Imperia Online България  
Април 28, 2024, 15:24:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 56 57 [58] 59 60   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да опитаме пак...""...из хрониките на Нарния 95""  (Прочетена 151949 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Rogi
Капитан
****

Karma: +178/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 378


Профил
« Отговор #855 -: Декември 11, 2011, 00:03:16 »

   2


20 страници такива шпиони   Shocked   по 2 или 3 в секунда - нито повече,нито по-малко.  Shocked  Ръка и интернет със скоростта на светлината.
А представяш ли си я тая комбинация в други аспекти?  *freak*
Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #856 -: Декември 11, 2011, 10:04:36 »

Нещо се позаряза тази тема...
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #857 -: Декември 11, 2011, 10:05:36 »

Ще следя с интерес кой ще спечели военната...
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #858 -: Декември 13, 2011, 13:39:45 »

И аз,въпреки че изненади са малко вероятни - остана месец до края.
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
qnaki0000
На Тодор Живков малкото име
Редник
*

Karma: +18/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 15

Янко търся, Янко...


Профил
« Отговор #859 -: Декември 15, 2011, 11:45:22 »

И аз,въпреки че изненади са малко вероятни - остана месец до края.

Така ще е, докато четата ви спи, поляците трошат всичко живо наред. Дремете като мисирки и нищо не правите. Уж бяхте много големи, щяхте да смачкате цялата карта, нам си кво, нам си що и накрая какво? Стоите като мишки в мод и си трайкате. Какво си мислите - че за 10 дни ще обърнете военната класация ли? Или тия армии ще си ги носите в следващата ера??? Или може би ви е страх, че ще ви вземат военните точки за нагласени битки/войни и затова си траете - да опазите това, което имате. И вие сте същите паткани...
Активен
Mitko74
Лейтенант
***

Karma: +61/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 115



Профил
« Отговор #860 -: Декември 15, 2011, 12:26:31 »

Така ще е, докато четата ви спи, поляците трошат всичко живо наред. Дремете като мисирки и нищо не правите. Уж бяхте много големи, щяхте да смачкате цялата карта, нам си кво, нам си що и накрая какво? Стоите като мишки в мод и си трайкате. Какво си мислите - че за 10 дни ще обърнете военната класация ли? Или тия армии ще си ги носите в следващата ера??? Или може би ви е страх, че ще ви вземат военните точки за нагласени битки/войни и затова си траете - да опазите това, което имате. И вие сте същите паткани...
ми нали ни мразите за какво сме ви да ви помагаме, а за военните е невъзможно да ги вземем защото всички бягат за какво да играем повече поне аз не виждам смисъл, и сега има бг ентусиасти в 13 свят който се правят на интересни и после ще реват ама ние така ние иначе
Активен

qnaki0000
На Тодор Живков малкото име
Редник
*

Karma: +18/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 15

Янко търся, Янко...


Профил
« Отговор #861 -: Декември 15, 2011, 12:37:22 »

ми нали ни мразите за какво сме ви да ви помагаме, а за военните е невъзможно да ги вземем защото всички бягат за какво да играем повече поне аз не виждам смисъл, и сега има бг ентусиасти в 13 свят който се правят на интересни и после ще реват ама ние така ние иначе

Така говорихте и в началото на 95, да не ви се случи същото и в 13 Wink Защо не скочихте на червеите? Можеше да си нагласите още една война и евентуално да дръпнете напред - те поне нямаше да ви избягат. Или ви хвана страх, че може да ви бият? Луки Клонингът се размотава по картата с над 4 милиона армия - няма ли кой от вас да го спре??? Големи играчи сте, няма що. А онзи паткан, Манекенчето ли е, Барманчето ли е, къв грездей е, не знам, ама много позорно се покри и той в мод. Велики сте, страшна сила сте...но само на думи. А ти, бе, байо - виж се, че и ти си модиран, иначе с големите претенции. Аман от големи думи!
Активен
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #862 -: Декември 15, 2011, 13:30:38 »

 Grin  И ти си с карта братле  *hahaha*
Изобщо не ме е еня какво се случва с хора като вас  *rose*  Нека ви спукват от бой - така е,силните оцеляват,другите са изядени и преди всичко - незапомнени  Grin
Армията ми е достатъчна да смачкам който си искам по картата - друг е въпроса искам или не,да си правя труда.Нека ви утрепе Луки.
Няма за какво да се боря като класации - нито аз,нито някой от съюза ни. Достатъчно ни е че половината,като сополанковци избягаха от войните с нас,останалите бяха пребити по време на война (поне имаха доблестта и смелостта да се бият),а третата част реват из форума и се редят на опашка,защото вече има недостиг на карти  Grin
А аз ще чопля семки и само ще ви гледам църкащата серенада.  Grin
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #863 -: Декември 15, 2011, 13:33:46 »

