Imperia Online България  
Юни 06, 2024, 09:13:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 60   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да опитаме пак...""...из хрониките на Нарния 95""  (Прочетена 152660 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #105 -: Май 31, 2011, 18:03:39 »

Мъничко човече - никога няма нищо конкретизирано,когато не съм на 100% сигурна. Недей да изпадаш в истерии,въпреки,че това е обичайното ти състояние  Grin
И понеже играта е военна - вървете се бийте,стига сте ми чели хрониките  *freak*
Обещавам че няма стига да не омаскариш и тоя свят като бг4  *pardon*  Kiss *rose*
Активен

Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #106 -: Май 31, 2011, 18:12:27 »

стига да не омаскариш и тоя свят като бг4
 
Ама наистина ли точно ти го казваш това  *SARCASTIC*   Омазал си се яко.

И Кънчо... тия дни ми стана особено прозрачен,прости ми,ако от сега нататък се спъвам в публикациите ти и не ги отразявам.   *pardon*

Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #107 -: Май 31, 2011, 18:15:24 »

 
Ама наистина ли точно ти го казваш това  *SARCASTIC*   Омазал си се яко.

И Кънчо... тия дни ми стана особено прозрачен,прости ми,ако от сега нататък се спъвам в публикациите ти и не ги отразявам.   *pardon*


Много  ще се радвам даже ,аз по принцип не те отразявам ,но като ме намисаш в твоите интриги ,няма как да не ти обърна внимание (не че го заслужаваш ама все пак .......)  Grin
Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #108 -: Май 31, 2011, 23:27:53 »

 нещо , не схващам ------ти ли си СЕДМИЦАТА, а Huh?  такива, като теб вече 20-седмици само това ланкат , ама ДЕФЕНДЕР си е тук и е беззззззз, загуба.  *hahaha* *hahaha* *hahaha*    CROATIA    2011-05-24 09:00:00    2011-05-31 09:00:00    4663    2554    2109
   това е следващата........утре сутрин в 09.00. и тя приключва *freak* *freak* *freak*
Абе тоя пич не схваща,че дефендер са вечни като поповите лъжички,непреходни като саламандрите,но силни и дълголетни като лешоядите,мисля че той,батка не е запознат,кой е най великия съюз,де фани му обясни,защото е огромна грешка,незапознати да пишат те такива неща,и аз горкия съм мноо огорчен от това,че ,видиш ли,дефендер не им се отдава дължимото.И заявявам целенасочено и отговорно,че който каже лоша дума за дефендер,лично ще го предизвикам,да се плюваме голи до кръста,и ако не дойда до половин час,то,нека благоволи да започне сам,и продължи,докато аз благоволя да му обърна внимание.Девиза е:Да отдадем дължимуто всеки му.....КОЕТО НЯМА ДА ЗАКЪСНЕЕ..... Grin
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
tbratoev
Лейтенант
***

Karma: +27/-95
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


НЕИЗБЕЖЕН


Профил
« Отговор #109 -: Юни 01, 2011, 09:53:54 »

Абе тоя пич не схваща,че дефендер са вечни като поповите лъжички,непреходни като саламандрите,но силни и дълголетни като лешоядите,мисля че той,батка не е запознат,кой е най великия съюз,де фани му обясни,защото е огромна грешка,незапознати да пишат те такива неща,и аз горкия съм мноо огорчен от това,че ,видиш ли,дефендер не им се отдава дължимото.И заявявам целенасочено и отговорно,че който каже лоша дума за дефендер,лично ще го предизвикам,да се плюваме голи до кръста,и ако не дойда до половин час,то,нека благоволи да започне сам,и продължи,докато аз благоволя да му обърна внимание.Девиза е:Да отдадем дължимуто всеки му.....КОЕТО НЯМА ДА ЗАКЪСНЕЕ..... Grin
   виж, как стоят нещата-приятелю.....и не изопачавай истини. ДЕФЕНДЕР не е "ВЕЛИК" клан !!!! но сме само приятели, подчертавам-ПРИЯТЕЛИ и играеме задружно . с някои сме заедно вече 4-та ера. играем без , или почти без-ДИАМАНТИ " нали така им казвали сега. такаааа, а сега ИСТИНАТА е следната-до тук ДЕФЕНДЕР е провел 13 войни, и е спечелил -абсолютно-всички, някои от тях срещу 5-рно по мощни кланове. някои от тук игаещите саюзи не са направили 13-войни дори за 3-ери. това са ФАКТИТЕ. и ето само заради тези простички факти момчетата, и момичето са достойни за уважение. това е . за да се подиграваш в подобна ситуация, е най малкото-нелепо *pardon* п.с. дано ТИ и някои от "приятелите " ни разберат това, което написах. а ако отговора е -НЕ тогава ---------там на " БОЙНИТЕ ПОЛЕТА" на ИО ще доказваме -правотите си. ааааа, да и да помоля всички дето им се плюе срещу -ДЕФЕНДР!!! не , бе хора просто като ни плюете -пишете аз съм с акаут-еди койси , саюз едикойси , и ще ви смачкаме.после -на ВОЙНА, КАТО НА ВОЙНА
Активен

