Imperia Online България  
Април 18, 2024, 16:18:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Администратори , членове на екипа и модератори ...  (Прочетена 3051 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« -: Май 19, 2011, 12:56:41 »

Имам едно предложение ,което незнам как ще го приемете ,но то е следното:
Админите ,СМ ,модовете  и всички които имат отношение към форума да не бъдат скрити във форума.
Идеята ми е ,че когато са видими във форума всеки който има даден проблем или питане към някой да може да се насочи към кой да отправи своето питане или проблем ... защото иначе пишеш нещо ,но човека може и да не е на линия и да ти отговори ...а в повечето случаи всеки иска да може проблема да му се решава по бързо.
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #1 -: Май 19, 2011, 15:30:35 »

Съгласен съм!Харесва ми идеята! Smiley
Активен

Умри,но не се предавай!
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #2 -: Май 19, 2011, 15:47:22 »

 Smiley Явно не си забелязал, че всички табелки са оцветени с определен цвят и от доста време насам не са скрити във форума. В меню "Активни потребители" и "Кой е активен" се вижда достатъчно ясно това.  Tongue
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
Kilgor
Гост
« Отговор #3 -: Май 19, 2011, 15:49:22 »

Smiley Явно не си забелязал, че всички табелки са оцветени с определен цвят и от доста време насам не са скрити във форума. В меню "Активни потребители" и "Кой е активен" се вижда достатъчно ясно това.  Tongue

Много често са скрити. Пишат постове или местят теми, без да се виждат в "Кой е активен". Каква полза че са оцветени, след като не се виждат ?
Активен
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #4 -: Май 19, 2011, 15:56:49 »

Много често са скрити. Пишат постове или местят теми, без да се виждат в "Кой е активен". Каква полза че са оцветени, след като не се виждат ?

Когато и да съм поглеждала в менюто за активност винаги е имало някой цветен, следователно при нужда може да му се зададе въпрос, както Джими иска. Но ако иска да ги задава на точно конкретни "цветни" е друг въпрос, за който си има решение: ЛС и последна активност.  Smiley Не виждам с какво скриването им пречи да ти отговорят на въпроси, когато пуснеш определена тема.  Tongue
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
Kilgor
Гост
« Отговор #5 -: Май 19, 2011, 16:06:16 »

Когато и да съм поглеждала в менюто за активност винаги е имало някой цветен, следователно при нужда може да му се зададе въпрос, както Джими иска. Но ако иска да ги задава на точно конкретни "цветни" е друг въпрос, за който си има решение: ЛС и последна активност.  Smiley Не виждам с какво скриването им пречи да ти отговорят на въпроси, когато пуснеш определена тема.  Tongue

Мен не ми пречи да получавам отговори. Джими предлага хората с правомощия във форума да са винаги видими. За един потребител е логично да се скрие по ред причини. Но за хората който работят във форума и за форума, не е логично. Чисто политически ако щеш. По това предложение съм съгласен Джими.
Активен
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #6 -: Май 19, 2011, 16:22:33 »

Мен не ми пречи да получавам отговори. Джими предлага хората с правомощия във форума да са винаги видими. За един потребител е логично да се скрие по ред причини. Но за хората който работят във форума и за форума, не е логично. Чисто политически ако щеш. По това предложение съм съгласен Джими.
За мен пък няма значение кой е скрит и кой не. Важното е да отговарят на зададени въпроси. Другото са детайли.  *pardon*
Даже като се замисля е по-добре да са инкогнито и да се включват, само когато има нужда от тях. Погледни го и от друг ъгъл: едно активно присъствие на "цветните" може пък да депресира форумните герои.  Grin
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #7 -: Май 19, 2011, 16:31:56 »

мен пък ме депресира това че съм бил във форума 127 дена. И почвам си мисля за това време какво съм можел да направя друго  Shocked  Undecided

Иначе винаги съм бил скрит но сега ще бъда видим. А и друго има, беше забавно когато трия тема да обвиняват ЛейдиБлек и обратно. Сега ще ме нанюхате.

Иначе предложението е добро! Аз ще бъда видим, не знам колко мога да ви помагам и колко мога да ви отговарям на въпросите но ще съм видим. 
Активен
Kilgor
Гост
« Отговор #8 -: Май 19, 2011, 16:37:52 »

За мен пък няма значение кой е скрит и кой не. Важното е да отговарят на зададени въпроси. Другото са детайли.  *pardon*
Даже като се замисля е по-добре да са инкогнито и да се включват, само когато има нужда от тях. Погледни го и от друг ъгъл: едно активно присъствие на "цветните" може пък да депресира форумните герои.  Grin

Grin Как ще ни депресират, те са симпатяги. Нали знаеш... не е нужно един полицай да изскача от храстите и непременно да те глоби. Достатъчно е само да се вижда в далечината и всички започват да спазват правилата
Активен
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #9 -: Май 19, 2011, 16:41:01 »

Grin Как ще ни депресират, те са симпатяги. Нали знаеш... не е нужно един полицай да изскача от храстите и непременно да те глоби. Достатъчно е само да се вижда в далечината и всички започват да спазват правилата

Предполагам си виждал новата концепция на КАТ за  полицаи-макети на пътя. Ако мислиш, че "цветните" създават страх, когато не са скрити да сложат един цветен юзър-макет 24/7 и да видим ефекта.   Tongue
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #10 -: Май 19, 2011, 17:04:26 »

Аз съм ЗА видимост не че не се вижда на профила им ,но е по добре за нас да се вижда ......зашото ако имам спешна нужда от мод ще вида направо кой е активен да му драсна не да обикалям всички профили  Tongue
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #11 -: Май 19, 2011, 19:30:23 »

Да следваме идеите на вожда и учителя на българския народ ББ - прозрачност и безкомпромисност Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #12 -: Май 25, 2011, 11:07:12 »

По устав модераторите на форума винаги трябва да са видими.
Присъствието на сините табелки трябва да е повече от дискретно, затова за тях е препоръчително да не са видими.
Ние не модерираме форума, освен когато не е наложително или когато сме много ядосани, нашите функции са служебни и представителни.

Потребителите трябва да се свързват винаги първо с модераторите, както е указано в схемата тук:
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=14002.0

« Последна редакция: Май 25, 2011, 12:18:19 от Oton » Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!