Imperia Online България  
Март 28, 2024, 23:23:36 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ера 3 - залагания кой ще е първия маршал  (Прочетена 46481 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
sokrat23
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #255 -: Декември 20, 2011, 13:53:52 »

 *hahaha* haide sega i nai golemiqt strahlivec vze saveti da mi dava  *hahaha* *hahaha*
Активен
federer_92
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 14



Профил
« Отговор #256 -: Декември 20, 2011, 13:56:05 »

Може би на теб трябва да ти дадем грамота за най-много движени акаунти  Grin Grin Grin
Активен
viktoria
Редник
*

Karma: +7/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #257 -: Декември 20, 2011, 14:00:53 »

Аз нямам на кого какво да доказвам,и като говориш за много движени акаунти сигурен ли си,че знаеш на кого го казваш Tongue,че то и там май ще оберете медалите *rose*
Активен
sokrat23
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #258 -: Декември 20, 2011, 14:08:37 »

 Tongue ve4e si se dokazal dostata4no , jalko 4e ne  davat gramoti i za nai bezdaren igra4  *hahaha*
Активен
viktoria
Редник
*

Karma: +7/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #259 -: Декември 20, 2011, 14:14:49 »

е мистър даровит,не знам да съм имала пресечни с теб,че да ми правиш категоризации,как да е-мерак ми беше да си начеша езика тук  *pardon*
Активен
Afrodita
Редник
*

Karma: +1/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Профил
« Отговор #260 -: Декември 20, 2011, 14:34:35 »

ей  васко  я кажи  на колко секунди те засякох онзи ден  Tongue
Активен
federer_92
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 14



Профил
« Отговор #261 -: Декември 20, 2011, 14:45:32 »

Честно да ти кажа на 0, армиите пристигаха в една и съща секунда  Grin страхотна засечка беше поздравления !
Активен
Afrodita
Редник
*

Karma: +1/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Профил
« Отговор #262 -: Декември 20, 2011, 15:12:55 »

благодаря ти  постарах се за теб  Smiley
Активен
carragher
Сержант
**

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 55


Профил
« Отговор #263 -: Декември 20, 2011, 17:57:54 »

Искам да се извиня на матанасов за едни побликувани постове тук във форума , които естествено изтриха - извинявай матанаска - за мое леко оправдание ще кажа че пиенето не прощава на никой , а аз доста се бях почерпил тогава  Sad
Активен
mimo1
Редник
*

Karma: +0/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #264 -: Декември 20, 2011, 18:15:13 »

поздрави  на  всички  приятели  и  врагове  от  Простака  ,желая    ви  весели  празници  и  успехи,а  МИШО  на  теб  *rose* ти  много  ме  весели  с  твоите  съобщения.Специални  пожелания  за  Галя  и  моите  съотборници  и моят  брат  по  оръжие  Барс с  който  до играхме  заедно тази  иначе  скучна  ера
Активен
gargamel98
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


Профил
« Отговор #265 -: Декември 20, 2011, 21:34:39 »

Време е и аз да кажа нещо след една година мълчание.Искам да благодаря на съюз АРХАНГЕЛИ за помощта и подкрепата им към мен през тази ера.Благодаря на  Иванова ,Траианус , Маркас , Генерала76, Скитник , Ангкианк , СС-воин , Бобчо1982 ,Алек.Без вас нямаше да постигна победа.Специални благодарности на нашите приятели от Апачи ТУТУРУДКА, Арена, Краун които докрай бяха с нас  и бяха верни на съюзните ни договори.Тук е мястото и да спомена едни мои  приятели които винаги са ме подкрепяли Адвоката, Славинчето  и не  на последно място на Атилах благодаря ти приятелю че стоически изтърпя глупостите на които трябваше да отговаряш във форума :)Ерата беше последна за мен и се радвам че завърши с победа.Показахме че сметките без кръчмар често излизат грешни и не винаги става така както си го мислят някои хора.Имахме нашите звездни моменти както и силни разочарования когато някои от нас е бил занулен но в крайна сметка отмъстихме  и показахме кои са най добрите :)Приказките на нашите врагове през ерата бяха по скоро закани за неща които така и не се случиха.Поздравявам всички с края на тая ера в ИО  за напред може и да спечелят знаменосците и тарикатите но не и в тая ера Весело посрещане на коледните и новогодишни празници на всички Smiley Grin Tongue Grin      http://www.youtube.com/watch?v=nOa_9ZbnlvA
« Последна редакция: Декември 20, 2011, 21:39:31 от gargamel98 » Активен
Jikito
Редник
*

Karma: +22/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #266 -: Декември 21, 2011, 01:41:41 »

