Imperia Online България  
Април 19, 2024, 13:45:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БГ 9  (Прочетена 3398 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
savarshen
Редник
*

Karma: +1/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 28



Профил
« -: Май 11, 2011, 17:30:00 »

относно промените за Номадите !ами дайте им още бонус- дайте им по 2000 армия на ден ,какво толкова нали са номади!нестига че им дигнахте бонусите на населението 300 000 какво още да чакаме?
Господа Администратори :имперците също участват в тази игра и играят не го забравяйте............. Smiley
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #1 -: Май 11, 2011, 17:38:08 »

а ти играл ли си с номад ...за да видиш колко са им вдигнати бонусите  ....поиграй с двете раси и ще разбереш колко не са балансирани нещата в някои насоки и трябва да се търси баланс
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
FeniX
Гост
« Отговор #2 -: Май 11, 2011, 17:45:47 »

От топ20 в свят 82, 13 играча са имперци.
Толкова за предимствата на номадите.
Активен
savarshen
Редник
*

Karma: +1/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 28



Профил
« Отговор #3 -: Май 11, 2011, 17:47:47 »

а ти с имперци играл ли си,докато си дават ресурса за Къщи и подобни неща,номадите си щракат с пръсти!Преди 2 дена имах разговор с номад !ресурса си го действал за армия,и математически погледнато разходите за къщи и останалото при имерците е огромно,нестига че армията която бих могъл да си направя за сметка на къщите е голяма ами и с 10 морал долу яе са "варвари" ами нищо лично но ми се вижда прекалено... *crazy*
« Последна редакция: Май 11, 2011, 17:50:50 от savarshen » Активен
savarshen
Редник
*

Karma: +1/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 28



Профил
« Отговор #4 -: Май 11, 2011, 17:49:09 »

"От топ20 в свят 82, 13 играча са имперци.
Толкова за предимствата на номадите."

това зависи от интелекта на игача а не от расата
Активен
TEFAL
Капитан
****

Karma: +141/-70
Неактивен Неактивен

Публикации: 298



Профил
« Отговор #5 -: Май 11, 2011, 17:56:18 »

а ти с имперци играл ли си,докато си дават ресурса за Къщи и подобни неща,номадите си щракат с пръсти!

къщите ти могат ли да бъдат убити?
Активен
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #6 -: Май 11, 2011, 17:56:57 »

Добре де, нали това беше идеята - номадите имат бърз старт, но ограничено развитие. 100 000 човека в столицата не са много, но каква е гаранцията, че след месец няма да се въведе примерно за всички провинции?
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
savarshen
Редник
*

Karma: +1/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 28



Профил
« Отговор #7 -: Май 11, 2011, 18:07:37 »

О най-вероятно ще се въведе !Все пак са нова раса и 75% от играчите са Номади, *xxx*все така става а имперците те нали си знаят.Тес си знаят ... Ужас
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #8 -: Май 11, 2011, 18:15:32 »

а ти с имперци играл ли си,докато си дават ресурса за Къщи и подобни неща,номадите си щракат с пръсти!Преди 2 дена имах разговор с номад !ресурса си го действал за армия,и математически погледнато разходите за къщи и останалото при имерците е огромно,нестига че армията която бих могъл да си направя за сметка на къщите е голяма ами и с 10 морал долу яе са "варвари" ами нищо лично но ми се вижда прекалено... *crazy*
ами поиграл съм Smiley ...и то в НН ...до последната вълна без загубена битка  ...и сега играя в един свят имперец  ....невиждам за какво се оплакваш ...имам и надблюдения и от първия свят версия82 в който играя номад ,а съм наглеждач на един от топ имперците  ....така че имам надблюдения и върху двете раси и развитието им
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
piron666
Сержант
**

Karma: +13/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 50



Профил
« Отговор #9 -: Май 11, 2011, 18:51:22 »

От топ20 в свят 82, 13 играча са имперци.
Толкова за предимствата на номадите.

А докато стигнат до топ 20  Wink Къщи , по аналог може да се въведе нещо подобно за номадите ... висока издръжка на армията ... принуден си да води666 битки в защита (повечето) ... +2 доблест на ден , т.е. през ден могат да те палят , с тази разлика , че издръжката на импереца е "евтиния" ... сега 300 000 население в столицата ... номадите са с катафракти , преди импереца с паладини , а през това ... вър666еят картата спокойно ....
Така и няма лимит за отрицателна доблест , под която не може да тръгва666 на палеж .,,(или поне аз не знам де)
Само да направят възможен варианта за смяна на расата и съм един от първите възползвали се от опцията   Wink  Wink  Wink
Невъзможно е да се игарае с Имперец на средно ниво , при тези правила  Undecided
Активен

ave Satanas
FeniX
Гост
« Отговор #10 -: Май 11, 2011, 18:59:01 »

"От топ20 в свят 82, 13 играча са имперци.
Толкова за предимствата на номадите."

това зависи от интелекта на игача а не от расата
О най-вероятно ще се въведе !Все пак са нова раса и 75% от играчите са Номади, *xxx*все така става а имперците те нали си знаят.Тес си знаят ... Ужас
Противоречиш си, ако 75 % са номади, би трябвало такъв да е процента им и в топ20.
Наистина номадите имат бърз старт, но след това нещата се обръщат. 200к население е много малко. Имперец прави по 300к, +бонуса 20% за камъка. Това си е 50% добив всеки ден отгоре.
Активен
savarshen
Редник
*

Karma: +1/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 28



Профил
« Отговор #11 -: Май 11, 2011, 20:00:58 »

"Противоречиш си, ако 75 % са номади, би трябвало такъв да е процента им и в топ20.
Наистина номадите имат бърз старт, но след това нещата се обръщат. 200к население е много малко. Имперец прави по 300к, +бонуса 20% за камъка. Това си е 50% добив всеки ден отгоре."

Номади са защото повечето играчи са оптимисти,"факт"Ще зема да ограбя другаря"
ам няма как да стане при положение че другаря знае какво се случва:))))))))))))))))))
та като не мислят какво им е във ферите ще мислят за чуждите
Активен
savarshen
Редник
*

Karma: +1/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 28



Профил
« Отговор #12 -: Май 11, 2011, 21:06:44 »

"Съвършен или свършен (както си там) - има едно бутонче "цитат" - ползвай го ...  "

Бутончето цитат ник0ога не ме е устройвало и така ще бъде за напред.
Някакъв проблем ли имаш с това?
а за свършен ако си в БГ9 ела ме свърши като си токова отворен или кажи кой си аз да те свърша
Активен
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #13 -: Май 11, 2011, 21:50:38 »

"Съвършен или свършен (както си там) - има едно бутонче "цитат" - ползвай го ...  "

Бутончето цитат ник0ога не ме е устройвало и така ще бъде за напред.
Някакъв проблем ли имаш с това?
а за свършен ако си в БГ9 ела ме свърши като си токова отворен или кажи кой си аз да те свърша

Остави го баце той си спами из целия форум  *freak*
Активен
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #14 -: Май 11, 2011, 22:16:38 »

Кат ти гледам развитието и нетните ми се реве Cry
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!