Imperia Online България  
Май 23, 2024, 08:26:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 60   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да опитаме пак...""...из хрониките на Нарния 95""  (Прочетена 152285 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #570 -: Октомври 19, 2011, 19:50:42 »

Ало нещо си мерите ми се струва или ще се праскате  Grin Grin Grin. Не знам кой крив кой прав ама знам, че Мецана бивше Гиги от БГ6 с едно раздрънкано а цц, където всъщност вършеше услуга тогава поне по спомен цитирам си поферми тука, явно необмного пара за гепене.  Tongue
 Тебе пък изобщо бях пропуснах да те отразя,но тази вечер съм добра Grin Интересно - аз играх точно 2 седмици в бг6 с чуждо раздрънкано ацц,което си понесе заслуженото наказание и ти ме говориш от една година Grin,а аз,заклевам се,изобщо не те знам къде и как си играл,и за какво се бориш. Подозирам,че сам не знаеш.
А тук,в 95, не става въпрос кой кого е "оставил" да ферми,а дали е могъл да му попречи,незнайно воинче  Grin
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
j.manekena
Лейтенант
***

Karma: +80/-85
Неактивен Неактивен

Публикации: 137



Профил
« Отговор #571 -: Октомври 19, 2011, 20:02:33 »

Леле гледам и не вярвам на очите си  Shocked  i1978 ми е един от любимите зле информирани " некомпетентни " професори и се чудя вярваш ли си като ги пишеш тия бой до мод или отказване - що не ми се паднеш съсед на мен или меца да гледаш само колко бързо от началото на която и да било ера ще ни излезеш от обхват по 5 и колко атаки ще си успял да направиш през това време и ще имаш ли въобще шанс за някаква атака и после да разправяш че някой я е оставил да ферми ,а не се сещаш че просто няма кой да я нападне щото играе като хората и още от начало е с високи граници и до сега не знам някой да и е вкарвал шпионин, та ръсиш мъдрости и ме караш да се нервирам на такива като тебе дето не можете да постигнете нашето ниво и почвате да викате " ФЕРМЕНЕЕЕЕЕЕЕ"   а сещаш ли се че няма армия на картата от началото на ерата която да ме бие и постоянно потдържам най голямата и боеспособна армия на картата за да няма един от врага който да си позволи да лихви и да се прави на непобедим ,а имаш ли идея 2 мил армия как се праща на сейф ? а? ама пращат щото иначе си заминават и тогава следва трудното за тях и затова и се отказват и седят в мод като шматки по цели седмици и играят по 20 часа и пак мод ...та когато успееш да си на това ниво ще приема думите ти че можеш да откажеш някой или да не позволиш на някой да "ферми" ,а да откажеш лимон на 50к нетни дето не знае и той за какво играе не е голяма работа ....
Активен

Никога не се притеснявай за нещо което още не се е случило...
j.manekena
Лейтенант
***

Karma: +80/-85
Неактивен Неактивен

Публикации: 137



Профил
« Отговор #572 -: Октомври 19, 2011, 20:23:37 »

А след 2-3 дена като излезна от мод ще отговоря и на Ванката и си мисля че няма да са 20-30 дните след които ще пропише ,а веднага ...и мисля да им дам възможност да се праснат с Меца да се посмееме всички ,все пак ще е интересно  Grin и за политиката на BULGARY  ще я обявя на всеослушание за да няма сърдити ... Който и саюз от топ 10 да влезе във война ,дори и да имаме договор с тях го късам и обявявам веднага и има даваме възможност да покажат какво могат ... за останалите нямаме такава възможност защото не са ни в обхват по 5 като саюзи ,а и няма смисъл поради простата причина че няма и вариянт да имат някакъв шанс ,не подценявам никой но на всеки е ясно че няма как няколко играча на по 500к  до 1 мил нето да излезнат на 20 играча с тройно по големи армии и възможности да покрият цялата карта...и това е другото на което се смея много- как малки саюзи се бият във войни цяла ера със шматките и трупат ли трупат като пчелички и накрая за няколко войни ги задминаваме без проблем и всички почват да викат "измамаааааа" а всъщност мога да ви покажа само една битка от минала наша война в друг свят от която взимаме 50 000 военни точки - една единстваенна битка - но за да можеш да я направиш трябва да имаш умственни възможности и да се развиеш ,а не да биеш по 100к армии и да викаш - "голям играч" съм ... иначе нямам нищо против никой ,всеки си е избрал стил на игра ,но има големи ,има и малки и мразя малките да викат на големите че да ферми или измамници ,а всъщност да си мечтаят да са като тях ...
Активен

Никога не се притеснявай за нещо което още не се е случило...
i1978
Гост
« Отговор #573 -: Октомври 19, 2011, 21:52:43 »