Време е и аз да кажа нещо след една година мълчание.Искам да благодаря на съюз АРХАНГЕЛИ за помощта и подкрепата им към мен през тази ера.Благодаря на  Иванова ,Траианус , Маркас , Генерала76, Скитник , Ангкианк , СС-воин , Бобчо1982 ,Алек.Без вас нямаше да постигна победа.Специални благодарности на нашите приятели от Апачи ТУТУРУДКА, Арена, Краун които докрай бяха с нас  и бяха верни на съюзните ни договори.Тук е мястото и да спомена едни мои  приятели които винаги са ме подкрепяли Адвоката, Славинчето  и не  на последно място на Атилах благодаря ти приятелю че стоически изтърпя глупостите на които трябваше да отговаряш във форума :)Ерата беше последна за мен и се радвам че завърши с победа.Показахме че сметките без кръчмар често излизат грешни и не винаги става така както си го мислят някои хора.Имахме нашите звездни моменти както и силни разочарования когато някои от нас е бил занулен но в крайна сметка отмъстихме  и показахме кои са най добрите :)Приказките на нашите врагове през ерата бяха по скоро закани за неща които така и не се случиха.Поздравявам всички с края на тая ера в ИО  за напред може и да спечелят знаменосците и тарикатите но не и в тая ера Весело посрещане на коледните и новогодишни празници на всички Smiley Grin Tongue Grin      http://www.youtube.com/watch?v=nOa_9ZbnlvA
Евала от мен пич ... и на мен ми беше приятно Smiley ( играх с angyan - казвам го, защото някой хора се чудиха с кой акаунт съм играл, а и срещах неща от сорта, че акаунта се движел за камикадзе от незнам си кой, но както и да е ) И от мен весело изкарване на празниците на всички от ерата ... специални поздрави на съюз МОНЕТКИ, които така и неможаха да си нагласят нито една класация  Tongue Tongue Tongue *hihi* *hihi* *hihi* *hahaha* *hahaha* *hahaha* и най-вече на един играч от техния съюз. който не спря да ме разсмива цяла ера с простотиите си - въпреки, че го разбиваха многократно именно тия, които той нападаше ( прост - за теб става въпрос ) ... Айде със здраве и през новата година Smiley
Активен
mimo1
Редник
*

Karma: +0/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #267 -: Декември 21, 2011, 06:43:33 »

Евала от мен пич ... и на мен ми беше приятно Smiley ( играх с angyan - казвам го, защото някой хора се чудиха с кой акаунт съм играл, а и срещах неща от сорта, че акаунта се движел за камикадзе от незнам си кой, но както и да е ) И от мен весело изкарване на празниците на всички от ерата ... специални поздрави на съюз МОНЕТКИ, които така и неможаха да си нагласят нито една класация  Tongue Tongue Tongue *hihi* *hihi* *hihi* *hahaha* *hahaha* *hahaha* и най-вече на един играч от техния съюз. който не спря да ме разсмива цяла ера с простотиите си - въпреки, че го разбиваха многократно именно тия, които той нападаше ( прост - за теб става въпрос ) ... Айде със здраве и през новата година Smiley

ЕЕЕе  Големи сте ,бая  си  се  самонавивате   .аз  взех  да  играя простака  от  както  го  разбихте  и  както  постоянно  ми  повтаряше иванова - МИШО(здрасти  скъпа  обичам те)  че,сте  ме  оставили  с  един  гарнизон(вярно  е)  но  не  и  мен,от  тогава  на  сам  нямате  една  атака  успешна  към  мен и  бая ви  обърках  плановете , а  за  сметките  , с  кръчмар  или  без кръчмар  никога  не  съм  си  правил  такива,всичко  е  било  за  кеф  и  онзи  ден  когато  модира коки(гарга) писах  на  МИШО  че   вече  не  ме  интересува  той  а  коки  и  коки  се  модира . страххх.
а  аз  просто  си  се  бъзиках  със  мишо  нищо  повече
А  а  ти  МИШО  какво  стана нали  беше  първи  по  военни  и  доблест  да  ама  не.
веско а    за теб  поздравления  че  ,подмина  и  мишлето  по  доблест 

весели  празници  на  всички
Активен
Afterlife
Редник
*

Karma: +1/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 18


Профил
« Отговор #268 -: Декември 21, 2011, 06:49:57 »

 Embarrassedчестито на победителите и колеги ерата свърши стига се драчихре това е игра за забавление *rose*
Активен
Afterlife
Редник
*

Karma: +1/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 18


Профил
« Отговор #269 -: Декември 21, 2011, 10:58:09 »

ей момченце  темата е хроника е не да плюем писето  нали! запази си  мнението за себе си и не занимавай хората с него! че ако публикуваме всички вулгарни съобщения по нейн адрес които написа за последните 2 седмици ще те изтрият за вечни времена
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!