Imperia Online България  
Април 29, 2024, 18:15:53 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Съюз AETERNUM  (Прочетена 24673 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
i1978
Гост
« Отговор #30 -: Май 31, 2011, 13:47:25 »

alfeobau[_OUTLAWS_] i1978[THE_BEST] 0 7 4 0 0 0 0
alfeobau[_OUTLAWS_] i1978[THE_BEST] 0 7 4 0 0 0 0
alfeobau[_OUTLAWS_] i1978[THE_BEST] 2192 0 113 1703 115560 0 146
 alfeobau[_OUTLAWS_] i1978[THE_BEST] 136 19646 10 94 0 0 9
alfeobau[_OUTLAWS_] i1978[THE_BEST] 0 9 4 0 0 0 0
 i1978[THE_BEST] alfeobau[_OUTLAWS_] 0 76519 8 0 0 0 0
 i1978[THE_BEST] alfeobau[_OUTLAWS_] 0 21285 4 0 0 0 0
1978[THE_BEST] alfeobau[_OUTLAWS_] 83 41558 20 217 0 6238 5
alfeobau[_OUTLAWS_] i1978[THE_BEST] 0 7 8 0 0 0 0
 alfeobau[_OUTLAWS_] i1978[THE_BEST] 391 33311 53 739 0 0 26
i1978[THE_BEST] alfeobau[_OUTLAWS_] 0 78143 8 0 0 0 0
alfeobau[_OUTLAWS_] i1978[THE_BEST] 0 39607 4 0 0 0 0
i1978[THE_BEST] alfeobau[_OUTLAWS_] 0 53095 8 0 0 0 0
alfeobau[_OUTLAWS_] i1978[THE_BEST] 0 44607 4 0 0 0 0

На ви да гледате *2 ми е даже над две. Битката  къде ми удря армията има цяла тема за нея това беше местенето в една секунда с атаката.
« Последна редакция: Май 31, 2011, 13:49:19 от i1978 » Активен
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #31 -: Май 31, 2011, 14:22:40 »

На тебе ще ти кажа само, че много наблягаш на форума. Лично казах на Къне, какво да прави с този, проучвания блок армия и пари часовете на блока  от и до колко и  какво ли още не. Обаче никой не го удря вече 3та седмица. Не че не го оправих преди няколко дни де то да не е всеки ден Великден и да местя на една и съща секунда. Гледам му статистиката пича си перка наляво на дясно и почти никаква ответна реакция от нашите атакувани играчи не говоря за съюза ни а за БГ-тата. Оня ден имаше тяхна наказателна срещу нас и изядоха такова дърво всичките, че още не могат да се оправят, но ние не сме единствените БГ играчи в този свят.

Ще наблягам където ми е кеф  Tongue Нещо пречи ли ти?  *freak* А по повод "пича", който цитираш така и не разбрах за кой ми говориш? Извън кръга на съюза ми и на приятелите ни в ерата, изобщо не ме интересува кой кой бие и го бият и дали е бг или не. В ерата има играчи, които още в началото доказаха, че не правят разлика за флаговете и аз няма да я правя. И между другото да вметна един факт, когато бг-съюз имаше нужда от лека подкрепа, я получи от 57_ALAY, а не от сънародниците си. Затова ерата ще носи емблема "Не, на БГ коалициите"  *YAHOO*
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
i1978
Гост
« Отговор #32 -: Май 31, 2011, 14:29:17 »

еи там малко по нагоре между 10-20 са битките едното е моето име значи става въпрос за другия, който наричам "пича". Предполагам е ясно вече за кой говоря.
Активен
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #33 -: Май 31, 2011, 14:35:10 »

еи там малко по нагоре между 10-20 са битките едното е моето име значи става въпрос за другия, който наричам "пича". Предполагам е ясно вече за кой говоря.

Лично казах на Къне, какво да прави с този, проучвания блок армия и пари часовете на блока  от и до колко и  какво ли още не. Обаче никой не го удря вече 3-та седмица.

Е да де, разбрах просто се учудих, че се жалваш на мен Grin


Иначе добре си се справил, продължавай все така!  *rose*
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
i1978
Гост
« Отговор #34 -: Май 31, 2011, 14:39:20 »

На никой не се жалвам ама ако имам армия и някой ми каже еи тоя не е на линия и има пари и армия например която бих победил,  хич няма да се замисля да му мина и то не веднъж даже няколко пъти пък ако ще да му идва целия съюз после към мене по три пъти на ден. От нашите никой не влиза уж щеше да го бият едни други ама на таратанци. Нищо де нека си развява кончето тоя после само да не пищиме БГ-та, че ни мачкат чуждоземците хахааха.
Активен
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #35 -: Май 31, 2011, 14:47:35 »

На никой не се жалвам ама ако имам армия и някой ми каже еи тоя не е на линия и има пари и армия например която бих победил,  хич няма да се замисля да му мина и то не веднъж даже няколко пъти пък ако ще да му идва целия съюз после към мене по три пъти на ден. От нашите никой не влиза уж щеше да го бият едни други ама на таратанци. Нищо де нека си развява кончето тоя после само да не пищиме БГ-та, че ни мачкат чуждоземците хахааха.

