  (Прочетена 3378 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
4ukondur
Лейтенант
***

Karma: +10/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 216



Профил
« Отговор #15 -: Юни 13, 2011, 15:09:47 »

И къде е това коригиране на населението не можах да го намеря.
Активен
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #16 -: Юни 13, 2011, 15:10:19 »

Ми не не е малко.Ами направете бонуса от медицина да е малко по голям и ако може едно предложение да вмъкна във храмовете вече да се дава подарък население освен тези които се дават. Grin Grin Grin

За златото си има приход от лихви, за населението си има миграция, затова не фигурират в подаръците от храма.
Активен

yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #17 -: Юни 13, 2011, 15:10:52 »

И къде е това коригиране на населението не можах да го намеря.

Като си отвориш сградата на къщите от картата на селото.
Активен

rumi
Редник
*

Karma: +3/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 49


Профил
« Отговор #18 -: Юни 13, 2011, 18:21:02 »

След въвеждането на промените във фермите при номадите прирастът на  населението ми стана отрицателен / Прираст на населението  -3 099/h / , което е нормално при липса на достатъчно ниво на фермите. Но в една от провинциите направих  следващото ниво ферми и вместо да ми се намали   отрицателния прираст - той се увеличи  .В момента ми е /Прираст на населението    -3 133/h/ . 
Активен
azsymbabo
Гост
« Отговор #19 -: Юни 13, 2011, 18:34:32 »

koks нали знаеш че ни разпуснаха съюза а едва ли има друг съюз със 8 ниво съюзна медицина не знам къде си сега но и това  си е фактор
Активен
tonko9999
Сержант
**

Karma: +5/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 82


Профил
« Отговор #20 -: Юни 13, 2011, 19:51:26 »

Предния път поне предупредихте че ще ни трябват по още 2-3 нива ферми , сега хоп от +1500 прираст на империята на -3500  Shocked Според вас колко време ще ни е необходимо прираста да стане положителен  *scratch* Не може посредата на ерата да решите че трябва 1 -2 месеца да се занимаваме със строеж на ферми а през това време да ми избяга 1/4 от населението  Sad Още по лошото е че издръжката на армията ми в момента е 280к на час а добива едва 160к , като падне още какво правим *hmm* Разпускаме армии и ставаме мишени на имперците щото ще се занимаваме с копане  Sad Супер недомислена промяна и адски разочароваща за номадите!  Нямаше ли да е по лесно  вместо да развалите играта на 2/3 от играчите , да поулесните имперците и да няма недоволни Huh?
« Последна редакция: Юни 13, 2011, 20:07:52 от tonko9999 » Активен
tonko9999
Сержант
**

Karma: +5/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 82


Профил
« Отговор #21 -: Юни 13, 2011, 23:29:31 »

В момента много номади са на отрицателен прираст в провинциите от 1-ви и 2-ри кръг. от една страна. заради ниски нива на ферми, от друга, заради ниски нива на медицина. Преди тази промяна Номадите нямаха належаща нужда, както е при Имперците, от висока медицина и много нива ферми, защото така или иначе все имаха възможност да достигнат лимита на населението си. Сега този лимит е вдигнат, за да се даде шанс на номадите да се приближат до вероломното икономическо развитие на имперците и да имат шанс срещу тях. Но населението не е даром. Разликата в нивата на медицината на един Имперец и един Номад при сходно развити акаунти е 10 и нагоре нива в полза на импереца. Имайки предвид, че на Номадите им се дава шанс да доближат броя на населението си до този на другата раса, трябва да положат сходни усилия и да вложат близко количество ресурс в това население.

Че за какво ми е да наливам една камара ресурс във ферми ,като мога да анексирам друга провинция или да колонизирам някоя за даелеч по малко ресурс ?? И населението в нея ще нарасне доста по бързо Huh? А и проблема не е в това което сте измислили , а че го прилагате в средата на ера във която всеки си е направил някаква стратегия и изведнъж се оказва че трябва да става фермер и 1-2 месеца да прави ферми за да не хване населението му чума  *freak* А имперците какво ще правят през това време  *scratch* Докато ние си играем на земеделци , имперците ще бухат армия и като изорем планетата ще се окаже че имперците имат армии колкото нашите че и по големи (а тяхните са по бабаити ) *hmm* Айде дайте ми стимул сега да играя Huh?
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!