надежди-никакви, мечти-никакви, пари-никакви, приятели-никакви, врагове -никакви, живи
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #110 -: Юни 01, 2011, 17:15:20 »

  виж, как стоят нещата-приятелю.....и не изопачавай истини. ДЕФЕНДЕР не е "ВЕЛИК" клан !!!! но сме само приятели, подчертавам-ПРИЯТЕЛИ и играеме задружно . с някои сме заедно вече 4-та ера. играем без , или почти без-ДИАМАНТИ " нали така им казвали сега. такаааа, а сега ИСТИНАТА е следната-до тук ДЕФЕНДЕР е провел 13 войни, и е спечелил -абсолютно-всички, някои от тях срещу 5-рно по мощни кланове. някои от тук игаещите саюзи не са направили 13-войни дори за 3-ери. това са ФАКТИТЕ. и ето само заради тези простички факти момчетата, и момичето са достойни за уважение. това е . за да се подиграваш в подобна ситуация, е най малкото-нелепо *pardon* п.с. дано ТИ и някои от "приятелите " ни разберат това, което написах. а ако отговора е -НЕ тогава ---------там на " БОЙНИТЕ ПОЛЕТА" на ИО ще доказваме -правотите си. ааааа, да и да помоля всички дето им се плюе срещу -ДЕФЕНДР!!! не , бе хора просто като ни плюете -пишете аз съм с акаут-еди койси , саюз едикойси , и ще ви смачкаме.после -на ВОЙНА, КАТО НА ВОЙНА

Пич,не се гавря,далече съм от тази мисъл,майтапя се със това,че в рамките на два дни,изтъкна незнам си колко пъти,че сте провели,незнам си колко войни.Това е хубаво.Браво.Незнам къде прочете лоща дума,от мен за вас,наблюдавам ви,и виждам че сте изградили синхрон.Пак браво.Колкото до тия съюзи дето не са направили тия войни и за три ери,то,пич,си е тяхна работа,мога само да ти кажа,че тук има съюзи"в непълен състав,разбира се",който 13 войни ги правеха като за добър ден,но бяха други времена.Затова приятелю,вашето постижение е достойно за похвала,и не го омаловажавам,ама тамън хич,отличен тим сте.Просто се помайтапих,правя го рядко,но когато реша да го направя -  го правя и толкоз,надявам се не си си помислил да ме поучаваш....
С уважение:
Галахад Tongue
« Последна редакция: Юни 01, 2011, 17:18:23 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
tbratoev
Лейтенант
***

Karma: +27/-95
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


НЕИЗБЕЖЕН


Профил
« Отговор #111 -: Юни 01, 2011, 22:31:04 »

Пич,не се гавря,далече съм от тази мисъл,майтапя се със това,че в рамките на два дни,изтъкна незнам си колко пъти,че сте провели,незнам си колко войни.Това е хубаво.Браво.Незнам къде прочете лоща дума,от мен за вас,наблюдавам ви,и виждам че сте изградили синхрон.Пак браво.Колкото до тия съюзи дето не са направили тия войни и за три ери,то,пич,си е тяхна работа,мога само да ти кажа,че тук има съюзи"в непълен състав,разбира се",който 13 войни ги правеха като за добър ден,но бяха други времена.Затова приятелю,вашето постижение е достойно за похвала,и не го омаловажавам,ама тамън хич,отличен тим сте.Просто се помайтапих,правя го рядко,но когато реша да го направя -  го правя и толкоз,надявам се не си си помислил да ме поучаваш....
С уважение:
Галахад Tongue
  не те поучавам, абсурд....това дето го прочетох , променя нещата определено . нормално е човек да се шегува.приемам го така -както го прочетох *ok*
Активен