48 к нето да уточня. Явно не сте разбрали, че в 95ти съм каса ама карай да върви. Играя в 14ти. И тука каточукна по 10 обхват само един ми е отгоре. Чудно ми е едни италианчета там до мене дали мислят същото като тебе.  Tongue
Активен
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #574 -: Октомври 19, 2011, 22:04:48 »

Ай стига бе  *freak* Е що така си каса  *freak* *xxx*
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #575 -: Октомври 20, 2011, 00:47:51 »

                                                           Заглавие:
                                                  Нема такова чудо в ИО

Има един играч DUDA, ба ли го къв е, та те тоя дуда от седмица и нещо дебне да хване некой си makara1. Да поясня че макарата му е на около 4000 разстояние Shocked Купища от злато изхарчил за път и атаки но нема ловене. на милиметри оня се измъквал. Оная нощ към два и тридесе се събудил и съзрял ножчетата. Самата и единствена макара, на крак и като по поръчка му идвала като при това си била разделила и армията на три с цел пожар Grin. Мамин убавец, ще се сейфваш на дудата, а!!! Умрел от кеф, Дудата му подложил и в трите провки, двадесет че и повече минути преди удара - рутинно като си рекъл - те ся ще му покажа как се кърпа дърпа на берковска сватба. След туй спокойно си влязал във фейса и започнал да си чати. Прас,прас,прас и трите червени писма излезли и той самодоволно и щастливо ги отвори и о...
ОООО....изненада, макарата го опожарил. Побеснял от яд и накърнена гордост имперска, дудата започнал да мисли какво обвинително писмо да прати на съпорта и да размаже Крум зарад бъгавата игра......и така озлобен накрая, ама много накрая вденал за ко идва реч.....и ся дудата е мълчалив и примирен със своята тъпотия, недосетливост и разсеяност.
И ТЕ ТАКА ТЕ. *suicide* *suicide* *suicide*

Овиквайте го сега и го плювайте, да го питам аз къде е тръгнал империя да играе, та не ходи да си лови риба по реките.
« Последна редакция: Октомври 20, 2011, 00:55:03 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #576 -: Октомври 20, 2011, 01:01:42 »

Нека по добрия победи...
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
FuGaLdO
Лейтенант
***

Karma: +22/-37
Неактивен Неактивен

Публикации: 125


Профил
« Отговор #577 -: Октомври 22, 2011, 13:15:10 »

Готово, бре ето я битката:     
http://www19.imperiaonline.org/imperia/game_v4a/_addons/dokladi/?path=bitki/95/2011_10_14/95000764_95000074_2804142
Активен
j.manekena
Лейтенант
***

Karma: +80/-85
Неактивен Неактивен

Публикации: 137



Профил
« Отговор #578 -: Октомври 22, 2011, 20:36:10 »

BULGARY vs Ma3x   2011-10-23 04:15:44   2011-10-30 04:15:44

Аз си държа на думата ,а кой избягал и кой не сега ще се разбере , а няма как да оставя да ми приказвате глупости и най вече да ми се заяждате с Меца
   
Активен

Никога не се притеснявай за нещо което още не се е случило...
gladiatora
Commander- RL 95
Сержант
**

Karma: +11/-37
Неактивен Неактивен

Публикации: 63



Профил
« Отговор #579 -: Октомври 22, 2011, 21:00:52 »

жоре мн армия си направил  Cool Cool Cool
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #580 -: Октомври 23, 2011, 14:46:49 »

Всички , които са спамили в темата, да се смятат за предупредени. Ако продължите ще я заключа и ще бъда принуден да ви дам кратка почивка от форума !
Активен

smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #581 -: Октомври 24, 2011, 22:13:24 »

BULGARY vs Ma3x   2011-10-23 04:15:44   2011-10-30 04:15:44
« Последна редакция: Октомври 24, 2011, 22:20:21 от smehh » Активен
smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #582 -: Октомври 24, 2011, 22:19:14 »

BULGARY vs HWDP   2011-10-24 13:45:50   2011-10-31 13:45:50
Активен
xapam
Сержант
**

Karma: +45/-136
Неактивен Неактивен

Публикации: 97


kryon


Профил
« Отговор #583 -: Октомври 25, 2011, 05:10:53 »

Доблест    Злато    Точки
Печели    415    59114061    borime4ka [BULGARY] Срещу borpor [Ma3x]    ДОНОР *heart* *heart* *heart* *heart* *heart* *heart*
« Последна редакция: Октомври 25, 2011, 05:24:44 от xapam » Активен
xapam
Сержант
**

Karma: +45/-136
Неактивен Неактивен

Публикации: 97


kryon


Профил
« Отговор #584 -: Октомври 25, 2011, 06:14:05 »

МАШИНАТА СИ Е МАШИНА.ФАКТИТЕ СА СИ ФАКТИ *rose* *rose* *rose*ЖОРО,МЕЦА И КОМПАНИЯ попилеват де що мърда
Активен
Страници: 1 ... 37 38 [39] 40 41 ... 60   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!