Imperia Online България  
Април 28, 2024, 07:18:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 60   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да опитаме пак...""...из хрониките на Нарния 95""  (Прочетена 151940 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #375 -: Септември 22, 2011, 22:12:43 »

Поздравявам ma3x съюз. , че ми преодолели. но това не означава край на играта ми. е само началото:)


Редакция house83 - Ако имате да докладвате нещо , то обърнете се към support@imperialsupport.org
« Последна редакция: Септември 22, 2011, 22:16:05 от house83 » Активен
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #376 -: Септември 22, 2011, 22:22:47 »

Имам да не се правете на луди няма как да го докажа! Гледам го но няма как да докажа по някое време се появява ресурс на пазара на нереално ниски цени и го виждам сас шпионажа си как се увеличава неговия в столицата а златото му намалява но съвсем по мъничко! Няма какво никога досега когато съм писал на суппорта не са ме уважили а и никога не пиша празни приказки... Сложихте ми 1 път бан и това най-вероятно ще е втория защото пак ще кажа че ги толерирате и в интврвюто за световното сам го казал вижда се бе хора с просто око толкова е елементарно и просто засрамете се и поне това дето е прекалено явно не подминаваите! Аии мн здраве как да я играеме тая игра а?
Активен
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #377 -: Септември 22, 2011, 22:24:20 »

Браво махаите махаите хората виждат как се толерират чужденците!!! Хаус можеш да видиш със каква армия е останал и каква ще има след 2 дена а също и икономиката му!!!!!!
Активен
Evo
Гост
« Отговор #378 -: Септември 22, 2011, 22:28:54 »

Мдааа , жалко но факт ... то май с това , ще се запомни форума  *scratch*
Активен
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #379 -: Септември 22, 2011, 22:33:41 »

Кво да ти кажа тука уш има правила пък някой си позволяват кво ли не! Колко пъти да пиша колко играе с поне 3 ацц-та не можело да се пускат атаки от 1 комп от 2 акаунта дрън дрън зареди Modzila пусни атаката после я затвори зареди експлорера и всичко е ток пускаш и нямаш грижи... не ми се говор!
Активен
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #380 -: Септември 22, 2011, 22:36:55 »

Лека и мека писна ми и ресурс да прехварля квото ще да прави и атаки към мене от 100 ацц-та да пуска пак изяде боя и то за втори път. Колко по-големи играчи с какви ли не шашми сам трепал та някакъв недосегаем от админите или там какъвто и да е няма да натрепя, Ама да играе честно и когато стигне наполовината на това дето правят някой хора тогава да ми пише по форума и пуска снимки на битки от който не са минали 7 дена! Та било то и само загубата на нетни! Нали има правила? Каде са? Само за някой са явно!!!
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #381 -: Септември 22, 2011, 22:41:47 »

Ами докладвайте го като проблем , това с атаките от 2 браузера. Някой да го е докладвал до сега? Хайде сега , ако ще пишете си пишете по темата. Докладване на играчи на support@imperialsupport.org и докладване на проблеми и бъгове на мен на ЛС или в подходящата секция. Ако мислите, че има толеранс за някои лица , то може ме докладвате на някой от СМ.
Активен

Evo
Гост
« Отговор #382 -: Септември 22, 2011, 23:17:24 »

То свършило вече , доколкото разбирам ... ако някой прецени , че трябва да си вземе поука ..евала ... ако не ...ами значи потребителите са прави !!!
Активен
Lynn
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #383 -: Септември 22, 2011, 23:21:35 »

Цитат
Ако мислите, че има толеранс за някои лица , то може ме докладвате на някой от СМ.

Какво означава "СМ"?
Активен
Evo
Гост
« Отговор #384 -: Септември 22, 2011, 23:26:46 »

community manager .. тез сините табелки
Активен
i1978
Гост
« Отговор #385 -: Септември 22, 2011, 23:28:49 »

Абе РОЙ тоя като лъже лъжи и ти бре. Аз питах преди време за един софтуер 7 пъти аджеба забранен ли е или не. Нямаше отговор. Ама гумичка имаше бързо. Така, че мами си и ти.
Активен
Лигличка
Гост
« Отговор #386 -: Септември 22, 2011, 23:29:03 »

Неее значи Синхронно Мислене  *beer*
Активен
kirlivanof
Лейтенант
***

Karma: +59/-237
Неактивен Неактивен

Публикации: 125



Профил
« Отговор #387 -: Септември 22, 2011, 23:58:01 »

Абе РОЙ тоя като лъже лъжи и ти бре. Аз питах преди време за един софтуер 7 пъти аджеба забранен ли е или не. Нямаше отговор. Ама гумичка имаше бързо. Така, че мами си и ти.

Aми явно ще се връщаме в старите времена , програмки
 туй унуй , банове  , ядове  *hahaha*

  *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer* *beer*
Активен
kirlivanof
Лейтенант
***

Karma: +59/-237
Неактивен Неактивен

Публикации: 125



Профил
« Отговор #388 -: Септември 23, 2011, 00:00:49 »

А Лукито гризна много лук  *YAHOO*  сте се уригва на
чесън до края на ерата *beer*
Активен
j.manekena
Лейтенант
***

Karma: +80/-85
Неактивен Неактивен

Публикации: 137



Профил
« Отговор #389 -: Септември 23, 2011, 00:20:25 »

Абе кво те боли оная работа бе Ванка кой с кво играе ,дреме ти на гъза ,мислиш ли че некой ще го запомни луки муки и който и да било ако не спечели военнта класация ,доблестната или саюза им не вземе некоя класация ,само нерви хабиш ,пълен игнор и никакви разбивания детски в който и да било и никакви грешки в защита да не вземе никой лев или да хване армия ...е това е играта и тогава няма да му помогнат и 20 ацц да има ,дадохте му над 200 милиона на луки от елементарни грабежи ,хората ходят за по 1 мил ,а той на идване взима по 15 мил ,че и на крака му пращате разбивания да вземе и още и с каквито и измами да играе няма оправия ако се играе правилно в отсрещния отбор ,а луки няма да вземе военната класация на 100% щото не виждаш ли CrissAngel как ще вземе военната с битка по една и съща каса  с крепост 8 вече има над 5000 битки по нея виж му в битките и саюзната военна няма как да вземе луки и саюза му и му остава доблестната която също ще му е трудно и накрая като свърши ерата и къде ще се види ,чуе или сети някой кой е бил тоя ,прекалено много внимание му обърнахте всички с писания и тем подобни ,не че не ми е симпатичен като играч - браво на луки - но стана все едно е някакъв герой ,а то просто не трябваше да му се връзвате на писаниците и всичко приключва в играта ....
Активен

Никога не се притеснявай за нещо което още не се е случило...
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 60   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!