Imperia Online България  
Април 20, 2024, 08:10:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Съюз AETERNUM  (Прочетена 24638 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #15 -: Май 12, 2011, 05:58:48 »

Няма да е зле да спрем да се трепем , като идиоти замалко и да обърнем повече внимание на хората извън нашата граница Smiley ... Ненапразно пиша това.Причината е отношението на другите нации към нас.Мислят че сме смотаняци или деа знам.Пример: снощи някъв ми писа че съм "piece of gay", след като изтеглих реса и го питах ще продължава ли с атаката...Гаранцията е че знае че сме БГ, като 2 пъти техния съюз "empire" ни изигра доста добре с обещанието без атаки хах...Както и да е , всички сме прекалено емоционални( Българите ) и ви призовавам (баси патриота а?), да стопим лагерите на чужденците и накрая да се погнем взаимно... Става ли?...Лъки не се плаши от нищо, освен от "грозни жени в тъмното"  Shocked , но не мисля че такива се намират лесно  в България *hihi*
Е тук не съм съгласен с теб, спрете ли да се трепете по добре си набийте модовете, или си копайте спокойно Grin Grin Grin
Какво значение има с кого? БГ или НЕБГ, забравена войска и забравен рес се накзават. *gamer* *gamer* *gamer*
Активен
i1978
Гост
« Отговор #16 -: Май 12, 2011, 10:10:22 »

Няма да е зле да спрем да се трепем , като идиоти замалко и да обърнем повече внимание на хората извън нашата граница Smiley ... Ненапразно пиша това.Причината е отношението на другите нации към нас.Мислят че сме смотаняци или деа знам.Пример: снощи някъв ми писа че съм "piece of gay", след като изтеглих реса и го питах ще продължава ли с атаката...Гаранцията е че знае че сме БГ, като 2 пъти техния съюз "empire" ни изигра доста добре с обещанието без атаки хах...Както и да е , всички сме прекалено емоционални( Българите ) и ви призовавам (баси патриота а?), да стопим лагерите на чужденците и накрая да се погнем взаимно... Става ли?...Лъки не се плаши от нищо, освен от "грозни жени в тъмното"  Shocked , но не мисля че такива се намират лесно  в България *hihi*
А ти вместо да си губиш времето да му пишеш, защо не го посрещна!!!!!!!!! Аз преди седмица имах някаква подобна ситуация с един португалец пича писа нещо нищо не можах да разбера Гугъл преводача  не помогна много след малко ми цъфнаха мечовете в една странична първо го видях после го сметнах и накрая като ми излезнаха криви сметките му запалих една провка, че аз да не съм каса беше някъде на 4500 разстояние явно нещо ми се обясняваше и едва ли не извиняваше, че нямало къде да сейфне или нещо подобно боли ме мене фара после ми писа пак нещо ама не помня какво. Набии им канчето пък нека да видиме дали ще идват. В крайна сметка тука нали играта е точно за това да се биеме. днеска един ми пише че е ОН и върнах ама върнах не, защото ми е писал, а защото в момента съм икономичен на армия и малко стрели в крепостта на финалната права и съм финиширал.
Активен
K1-BG
Редник
*

Karma: +19/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 13



Профил
« Отговор #17 -: Май 12, 2011, 11:03:26 »

аз че ще му надуя канчето е ясно...Но не тва е идеята...И не го посрещнах, защото повече щях да загубя от него.И предпочитам да се дърмониме с НЕБГ, отколкото с нашенци...Ако мислите че сме по-прости от тях - давайте да се избиваме тогаз, аз няма да скоча на БГ пъ деа знам  *hmm*
Активен

His rifle's cast to one side
His broken sword the other;
His eyes dim - his head reels
As his mouth curses the universe!
lucky_s
Редник
*

Karma: +13/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #18 -: Май 12, 2011, 11:15:21 »

