Imperia Online България  
Април 25, 2024, 17:35:50 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БГ 9  (Прочетена 3402 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
savarshen
Редник
*

Karma: +1/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 28



Профил
« Отговор #15 -: Май 11, 2011, 22:20:13 »

Кротък съм,нещата се губят там че като пуснете нещо ново и го нагласяте като незнам си какво!Хубаво номади номади бонуси в атака,има бонуси :(в защита имперците имали 0 бонус морал,ми кво кат имат,при положение че като нападнат номад пак губят 10 морал щтото били "Варварски племена разбираш ли"
са вместо да им давате 300 000 население в столиците земи им дайте 600 000 щтото са варварски племена"...

НЕ СЕ ЯДОСВАМ:ВЪЗМУТЕН СЪМ *stop*
Активен
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #16 -: Май 11, 2011, 22:22:53 »

Тъй е като играете бета версия (незавършена версия) Grin Хващай едно ацц в бг5 и идвай *freak*
Активен
savarshen
Редник
*

Karma: +1/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 28



Профил
« Отговор #17 -: Май 11, 2011, 22:43:24 »

В БГ5 преди 2 години създадох 5 алианса FBI do FBI5,Накрая завършихме пирви в ерата за повеяе инфо Проверете Smiley)
Това ми е най-голямата гордост в тази игра и колкото и да злобеете против това,едва ли ще постигнете това което направих там!

P.S:Благодаря на skearfool,за това което даде в игра ,Браво Весо много малко хора съм срещал като теб упорити и изправящи се срещо всичко
Активен
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #18 -: Май 11, 2011, 22:46:22 »

Мати - поплачкай си и се пробвай да ме набиеш ... защо играя на това нето и такова развитие съм избрал  - бъди убеден,че си има причина! Набий ме и тогава ми се обяснявай ...  Grin

Не става въпрос само за нетото а като цяло за развитието  Smiley
Активен
savarshen
Редник
*

Karma: +1/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 28



Профил
« Отговор #19 -: Май 11, 2011, 23:08:05 »

Излизате от темата господа:Обсъждаме ПлЮсОвЕте и Минусите на Имперци и Номади!
Интересно ми е колко още ще надуват номадите :SmileyHuh?? Дадоха им бонус атака,дадоха им население!
Сега си мисля че трябва да им дадат и Креости Поне 7 левел "нали са варвари"
а когато ги напада имперец да им влиза на 51 морал"нали са варвари" *crazy*
Активен
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #20 -: Май 12, 2011, 10:30:41 »

Добре де, нали това беше идеята - номадите имат бърз старт, но ограничено развитие. 100 000 човека в столицата не са много, но каква е гаранцията, че след месец няма да се въведе примерно за всички провинции?

Няма да се въведе за всички провинции, гарантирам ви го. Идеята не е да ги приближим максимално по развитие до имперците.
Активен

azsymbabo
Гост
« Отговор #21 -: Май 12, 2011, 14:05:16 »

вярно е единствено че имперците са значително по бавни но това се решава с картография иначе гвардията е незаменима за трошене на крепости а това че не можело да се играе с имперец на средни точки са направо глупости и трето но не маловажно версията е за съюзна игра и за защита на съюзен замък са 2 или три пъти по полезни но който не чете и не си използва правилно расата може единствено да реве из форумите това е моето мнение играяв 82 ри свят и рядко наблюдавам добре балансирани армии а и според наблюденията ми върху румънците дори и да те унищожат до последния войник пак можеш да влезеш в топ 20 а и друго има аз като номад с 19 провки примерно говорим и имперец с толкова аз какъв шанс имам на миграция да ми дойдат хора а не да избягат може би затова се въвежда това правило за 300 000 души повишава малко средното щастие на номада което е доста по ниско от това на импереца
Активен
avitoholl
Редник
*

Karma: +23/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 21


ювиги кан


Профил
« Отговор #22 -: Май 12, 2011, 14:25:50 »

общо взето съм съгласен със  azsymbabo само за повишаването на щастието не съм съгласен 
колкото повече население имаш толкова по малко щастие 
че колкото е + за номада тея  100K толкова е и минус  за мен е танто за кукуригу 
според мен не населението трябваше да се пипне а армиите някой по горе говореше 
колко бонуси имали номадските армии 
да бонуси имат но  колкото и да е развит номада  не може да изхрани армия 
която да обърне 1 милион фаланга а импереца може да храни 1 милион фаланга
но това е друга тема и се отклоних малко 
 
Активен
tralala
Гост
« Отговор #23 -: Май 12, 2011, 15:04:25 »

е аз съм от споменатите имперци в топ 20 на 82, истината е че първите 4-5 месеца са ад...после е ок Wink
Активен
piron666
Сержант
**

Karma: +13/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 50



Профил
« Отговор #24 -: Май 12, 2011, 21:27:11 »

вярно е единствено че имперците са значително по бавни но това се решава с картография иначе гвардията е незаменима за трошене на крепости а това че не можело да се играе с имперец на средни точки са направо глупости и трето но не маловажно версията е за съюзна игра и за защита на съюзен замък са 2 или три пъти по полезни но който не чете и не си използва правилно расата може единствено да реве из форумите това е моето мнение играяв 82 ри свят и рядко наблюдавам добре балансирани армии а и според наблюденията ми върху румънците дори и да те унищожат до последния войник пак можеш да влезеш в топ 20 а и друго има аз като номад с 19 провки примерно говорим и имперец с толкова аз какъв шанс имам на миграция да ми дойдат хора а не да избягат може би затова се въвежда това правило за 300 000 души повишава малко средното щастие на номада което е доста по ниско от това на импереца

1. Бавни на тема развитие ,не за движение
2. Явно не си ме разбрал . Имам в предвид 250 - 350 000 нетни . Тогава номадите скитате с бая армия . А понеже си на над 4 000 000 нетни ,затова не си ме разбрал .
3. Странно защо ли и твой съюзник ИМПЕРЕЦ  е на мнението,че тази раса е обречена ?  Wink Wink Wink
Активен

ave Satanas
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!