Imperia Online България  
Април 29, 2024, 09:41:36 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 60   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да опитаме пак...""...из хрониките на Нарния 95""  (Прочетена 151965 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
j.manekena
Лейтенант
***

Karma: +80/-85
Неактивен Неактивен

Публикации: 137



Профил
« Отговор #30 -: Май 27, 2011, 01:37:25 »

Здравей Жорко, те администраторите са се объркали май - явно затова завърши новобранец  *hahaha*. Тази ера е в самото си начало, ще те видиме кви ще ги надробиш отново. Желая ти успешна ера , нямам лоши помисли  *rose*.

не те знам какво се хилиш *crazy*  като цела ера ядахте бой  Tongue  и колкото войни ви обявихме толкова загубихте с драстична разлика в точките  Grin  и ми бягахте постоянно в мод   *hahaha*  но понеже няма на какво друго да се зарадваш и това явно ти е някаква утеха ,че са ми взели военните и то след каря на ерата когато бях но.1 по военни с 420 000 точки които можеш само да си мечтаеш да направиш някога ... те оставям да се забавляваш и да си чертаеш из форума понеже е ясно че резултати в играта освен разбивания няма какви да очакваме от теб  Grin Grin Grin
Активен

Никога не се притеснявай за нещо което още не се е случило...
naTpuk
Лейтенант
***

Karma: +88/-179
Неактивен Неактивен

Публикации: 168


Профил
« Отговор #31 -: Май 27, 2011, 01:52:11 »

не те знам какво се хилиш *crazy*  като цела ера ядахте бой  Tongue  и колкото войни ви обявихме толкова загубихте с драстична разлика в точките  Grin  и ми бягахте постоянно в мод   *hahaha*  но понеже няма на какво друго да се зарадваш и това явно ти е някаква утеха ,че са ми взели военните и то след каря на ерата когато бях но.1 по военни с 420 000 точки които можеш само да си мечтаеш да направиш някога ... те оставям да се забавляваш и да си чертаеш из форума понеже е ясно че резултати в играта освен разбивания няма какви да очакваме от теб  Grin Grin Grin
ее как няма we... ще се моднат целия съюз още доста пъти..   Grin
Активен

Oton
Community Manager
   
Re:до администраторите
« Отговор #1 -: Днес в 16:52:21 »
   
Не, защото бъгът е по наша вина.
Ако Вашият съюз беше използвал въпросния бъг, щяхте ли да искате да ви накажем?
Важното в случая е, че открихме нередност, която отстранихме навреме.
tbratoev
Лейтенант
***

Karma: +27/-95
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


НЕИЗБЕЖЕН


Профил
« Отговор #32 -: Май 27, 2011, 11:28:43 »

нубави писания , хубави предложения.....а каде остават самите войни, питам се аз?Huh?? и това местене от саюз на саюз, като влашки престилки. аз на админите им предлагам друго , след като промениха правилата за водене на война . нека да направим и други промени, за да е -СПРАВЕДЛИВО !!!! например нека затрудним " кредитните милионери" , "големите играчи" . Та ето и предложението- по време на война тези , които бият в минус 2, 5 обхват да им се взима ДОБЛЕСТ като при нормални обстоятелства. а тези дето бият в плюс 2,5 обхват -НЕЕЕ. демек , щом слабия има куража да се опълчи на " СИЛНИЯ , ГОЛЯМ ИГРАЧ" да се поущтрява. и тогава да видим кой е горския, и кон боб яде ли???
Активен

надежди-никакви, мечти-никакви, пари-никакви, приятели-никакви, врагове -никакви, живи
6ark
Капитан
****

Karma: +341/-411
Неактивен Неактивен

Публикации: 276



Профил
« Отговор #33 -: Май 27, 2011, 17:09:10 »

Гледам Поляците свалиха някой с 100к. нето  Cool
Активен
Lynn
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #34 -: Май 27, 2011, 18:48:12 »

Здравей, Lukituki.

Като дипломат на Матрикс бих желала да ти кажа, че това, което си направил е забранено - според правилата на играта. На второ място бих заявила, че Alien завърши първи миналата ера и ще завърши първи и тази, каквото и да правите или да сте направили. И на трето бих се опитала да ти помогна - когато използваш google tranlator, използвай пунктуация, защото иначе е безсмислено.

Поздрави.

Hi. Lukituki,

As the diplomat of Ma3x I would like to tell you that what you have done is prohibitted, according to the rules of he game. Secondly, I would state that Alen finished the last era first and would be first in this era as well, no matter what you do or have done. And third, I would like to help you - whenever you use Google Translator, use punctuation, otherwise there is no point.

