Imperia Online България  
Април 25, 2024, 14:46:48 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Опашка за обучение на армия - версия 4  (Прочетена 8622 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« -: Май 20, 2011, 09:30:51 »

Здравейте драги съфорумници,

Имам предложение към екипа да се въведе опашка за обучение на армията по аналогичен начин със сградити и проучванията.

Доколкото знам такава функционалност е била изпълнена в НН, която е базирана на по-стари версии на ИО.

Моля за конструктивна дискусия, дали за повечето играчи такава опция е полезна, и какво мисли съответно екипа
Активен
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #1 -: Май 20, 2011, 10:45:54 »

Здравейте драги съфорумници,

Имам предложение към екипа да се въведе опашка за обучение на армията по аналогичен начин със сградити и проучванията.

Доколкото знам такава функционалност е била изпълнена в НН, която е базирана на по-стари версии на ИО.

Моля за конструктивна дискусия, дали за повечето играчи такава опция е полезна, и какво мисли съответно екипа

Хубаво е когато даваш предложение да се обосновеш, защо мислиш, че ще бъде полезно. Какви са ти аргументите за да предлагаш такава опашка? Smiley Аз не виждам никаква функционална нужда от подобно нещо.  *pardon*
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #2 -: Май 20, 2011, 10:53:34 »

Защо имаш опашка на проучвания, за да не се налага в точно определено време да си пред компютъра за да пуснеш поредното проучване, поради същата причини може да бъде реализирано с армията ; както и наемането на армия на опашка би направило битките доста по интересни поради по-голямото количество армия която всеки 1 играч може да мобилизира преди битката
Активен
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #3 -: Май 20, 2011, 10:54:09 »

Хубаво е когато даваш предложение да се обосновеш, защо мислиш, че ще бъде полезно. Какви са ти аргументите за да предлагаш такава опашка? Smiley Аз не виждам никаква функционална нужда от подобно нещо.  *pardon*

Да махнем и опашката за сгради и проучвания по тази логика *hmm*
Активен
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #4 -: Май 20, 2011, 10:58:28 »

Да махнем и опашката за сгради и проучвания по тази логика *hmm*

Това пък от къде си го измисли. Казах ти да дадеш аргументи защо искаш промяна за да получиш така желаната дискусия. Прочетох ти аргумента и да ти кажа май ще си дискутираш сам. Сори. Не се приема.  *pardon*
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #5 -: Май 20, 2011, 11:06:46 »

Това пък от къде си го измисли. Казах ти да дадеш аргументи защо искаш промяна за да получиш така желаната дискусия. Прочетох ти аргумента и да ти кажа май ще си дискутираш сам. Сори. Не се приема.  *pardon*

Вики идеята за опашка на армията не съм е родил аз, просто знам че е било изпълнено като решение в НН *pardon*
Активен
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #6 -: Май 20, 2011, 11:09:38 »

Вики идеята за опашка на армията не съм е родил аз, просто знам че е било изпълнено като решение в НН *pardon*

Естествено, че не си я родил ти. Не съм си го и помислила даже. Grin А замислял ли си се че НН и версия 4 са крайно различни като времетраене и скорост *pardon*
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #7 -: Май 20, 2011, 11:12:01 »

Естествено, че не си я родил ти. Не съм си го и помислила даже. Grin А замислял ли си се че НН и версия 4 са крайно различни като времетраене и скорост *pardon*

НН е базирана на по-старите версии които са много по-близки като функционалост до версия 4, отколкото например версия 5
Активен
smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #8 -: Май 20, 2011, 11:12:34 »

Мързеливци!
Активен
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #9 -: Май 20, 2011, 11:13:09 »

Не е лошо като идея, защото  би помогнало в много случаи за бърза реакция, но предполагам , че освен като някакъв вид платена опция, няма как да стане  иначе.

Да може да се въведе като част от премиума, както е сградите и проучванията, имаш премиум - имаш опашка, нямаш премиум - нямаш опашка Wink
Активен
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #10 -: Май 20, 2011, 11:15:48 »

НН е базирана на по-старите версии които са много по-близки като функционалост до версия 4, отколкото например версия 5

Така ли? НН в последният си сезон не бяха ли конструирани на версия 5  *scratch*
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
Kilgor
Гост
« Отговор #11 -: Май 20, 2011, 11:17:32 »

Във версия 5 има опашка за армия, като премиум екстра е. Колкото са военните академии, толкова випуска могат да се обучават на опашка. Не виждам защо това удобство да го няма и във версия 4.
Активен
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #12 -: Май 20, 2011, 11:19:06 »

Така ли? НН в последният си сезон не бяха ли конструирани на версия 5  *scratch*

Вики само последната ера беше на в5, предните бяха на версия 3, ако не се бъркам
Активен
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #13 -: Май 20, 2011, 11:22:36 »

Вики само последната ера беше на в5, предните бяха на версия 3, ако не се бъркам

Точно така е.  Smiley

Искаш опашка като НН, която е базирана на по-стари версии на ИО.

Доколкото знам такава функционалност е била изпълнена в НН, която е базирана на по-стари версии на ИО.

Но в старите версии няма опашка, само във версия 5 я има както ти каза Килгор.

Последно какво предлагаш, че леко се обърках.  *xxx*
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #14 -: Май 20, 2011, 11:25:57 »

Точно така е.  Smiley

Искаш опашка като НН, която е базирана на по-стари версии на ИО.

Но в старите версии няма опашка(НН ера 1-5), само във версия 5 я има както ти каза Килгор.

Последно какво предлагаш, че леко се обърках.  *xxx* - Опашка на армията - версия 4
Активен
Страници: [1] 2 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!