Imperia Online България  
Април 29, 2024, 07:56:53 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ера 3 - залагания кой ще е първия маршал  (Прочетена 46687 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
federer_92
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 14



Профил
« Отговор #195 -: Декември 14, 2011, 01:39:30 »

еее кой говори за камикадзета ! той защото ss-voin не е камикадзе , нито skitnik ,нито markas и той точно николов го направи такова .какво се хвалите тука 80 % от атаките ви срещу нас са пожари . да не говорим че когато николов си искара армията и става масова паника  Grin кой мести армии,кой бие модове а преди месец ми се е набило това    nikolov66[friends]    koki[ARHANGELI]    0    9    64    0    0    0    0
Активен
Jikito
Редник
*

Karma: +22/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #196 -: Декември 15, 2011, 10:41:04 »

А я обясни ти защо си мод Huh? Май нещо те налазиха хората - дръпна кредитче да се спасиш и наби мода ... А и така като гледам Вашите армии падат от така наречените ни камикадзета ...
Активен
federer_92
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 14



Профил
« Отговор #197 -: Декември 15, 2011, 11:31:02 »

Питай който искаш от нашите и ще ти каже защо съм в мод .Имам изпити в университета ,много отдавна съм им казал че по това време ще съм в мод.Пък и не кредитче ами цял потребителски заем теглих  Grin .Колкото и да ме палихте и грабихте не можахте да ме хванете ...опа грешка веднъж траянуса ама тои ми е на 45 мин с машинки  Grin Ние се бяхме обзаложили с иванова преди 2 месеца че ще ме хване ама времето изтече а мойта армия си стои  Grin Grin Grin Grin
Активен
Jikito
Редник
*

Karma: +22/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #198 -: Декември 15, 2011, 13:17:17 »

еми ще ти стои ... защото всеки път като те налегне и модираш ... както и сега направи ... а за оправданията ти не е нужно да ни ги казваш ... модирал си заради изпити а висиш във форума на ИО ... айде нема нужда от оправдания ...
П.С. Вие събрахте половината играчи в ерата, за да вземете нетната вместо нас ... не Ви ли е малко смешно и това - камикадзета Ви бият ... събирате касите на ерата да вземете класацията ... СУПЕР СТЕ  Cool Cool *bravo* *bravo* *bravo*
Активен
federer_92
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 14



Профил
« Отговор #199 -: Декември 15, 2011, 14:08:54 »

Абе не си много прав ама щом те кара да се радваш мисли си каквото искаш .имаше дни с по 20 атаки за армията ми само и пак не се модирах .аз поне в форума сам с ника си от империя а ти си............... кой от архангелите
Активен
Jikito
Редник
*

Karma: +22/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #200 -: Декември 15, 2011, 14:50:06 »

регнат съм си с тоя никпо принцип и с тоя си играя в ИО ... само в БГ5 не съм с него а и не мисля, че има значение с кой точно играя ... във всеки случай не си ми разбивал армията ... и стига си писал тук а наблегни на лекциите ... ученето е по-важно от тая игра  Wink *ok* Cool
Активен
federer_92
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 14



Профил
« Отговор #201 -: Декември 15, 2011, 15:40:33 »

ааа не се притеснявай за мене аз мога да преписвам  *hihi* *hihi* а случайно да съм ти изтрепал некой друг паладин поне ме насочи на някъде
Активен
atillah
Капитан
****

Karma: +196/-184
Неактивен Неактивен

Публикации: 339



Профил WWW
« Отговор #202 -: Декември 15, 2011, 15:44:29 »


А сега да се успокоиш, копни някоя битка на микролаб където е взел 5 злато и пак си драскай   Grin
Активен

federer_92
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 14



Профил
« Отговор #203 -: Декември 15, 2011, 16:06:08 »

само незнам на иванова като и наближи задължителния блок автоматично ли и се пускаше мода или го беше страх че николов ще го прасне  Grin Grin Grin
Активен
atillah
Капитан
****

Karma: +196/-184
Неактивен Неактивен

Публикации: 339



Профил WWW
« Отговор #204 -: Декември 15, 2011, 16:32:11 »

Само не знам защо вие като модирате имате причина, а другите трябва да ги е страх  Cool
Активен

Jikito
Редник
*

Karma: +22/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #205 -: Декември 15, 2011, 16:40:10 »

повярвай ми и един копиеносец не си ми убил ... айде размодирай, че да ми видиш мечовете и ако пак си толкова смел колкото много говориш - си остави армийката ... тъй де - то е ясно, че Вие няма да нападате ... само не ми отговори защо събирате куцо и сакато от ерата Huh? Отбор " МОНЕТКИ " ли ще правите Huh?
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #206 -: Декември 15, 2011, 17:22:43 »

повярвай ми и един копиеносец не си ми убил ... айде размодирай, че да ми видиш мечовете и ако пак си толкова смел колкото много говориш - си остави армийката ... тъй де - то е ясно, че Вие няма да нападате ... само не ми отговори защо събирате куцо и сакато от ерата Huh? Отбор " МОНЕТКИ " ли ще правите Huh?
Да взема аз ли да махна мода.Много взехте да пишете в тази тема.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
federer_92
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 14



Профил
« Отговор #207 -: Декември 15, 2011, 17:25:55 »

преди да ударите теди имахме 3 пъти по малко атаки срещу вас и 3 пъти повече нанесени поражения !!!!
Активен
atillah
Капитан
****

Karma: +196/-184
Неактивен Неактивен

Публикации: 339



Профил WWW
« Отговор #208 -: Декември 15, 2011, 17:38:20 »

Нали знаеш, че се гледа накрая какво е, това имало, ама било и тем подобни са само за успокоение на губещите, а факт е че шанса ви някой да ми вземе нетната е по скоро мираж, от колкото възможност   Tongue
Активен

GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #209 -: Декември 15, 2011, 17:49:11 »

Нали знаеш, че се гледа накрая какво е, това имало, ама било и тем подобни са само за успокоение на губещите, а факт е че шанса ви някой да ми вземе нетната е по скоро мираж, от колкото възможност   Tongue
           Ти знаеш ли на какво нето завърши предната ера Валовер.И за колко време направи последните 5м т
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!