Imperia Online България  
Април 18, 2024, 21:28:24 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: До кога бе хора  (Прочетена 7108 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
silvana
Редник
*

Karma: +3/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 24



Профил
« Отговор #15 -: Май 17, 2011, 20:19:53 »

нашата победа е морална, не ни е за парите важното е че вече няма да може да  се практикува модирането на цели съюзи!  Wink
сори но не съм съгласен с теб че точно ти орева орталъка миналата година когато съюза на емито ни го направиха и лично аз съм те виждал как плачеш за някви виртуални пари  Grin
Активен
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #16 -: Май 17, 2011, 20:33:33 »

викич не знам дяли няма ма май съвпяаденията са много и стигя напада миро да не извадя пак доказателствата че има випаджии и това са съюз тутурутка

 Grin Grin Grin Незнам какви доказателства би извадила, може би да са някакви тайни от вълшебния тефтер  Grin Стига сте се филмирали и е време да се осъзнаете, че това е една игра не е филм-фантастика. Наистина теорията ми за социопатите-филмари почва да се оказва твърде допустима. Какви випове, какви страшни сценарии пишете, направо е зловещо. За радост живеем реалистичен живот и за щастие "матрицата" е в ремонт.  *freak* *pardon*
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
silvana
Редник
*

Karma: +3/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 24



Профил
« Отговор #17 -: Май 17, 2011, 21:09:49 »

Grin Grin Grin Незнам какви доказателства би извадила, може би да са някакви тайни от вълшебния тефтер  Grin Стига сте се филмирали и е време да се осъзнаете, че това е една игра не е филм-фантастика. Наистина теорията ми за социопатите-филмари почва да се оказва твърде допустима. Какви випове, какви страшни сценарии пишете, направо е зловещо. За радост живеем реалистичен живот и за щастие "матрицата" е в ремонт.  *freak* *pardon*

ми аз вече ги вадих едни мои молби на супорта и едни такива на вид истински обяснениея и после като ги копнах тум крум изтри темата с предупреждение и мъкмрене че съм копирал лични разговори  Grin Grin
Активен
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #18 -: Май 17, 2011, 21:13:42 »

ми аз вече ги вадих едни мои молби на супорта и едни такива на вид истински обяснениея и после като ги копнах тум крум изтри темата с предупреждение и мъкмрене че съм копирал лични разговори  Grin Grin

Личните са си лични  Tongue, може да копираш ако и другия е дал съгласие  *pardon*
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
silvana
Редник
*

Karma: +3/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 24



Профил
« Отговор #19 -: Май 17, 2011, 21:16:56 »

Личните са си лични  Tongue, може да копираш ако и другия е дал съгласие  *pardon*
а мога ли да ти задам въпроса ти с колко акаунта влизаш в форума май с два а  Grin Grin Grin Grin
Активен
suvorov
Редник
*

Karma: +3/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Профил
« Отговор #20 -: Май 17, 2011, 21:17:08 »

Личните са си лични  Tongue, може да копираш ако и другия е дал съгласие  *pardon*
пис пис  пис  и тука ли си с няколко профила
Активен
silvana
Редник
*

Karma: +3/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 24



Профил
« Отговор #21 -: Май 17, 2011, 21:18:18 »

пис пис  пис  и тука ли си с няколко профила
Grin Grin Grin Grin Grin
Активен
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #22 -: Май 17, 2011, 21:21:31 »

а мога ли да ти задам въпроса ти с колко акаунта влизаш в форума май с два а  Grin Grin Grin Grin

Малко по-нагоре ти казах да спреш да се филмираш, темата за фантастиката е в друг форум.   *pardon*  А ти с кой ме сравняваш за да достигнеш до това гениално твърдение. Нима има някой, който може да прилича на мен  Embarrassed
« Последна редакция: Май 17, 2011, 21:23:53 от viki4 » Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #23 -: Май 17, 2011, 21:28:58 »

сори вики ,но май те помислиха за мен! Wink

 Grin Grin Grin Grin Grin не те познавам, но заради филмарите може да спретнем една сцена на роднински отношения  Tongue
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!