А онзи паткан, Манекенчето ли е, Барманчето ли е, къв грездей е,
 Църкаш,църкаш,но си не една,а цели 4 кръгли  qnaki0000   Grin  Влизам ти в положение   *pardon*   *freak*

П.п - Ела ме набий  Grin Гледам че имаш желание  Grin
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
lukitukii
Лейтенант
***

Karma: +67/-77
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #864 -: Декември 15, 2011, 14:05:18 »

играя дори 10 дни. още мехури удар цялата войска и аз ще напусне. кръст в продължение на повече от 500 000 точки на военните се опитаха да намери пчела през август до 600 000 точки на военните. и аз възнамерявам да спечели чест
Активен
Dancho_
павката е но.1
Редник
*

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #865 -: Декември 15, 2011, 18:38:06 »

 Църкаш,църкаш,но си не една,а цели 4 кръгли  qnaki0000   Grin  Влизам ти в положение   *pardon*   *freak*

П.п - Ела ме набий  Grin Гледам че имаш желание  Grin

 Grin какво му обясняваш на тоя паляки , пишат ли пишат ... помоооощщщщ бият ни  Grin е ще ги бият като не могат да играят и единственното което им остава да плачкат ,а и 10 ери да играят няма да разберат колко са зле *freak* worms бихме ли ги ? - ДА *ok*  - ще ги биеме ли пак -сигурно ,но ако имаме желание  *hmm*  и кво сте се вкопчили в манекена като удавници за сламка бе   *TEASE* не сте му в обхват иначе ще ви го подаде с удоволствие веднага   *PUNISH*
Активен

само един може да е но.1
Dancho_
павката е но.1
Редник
*

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #866 -: Декември 15, 2011, 19:13:29 »

lukitukii  не те разбирам момче  Grin  mmimi  няма твойта армия ,а има много по развита от тебе икономика - я кажи как с 13 провки извади 3.5 мил армия и ти е постоянно събрана и на поход  *freak* как я издържаш бе момче ? без търговийка ли ? бегай в полша по полята да ги разправяш тия хуморески че ставаш смешен вече , поиска да те изчакаме преди да ти обявиме война за да се подготвите или по точно ти да направиш тая армия ( без търговия  Grin ) после загуби войната и пак ще загубиш защото нямаш отбор , опитваш се сам да биеш саюз който никой не може да бие на тая карта и е нормално да загубиш и сега плачеш защото удари един и ти се отворихме на хватката и повече никой не  можа и няма да можеш да пипнеш ,не се излагай да плачеш и ти като тия лимони дето играта им била в ниското нето ама и там не можели  Grin
Активен

само един може да е но.1
Dancho_
павката е но.1
Редник
*

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #867 -: Декември 15, 2011, 19:45:25 »

не те разбрах за tolmai , меца ти каза искаш ли договор за да не ви биеме извън войната ,все пак ни бяхте единственния саюзник тая глупава ера ,а ти каза че ще си помислиш за договор дали искаш и много време мисли и докато мислиш tolmai беше пребит и ти се сети да пратиш договор когато манекена е в мод и няма как да ти го приеме така че няма какво да се сърдиш и да плачеш ,дръж се мъжки и давай напред ,печелиш си класацията - радвай се  *beer* не е решил измамника не ти я е взел  *hihi*
Активен

само един може да е но.1
Dancho_
павката е но.1
Редник
*

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #868 -: Декември 15, 2011, 19:53:59 »

Направих си труда да събера всичкото спечелено злато от битки на господин lukitukii от неговия бан до битката с mmimi. Сметнах и приблизителната издръжка на армията му в случай че я е правил равномерно през тези 50 дни. (не съм взел предвид че струва +20% на поход)
Спечелено злато от битки   +237980440
Добив +10часа +2часа        +467232250

Армия изграждане     -545000000
Армия издръжка       -600000000

Излиза, от някъде е получил 439787310   *beer* 

не на нас тия номерца поляко ,отличници по математика сме  Grin
Активен

само един може да е но.1
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #869 -: Декември 16, 2011, 10:32:28 »

Луки май ще натисне за доблеста, или поне ще проба, ако бяха по единни можеше и да успее, да видим. 3-4 яки битки и я взема.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Страници: 1 ... 56 57 [58] 59 60   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!