Imperia Online България  
Април 19, 2024, 13:13:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Задължителен блок  (Прочетена 2065 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« -: Юни 07, 2011, 10:13:31 »

Когато се регнах тази сутрин брояча показа за момент 24 часа и ме регна нормално ....малко по късно вече ме заключи за задължителен блок ...като преди това не показва колко часа миостават до това действие
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #1 -: Юни 08, 2011, 14:22:50 »

Днес пак се случва при теб?
Активен

Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #2 -: Юни 08, 2011, 14:32:30 »

днес не ме е заключвало ...брояча премигва много бързо ....но забелязвам че времето намалява при всяко влизане .... не съм бил офлайн повече от три часа ,за да видя брояча да се задържи
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #3 -: Юни 09, 2011, 09:53:02 »

днес не ме е заключвало ...брояча премигва много бързо ....но забелязвам че времето намалява при всяко влизане .... не съм бил офлайн повече от три часа ,за да видя брояча да се задържи

Премигва какво ще рече? Показва ти грешно време до блок при логин?
Активен

Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #4 -: Юни 09, 2011, 10:00:20 »

прозореца който показва времето до блок ....се появява и скрива много бързо ...не се застоява на екрана ...от вчера показва времето нормално ....онзи ден ми показа 24 часа и малко след това ме заключи за задължителен блок .... днес имам ангажимент и ще бъда офлайн повече от три часа и ще тествам тогава как ще се държи...нали би трябвало да се покаже и да отброява времето оставащо до края на блока
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #5 -: Юни 09, 2011, 10:03:00 »

прозореца който показва времето до блок ....се появява и скрива много бързо ...не се застоява на екрана ...от вчера показва времето нормално ....онзи ден ми показа 24 часа и малко след това ме заключи за задължителен блок .... днес имам ангажимент и ще бъда офлайн повече от три часа и ще тествам тогава как ще се държи...нали би трябвало да се покаже и да отброява времето оставащо до края на блока

Ок, после ми сподели резултати, но би трябвало от вчера вече да си е наред.
Активен

Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #6 -: Юни 09, 2011, 15:10:29 »

тествано ....след 3 часа и половина офлайн при регване прозореца с брояча с появи нормално и отчита времето нормално .... вече няма проблем
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!