Imperia Online България  
Април 25, 2024, 18:26:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблемче  (Прочетена 1064 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
booms1ang
Редник
*

Karma: +4/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 30


Профил
« -: Май 13, 2011, 21:25:06 »

Изчаках да минат 24 часа откакто съм в съюз , но все още няма бонус щастие за лоялност нито ми слага бонус от добива върху златото
Активен
piron666
Сержант
**

Karma: +13/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 50



Профил
« Отговор #1 -: Май 13, 2011, 22:23:26 »

1 .За да получи666 бонус към щастието трябва да си с пост - Командир , Изследовател, Строител , Дипломат ,Финансист , Първи Офицер , Лидер . Тогава ти дава +1 щастие (моментално) , с течение на времето ,ако няма промяна на поста ти щастието става +5 , а на по-късен етап и +10 ( максималното от Бонус от Съюзен Статус на Лоялност) . Ако си без такъв , след определен период от време ,ще ти даде +2 от Бонус от Съюзен Статус на Лоялност
2. Приходът на злато зависи само от броят население в дадена провинция и наложеният данък . Съюзното проучването Добив е само за дървото ,желязо и камък ,не влияе на данъка ,който определяме на населението .
П.С. Дано да съм бил полезен с обяснението си  *beer*

Ето за щастието и ползата от постовете ,по-подробно :
От 1-ви до 30-тия ден - 50% индивидуалния базов бонус (ако се ползва такъв) и Бонус Щастие +1 за цялата Империя на всички Младши Лидери и Офицери.
От 31-ви до 120-ти ден - 100% индивидуалния базов бонус, Бонус Щастие +5 за Лидери и Офицери и +2 за обикновени членове.
От 121-вия ден до края на Ерата - 150% индивидуалния базов бонус и Бонус Щастие +10 само за членовете на Лидерското и Офицерското Крило с такъв статус.
« Последна редакция: Май 13, 2011, 22:27:26 от piron666 » Активен

ave Satanas
booms1ang
Редник
*

Karma: +4/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 30


Профил
« Отговор #2 -: Май 13, 2011, 22:29:33 »

Да полезен ми беше Smiley
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!