Imperia Online България  
Април 18, 2024, 10:29:03 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: шпиони, шпионаж  (Прочетена 1151 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ElectricSnake
Капитан
****

Karma: +12/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 261


Профил
« -: Май 11, 2011, 10:59:00 »

имам следното питане
шпионирам - каса
пращам шпиони , шпионажа успешен
( човека и тои си има някакви шпиони , има си сигурно някое ниво контра шпионаж - не го знам )
на случаен принцип - след 2-3-4 повторно шпиониране ( без да връщам моите )
изведнаж шпионите ми заловени - неуспешен шпионаж
а това е каса - в смисъл - от тези неактивните - т.е. няма какво да се е променило като ниво на шпионаж или брой шпиони

защо става това така ?
Активен
markos
Капитан
****

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 341


PITBUL


Профил
« Отговор #1 -: Май 11, 2011, 13:59:28 »

много добър въпрос !!!! имам по4ти същото питане . вкарвам на някой да речем 20 к шпиони , вийдам , че ж провката има 14700 негови шпиони . след 5-6 разпитвания ми ги лови Huh? да не говорим , 4е с вкарани мои  15 к , ми измират 6питата след 2-3 разпитване а в провката на противника има да ре4ем 100 шпиони Sad(( не е редно . и не е от нивото на 6пионажа ми - няма начин хора на по 600-800 к то4ки  да имат по големи контри от моя шпионаж .  просто има някакъв проблем
Активен

"В природата на парите няма нищо, което би могло да даде на човека щастие. Колкото повече пари има, толкова повече той се стреми към тях. Вместо да запълнят вакума, те го създават."
Бенджамин Франклин,
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #2 -: Май 11, 2011, 14:22:38 »

Бройката е от значение , но не голямо. Както знаем успешния шпионаж се гради на шансове , а шпионирания получава еднократно 3 нива Контрашпионаж. Всеки рефреш на доклада е риск да изгубиш 20% от внедрените шпиони  *pardon*
Активен

markos
Капитан
****

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 341


PITBUL


Профил
« Отговор #3 -: Май 11, 2011, 15:08:10 »

да бе братле , ама няма логика аз да съм вкарал 20 к шпиони -оня да има 100 бройки и със сигурност  да е поне 5-6 нива по малко от мен и да ги лови Sad((( само не ми казвай , 4е на теб не ти се е слу4вало каса с 100 шпиони да ти избива твойте
Активен

"В природата на парите няма нищо, което би могло да даде на човека щастие. Колкото повече пари има, толкова повече той се стреми към тях. Вместо да запълнят вакума, те го създават."
Бенджамин Франклин,
ElectricSnake
Капитан
****

Karma: +12/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 261


Профил
« Отговор #4 -: Май 11, 2011, 21:25:43 »

Бройката е от значение , но не голямо. Както знаем успешния шпионаж се гради на шансове , а шпионирания получава еднократно 3 нива Контрашпионаж. Всеки рефреш на доклада е риск да изгубиш 20% от внедрените шпиони  *pardon*

 това ще рече .. да фарляме по един боб .. ще ги хване .. няма да ги хване .. щом се гради на шансове а не на ниво шпионаж/контра и на бройка

няма ли някой от 'майсторите' или от екипа да напише нещо темата ?
Активен
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #5 -: Май 12, 2011, 10:32:41 »

При всяко натискане на бутона шпионаж се хвърля нов шанс за успех или неуспех. Успехът, колко и много шпиони да имаш и колкото и да е голям, никога не е 100%, т.е. шанс за неуспех винаги има.
Активен

ElectricSnake
Капитан
****

Karma: +12/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 261


Профил
« Отговор #6 -: Май 15, 2011, 21:27:10 »

благодаря за отговора
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!