Best regards.
Активен
lukitukii
Лейтенант
***

Karma: +67/-77
Неактивен Неактивен

Публикации: 106



Профил
« Отговор #35 -: Май 27, 2011, 19:11:02 »

дали чужденецът ще бъде първият да се види. Лин знам класирането не е толкова важно аз предпочитам да е точка в армията и това е, което има значение за мен е основен съюз без съдействието, всеки ще падне;)
Активен
Lynn
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #36 -: Май 27, 2011, 19:20:00 »

Може би, а може би не - времето ще покаже. Дотогава следвай правилата, моля.

May be, and may be not - time will show. Until then follow the rules, please.
Активен
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #37 -: Май 27, 2011, 19:20:40 »

всеки ще падне
Радвам се че го разбрал   Lips Sealed
Активен

naTpuk
Лейтенант
***

Karma: +88/-179
Неактивен Неактивен

Публикации: 168


Профил
« Отговор #38 -: Май 27, 2011, 23:08:14 »

Здравей, Lukituki.

Като дипломат на Матрикс бих желала да ти кажа, че това, което си направил е забранено - според правилата на играта. На второ място бих заявила, че Alien завърши първи миналата ера и ще завърши първи и тази, каквото и да правите или да сте направили. И на трето бих се опитала да ти помогна - когато използваш google tranlator, използвай пунктуация, защото иначе е безсмислено.

Поздрави.

Hi. Lukituki,

As the diplomat of Ma3x I would like to tell you that what you have done is prohibitted, according to the rules of he game. Secondly, I would state that Alen finished the last era first and would be first in this era as well, no matter what you do or have done. And third, I would like to help you - whenever you use Google Translator, use punctuation, otherwise there is no point.

Best regards.
какво е направил което да е забранено !?!?
Активен

Oton
Community Manager
   
Re:до администраторите
« Отговор #1 -: Днес в 16:52:21 »
   
Не, защото бъгът е по наша вина.
Ако Вашият съюз беше използвал въпросния бъг, щяхте ли да искате да ви накажем?
Важното в случая е, че открихме нередност, която отстранихме навреме.
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #39 -: Май 27, 2011, 23:14:36 »

какво е направил което да е забранено !?!?
Публикува 22 днешни доклади от битки(които изтриха) и пише във форума на английско-полски  *pardon*
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #40 -: Май 27, 2011, 23:27:44 »

Публикува 22 днешни доклади от битки(които изтриха) и пише във форума на английско-полски  *pardon*
е друго си е да ти напипат съюзно блока - спор няма  Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #41 -: Май 27, 2011, 23:30:04 »

е друго си е да ти напипат съюзно блока - спор няма  Grin Grin
Не разбирам аз от блокове ,въпроса беше принципен за писанията във форума  Cool
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #42 -: Май 27, 2011, 23:33:02 »

Не разбирам аз от блокове ,въпроса беше принципен за писанията във форума  Cool
Ааааааа, не разбираш, ти ли не разбираш? - 24 часа он , после 48 часа мод, знаеш тиииииииии  Grin Grin Grin Grin

Теб откакто те баннаха за лъжи във форума почна системно се изживяваш за справочник на форумните правила май?  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #43 -: Май 27, 2011, 23:39:30 »

Ааааааа, не разбираш, ти ли не разбираш? - 24 часа он , после 48 часа мод, знаеш тиииииииии  Grin Grin Grin Grin

Теб откакто те баннаха за лъжи във форума почна системно се изживяваш за справочник на форумните правила май?  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
За 138 път си в заблуда и защо си праиш проветрение на устата без да знаеш за какво са ме баннали !?!?!?!
За да избегнем следващия ти пост ще ти кажа защо ме баннаха  *pardon*
Защото имах ник Аничкаборелинкова и някой си помислил че визирам дъщеричката на човека играеш с трите ацц визирани в ника ..........а с тоя ник визирах един мноооо голям яздач  който си подари аццто Анабг  и това е причината след което ми изтриха него ацц и си регнах това  *pardon*
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #44 -: Май 27, 2011, 23:44:00 »

За 138 път си в заблуда и защо си праиш проветрение на устата без да знаеш за какво са ме баннали !?!?!?!
За да избегнем следващия ти пост ще ти кажа защо ме баннаха  *pardon*
Защото имах ник Аничкаборелинкова и някой си помислил че визирам дъщеричката на човека играеш с трите ацц визирани в ника ..........а с тоя ник визирах един мноооо голям яздач  който си подари аццто Анабг  и това е причината след което ми изтриха него ацц и си регнах това  *pardon*
Труден си за описване - кореспонденцията по подод ника ти я знам, няма как да я публикувам.

Бананът го изяде след като урева форума за stivi30 и те хванаха за преиначаване на докладите от шпионите след като форумните правила забраняваха докладването във форума - целта беше плоска и прозрачна като теб - да докарате проверка на съюз Дракон, ама много се осра тогава.  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 60   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!