надежди-никакви, мечти-никакви, пари-никакви, приятели-никакви, врагове -никакви, живи
tbratoev
Лейтенант
***

Karma: +27/-95
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


НЕИЗБЕЖЕН


Профил
« Отговор #112 -: Юни 01, 2011, 22:37:04 »

Галахад, ник и съюз иска човека.  Wink   Ще мачка.....  
То тук  вече всички са толкова велики, че требва се пише само в темите за песни и рожденни дни, за да не се засегне некой велик войн. Cool
пишете аз съм с акаут-еди койси , саюз едикойси , и ще ви смачкаме признавам си , че е награмотно -написано...........имах в предвид друго, но май афектите са надделели. поправям се- аз съм .... саюз...... идваме на ВОЙНА. ТОВА имах в предвид *pardon* и после, каквото сабя покаже
Активен

надежди-никакви, мечти-никакви, пари-никакви, приятели-никакви, врагове -никакви, живи
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #113 -: Юни 02, 2011, 01:07:40 »

Дам ,ще го направя сега събирам материали  Cool Дели от тоя храст заек няма да излезе _CLEOPATRA е лично мой ник и няма нищо общо с ма3х и все пак нямаше ли да ти е по лесно да попиташ кой играе с бина ? Можеше и да ти кажа познавам я  Wink
Мецана си е интригантка всеки вече го разбра! И аз не вярвах на слуховете но се оказаха истина! Само ще и кажа ако иска да насочи вниманието на админите за някое ацц първо да каже защо с Mr.kikk сега играе поляк при положение че ацц-то е чисто българско и създадено от български IP адрес? А това редно ли е? Защото сега пред този акаунт стои полското знаме! И може ли някой да докаже че не е продадено което е забранено а Мецо?
« Последна редакция: Юни 02, 2011, 01:14:08 от R.o.Y. » Активен
j.manekena
Лейтенант
***

Karma: +80/-85
Неактивен Неактивен

Публикации: 137



Профил
« Отговор #114 -: Юни 02, 2011, 01:10:36 »

а така ванка ,докладвай ... няма полячета да играят с бг ацц и да ги разбиват после в нас ... Grin Grin Grin
Активен

Никога не се притеснявай за нещо което още не се е случило...
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #115 -: Юни 02, 2011, 01:13:13 »

Мецана си е интригантка всеки вече го разбра! И аз не вярвах на слуховете но се оказаха истина! Само ще и кажа ако иска да насочи вниманието на админите за някое ацц първо да каже защо с Mr.kikk сега играе поляк при положение че ацц-то е чисто българско и създадено от български IP адрес? А товаредно ли е? Защото сега пред този акаунт стои полското знаме! И може ли някой да докаже че не е продадено което е забранено а Мецо?

Слушам - коя точно е интригата ? Говори с факти. Изобщо ...абе хубаво е да се говори с факти.

Изобщо не ме интересува Мр.Кикк къде,как и защо е отишъл  - не знам защо задаваш въпросите си към мен,а Ройчо?
« Последна редакция: Юни 02, 2011, 01:14:50 от Deli_inko » Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #116 -: Юни 02, 2011, 01:19:36 »

Слушам - коя точно е интригата ? Говори с факти. Изобщо ...абе хубаво е да се говори с факти.

