Imperia Online България  
Март 28, 2024, 18:08:00 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 58 59 [60]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да опитаме пак...""...из хрониките на Нарния 95""  (Прочетена 151746 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #885 -: Декември 19, 2011, 22:02:21 »

Копрайм дали ще вземе или не доблеста си е играч. Браво за него. Казах ви и преди няколко дни че Луки ще направи всичко за да вземе доблеста, кво ви пречеше да го резнете неколко пъти та сега Копрайм да не е заплашен от второто място.
   На 5000 разстояние ни е - но това е най-малката причина. Бяхме заети с 10-ина акаунта покрай нас,тъкмо направиме армия за луки,и очаткаме някой друг. Но имаме още 2-3 седмици.
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
lukitukii
Лейтенант
***

Karma: +67/-77
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #886 -: Декември 19, 2011, 22:29:57 »

е все още известно време:). Отивам да спечели koparim чест напред не е проблем Притеснявам се, че имам малко време за игра и 27 декември отида с приятели за Нова година до 5 януари се върнете. където 7 и 8 януари минавам на училището. целта ми е една почивка с цялото си армия. имах 30% шанс за победа, независимо от всичко valbg взех риска от бой. Аз съм онлайн, тъй като винаги имам късмет:). Българи може да победи мен има няколко играчи на камикадзе. по-добре за мен да си чест и така да завърша играта:)
Активен
Mitko74
Лейтенант
***

Karma: +61/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 115



Профил
« Отговор #887 -: Декември 20, 2011, 01:34:55 »

е все още известно време:). Отивам да спечели koparim чест напред не е проблем Притеснявам се, че имам малко време за игра и 27 декември отида с приятели за Нова година до 5 януари се върнете. където 7 и 8 януари минавам на училището. целта ми е една почивка с цялото си армия. имах 30% шанс за победа, независимо от всичко valbg взех риска от бой. Аз съм онлайн, тъй като винаги имам късмет:). Българи може да победи мен има няколко играчи на камикадзе. по-добре за мен да си чест и така да завърша играта:)
  Grin Grin Grin а ти не пробва ли с камикадзе да бутнеш баба меца
Активен

Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #888 -: Декември 20, 2011, 05:41:02 »

Пробва разбира се Grin и бутна камикадзето  Grin
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
Dancho_
павката е но.1
Редник
*

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #889 -: Декември 20, 2011, 06:52:40 »

няма лошо бе квото и да си говориме играе си момчето ,тамън да го пипнеме в задължителния и би мода ,такъв е живота  *beer* късмет че толкова време ни се правиха всички на умни и не закачахме луки та си развя коня и направи армия за която се налага да променяме тактиката и стана късно ,празници ала бала ,дреме ти ,ще направиме нужното да вземе ники доблеста и това е  Cool
Активен

само един може да е но.1
Dancho_
павката е но.1
Редник
*

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #890 -: Декември 20, 2011, 23:57:41 »

няма проблеми бре пращам му
Активен

само един може да е но.1
Страници: 1 ... 58 59 [60]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!