Ей как пък никой не ми каза на мен "ей тоя не е на линия и има пари и армия".  Undecided Шанс  *pardon*

А ако водиш статистика "бг срещу чужди флагове" отбележи някъде измежду редовете, че в началото на ерата "велики" бг играчи надуваха мускули срещу сънародници и взаимно си спираха развитието за да стигнат сега до момента чужденците да съм им в 3х. И поради този важен детайл ти казах, че в ерата няма да има БГ-коалиция за което се и радвам.  *YAHOO* Аман от лицемери - първо се бият, после се сливат.  *hmm* *hmm*

Грамофон свири, майка плаче. Grin   Викича рече и отсече-ерата е каквато тя каже. *freak*

Да, как позна. Ако си се пуснал в ерата, пиши ми на ЛС да ти дам задачите и план-програмата.  *pardon*
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #36 -: Май 31, 2011, 14:49:49 »

И поради този важен детайл ти казах, че в ерата няма да има БГ-коалиция за което се и радвам.  *YAHOO* 
*PUNISH*  *write*
Активен

viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #37 -: Май 31, 2011, 14:51:50 »

*PUNISH*  *write*

Еееее не с лошо де. Има и изключения   Tongue

Извън кръга на съюза ми и на приятелите ни в ерата, изобщо не ме интересува ....
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #38 -: Май 31, 2011, 14:52:44 »

Ей как пък никой не ми каза на мен "ей тоя не е на линия и има пари и армия".  Undecided Шанс  *pardon*

А ако водиш статистика "бг срещу чужди флагове" отбележи някъде измежду редовете, че в началото на ерата "велики" бг играчи надуваха мускули срещу сънародници и взаимно си спираха развитието за да стигнат сега до момента чужденците да съм им в 3х. И поради този важен детайл ти казах, че в ерата няма да има БГ-коалиция за което се и радвам.  *YAHOO* Аман от лицемери - първо се бият, после се сливат.  *hmm* *hmm*

Нали, аз бях изпозапалил половината свят  Grin Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
i1978
Гост
« Отговор #39 -: Май 31, 2011, 14:53:23 »

Аз статистики не водя нямам време единствено може да си загубя времето със следене на даден играч. Хич не ми пука кой как само да не се мрънка накрая. Аз си гледам квартала малко съм късоглед какво да правя. А иначе кой от кой съюз е хич не ми пука. Това, че БГ-та са се нападали не е кой знае какво просто са се разчиствали сметки. Впрочем тука май е и мястото да вметна как БГ-та ме шпионираха в началото и след всяка шпионка бяха бутнати. Пък даже и една каса  grafa76 май така се казваше щеше да ме учи да играя. Grin Grin Grin. Аз учители си имам и той най-добрите така, че споко за това.
Активен
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #40 -: Май 31, 2011, 15:00:22 »

Да, как позна. Ако си се пуснал в ерата, пиши ми на ЛС да ти дам задачите и план-програмата.  *pardon*
 Аз под токчета не заставам, даже на тъщата. Grin  ........само на балдъзата може.... *scratch*

Ти губиш.  Tongue Имах велика роля за теб....  Lips Sealed

Аз статистики не водя нямам време единствено може да си загубя времето със следене на даден играч. Хич не ми пука кой как само да не се мрънка накрая. Аз си гледам квартала малко съм късоглед какво да правя. А иначе кой от кой съюз е хич не ми пука. Това, че БГ-та са се нападали не е кой знае какво просто са се разчиствали сметки. Впрочем тука май е и мястото да вметна как БГ-та ме шпионираха в началото и след всяка шпионка бяха бутнати. Пък даже и една каса  grafa76 май така се казваше щеше да ме учи да играя. Grin Grin Grin. Аз учители си имам и той най-добрите така, че споко за това.

Края на ерата е най-хубав и ми е любим  Grin  Тогава отново ще има пуснати 10 теми във форума съдържащи плач, сълзи, драми, измамници, интриганти, пледоарии, любов, омраза и катарзиси. Но само една коалиция ще вземе ерата. Ако слушаш ще ти кажа плана на уше.  Tongue
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
karleto
Редник
*

Karma: +6/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 27



Профил
« Отговор #41 -: Юни 10, 2011, 10:25:31 »

Не влизах тук известно време, че нямах свободно, не  че загубих де. Ама гледам, че само се отварят разни "хора" да кажем, а не показват кой знае какво. Престанете да се надъхвате едни срещу други, защо продължавате да сте смешни и жалки. Накрая на всички ни ще опънат ластиците с такова поведение. И пак ще кажа по-тъпо от българин да нападне българин - няма. Не развивайте темата, че е игра. То и олимпиадите са игри, ама не си спомням да се е видяло някой да ни пусне там гювеч. Играйте мъжки и достойно - пазете си сънародниците и престанете да плюете тук. И между нас има смешници, но естествения подбор ще се намеси, не го правете насила.
Активен
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #42 -: Юни 10, 2011, 15:25:33 »

Не влизах тук известно време, че нямах свободно, не  че загубих де. Ама гледам, че само се отварят разни "хора" да кажем, а не показват кой знае какво. Престанете да се надъхвате едни срещу други, защо продължавате да сте смешни и жалки. Накрая на всички ни ще опънат ластиците с такова поведение. И пак ще кажа по-тъпо от българин да нападне българин - няма. Не развивайте темата, че е игра. То и олимпиадите са игри, ама не си спомням да се е видяло някой да ни пусне там гювеч. Играйте мъжки и достойно - пазете си сънародниците и престанете да плюете тук. И между нас има смешници, но естествения подбор ще се намеси, не го правете насила.

Кажи с кой асс играеш в ерата за да те включим в подбора?  *pardon*
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
klon
Редник
*

Karma: +6/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #43 -: Юни 10, 2011, 18:23:35 »

Със Avraaam_bakalina
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #44 -: Юни 10, 2011, 18:27:55 »

armenski_pop  Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!