Изобщо не ме интересува Мр.Кикк къде,как и защо е отишъл  - не знам защо задаваш въпросите си към мен,а Ройчо?
Това дето си написала като коментар за бина! За него говоря и това дето написаното ти лично съобщение от бобо който е толкова зле че не знае даже че ти е писал на лично а си мислел че е в общото пространство ти си го пратила на манекена! Защо? Каква е целта? Омраза между двмата ли? Еххх Мецо стига моля те. Аз се опитвам да здобря българските съюзи и макар в различни да заиграеме като един ти се опитваш да скараш хората по между си! Ето то обосновка и мн точни факти!!!!
« Последна редакция: Юни 02, 2011, 01:21:17 от R.o.Y. » Активен
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #117 -: Юни 02, 2011, 01:24:44 »

Това дето си написала като коментар за бина! За него говоря и това дето написаното ти лично съобщение от бобо който е толкова зле че не знае даже че ти е писал на лично а си мислел че е в общото пространство ти си го пратила на манекена! Защо? Каква е целта? Омраза между двмата ли? Еххх Мецо стига моля те. Аз се опитвам да здобря българските съюзи и макар в различни да заиграеме като един ти се опитваш да скараш хората по между си! Ето то обосновка и мн точни факти!!!!
Което съм написала като коментар за бина - е лично мое убеждение и не съм го конкретизирала никъде на 100%
Относно съобщението на бобо,ако беше нещо тайно нямаше да го пратя.Той в някакъв момент решава да ми пише ...някакви неща относно минали ери,за които аз не смятам,че са били така.  Нормално е да го обсъдя.   А ти ... кой се опитваш да сдобриш е един друг въпрос - сигурно аз обявих война на БлекГард Grin

Обосновката ти издиша от всякъде  Smiley  И ти сигурно за това ми прати подаръци - да ме сдобриш с приятелите ми от БлекГард Smiley  Но...   виж какво - няма никой да разубеждавам. То ситото си знае работата.  Вардаааааааааааааааа че меца иде,да не ви удуши в някоя интрига  Grin
« Последна редакция: Юни 02, 2011, 01:31:02 от Deli_inko » Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #118 -: Юни 02, 2011, 01:37:14 »

Което съм написала като коментар за бина - е лично мое убеждение и не съм го конкретизирала никъде на 100%
Относно съобщението на бобо,ако беше нещо тайно нямаше да го пратя.Той в някакъв момент решава да ми пише ...някакви неща относно минали ери,за които аз не смятам,че са били така.  Нормално е да го обсъдя.   А ти ... кой се опитваш да сдобриш е един друг въпрос - сигурно аз обявих война на БлекГард Grin

Обосновката ти издиша от всякъде  Smiley  И ти сигурно за това ми прати подаръци - да ме сдобриш с приятелите ми от БлекГард Smiley  Но...   виж какво - няма никой да разубеждавам. То ситото си знае работата.  Вардаааааааааааааааа че меца иде,да не ви удуши в някоя интрига  Grin
Аз съм на гости в момента и нямам спомен за адреса който показва играчите като класиране по военни точки нетни точки и доблест. На моя си комп го имам запаметен. На него се вижда мн ясно полското знаме пред Mr.kikk И как така за тебе нормално всичко да обсъждаш ама па точно с тоя с който ще се скарат? Относно подаръка си беше закачка към тебе и не съм целял каквито и да е интриги защото ако исках нещо подобно нямаше след това да пусна пост във форума и да уточнявам в него за какво става въпрос! А за войната вече 100 пъти обяснявах защо беше! И след няколко месеца се оказа че главните виновници за нея се познават  Grin
« Последна редакция: Юни 02, 2011, 01:39:43 от R.o.Y. » Активен
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #119 -: Юни 02, 2011, 01:40:41 »

Аз съм на гости в момента и нямам спомен за адреса който показва играчите като класиране по военни точки нетни точки и доблест. На моя си комп го имам запаметен. На него се вижда мн ясно полското знаме пред Mr.kikk И как така за тебе нормално всичко да обсъждаш ама па точно с тоя с който ще се скарат? Относно подаръка си беше закачка към тебе и не съм целял каквито и да е интриги защото ако исках нещо подобно нямаше след това да пусна пост във форума и да уточнявам в него за какво става въпрос!

Не объсждам,щото не ме интересува. Вас ви интересува - обсъждайте и докладвайте.
  А,ако беше закачка към мен щеше да сложиш анонимност на подаръците - в случая се получи груба интрига,от където и да го погледнеш. *pardon*  
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 60   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!