А ти вместо да си губиш времето да му пишеш, защо не го посрещна!!!!!!!!! Аз преди седмица имах някаква подобна ситуация с един португалец пича писа нещо нищо не можах да разбера Гугъл преводача  не помогна много след малко ми цъфнаха мечовете в една странична първо го видях после го сметнах и накрая като ми излезнаха криви сметките му запалих една провка, че аз да не съм каса беше някъде на 4500 разстояние явно нещо ми се обясняваше и едва ли не извиняваше, че нямало къде да сейфне или нещо подобно боли ме мене фара после ми писа пак нещо ама не помня какво. Набии им канчето пък нека да видиме дали ще идват. В крайна сметка тука нали играта е точно за това да се биеме. днеска един ми пише че е ОН и върнах ама върнах не, защото ми е писал, а защото в момента съм икономичен на армия и малко стрели в крепостта на финалната права и съм финиширал.

И как до посрещне като няма смисъл, сигурна загуба е ... Аз нали тръгвах на контра и то не веднъж и какво ... Нападат ме двама, аз отвръщам на единия с контра, минават атаките и след 2 часа трима са ми тръгнали на гости, аз пак мога да тръгна срещу един от тях по избор ... и така в тая прогресия колко мислиш че може да се издържи Huh??
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #19 -: Май 12, 2011, 11:28:11 »

Колкото е упорит и му се занимава очевидно.

Ама сме едни и ние Белогвардейци  Grin Grin Grin
« Последна редакция: Май 12, 2011, 22:18:58 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
karleto
Редник
*

Karma: +6/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 27



Профил
« Отговор #20 -: Май 18, 2011, 21:52:10 »

Имате си май проблеми, щом се изкушавате даже да мислите как да нападате някой от БГ. Това говори много лошо не само за вас, ами за всички ни. Щял да скочи на всички - скачай, но после не се чуди що не те обичат и ще ти го върнат - всяка една проява на българин към мене лично ще бъде жестоко наказана - така мисля, че щом сте ..... ще си го намерите!
Активен
klon
Редник
*

Karma: +6/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #21 -: Май 27, 2011, 18:53:42 »

Гледам, че са във война с Empire.Да ги видим как се справят там, пък да и почваме после а!?   Grin
Активен
ppsto
Гост
« Отговор #22 -: Май 31, 2011, 07:15:35 »

    
AETERNUM    Empire    683   3990   2011-05-24 01:15:00   2011-05-31 01:15:00

Изложиха се, но  все още има време да покажат на какво са способни.
Активен
i1978
Гост
« Отговор #23 -: Май 31, 2011, 11:04:52 »

   
AETERNUM    Empire    683   3990   2011-05-24 01:15:00   2011-05-31 01:15:00

Изложиха се, но  все още има време да покажат на какво са способни.
Абе ти от AETERNUM ли си реклама ли им правиш на тия не мога да разбера. Опитваш се внимание ли да привлечеш. Я ме светни. Къв е тоя съюз толкова, че трябва да трепериме всички БГ-та. Като гледам резултата тия са ги побили малко е не чак толкова малко даже като за тази фаза на игра си е добре. Аз пък си намерих една страшна занимавка с едно надъхано италианче. Добре, че е то да става малко екшън и да си раздвижвам мозъка, че с това фермене сега направо се побърквам.Гледам с гълъбче си. Дай да ти дам една задачка искаш ли. Блок кинти и армия ама на лично ако те интересува в играта. Аре стига сте им сваляли звездите на тия наблегнете на тупалките. 20к тежки 5ца и към един милион на слух. Блок е гаранция на 98 процента.
« Последна редакция: Май 31, 2011, 11:09:15 от i1978 » Активен
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #24 -: Май 31, 2011, 11:08:20 »

   
AETERNUM    Empire    683   3990   2011-05-24 01:15:00   2011-05-31 01:15:00

Изложиха се, но  все още има време да покажат на какво са способни.

Ще се излагат още много, ерата е дълга  Tongue Вместо да ги мислите тях поогледайте съюза на 57_ALAY  Lips Sealed
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #25 -: Май 31, 2011, 11:55:58 »

Ще се излагат още много, ерата е дълга  Tongue Вместо да ги мислите тях поогледайте съюза на 57_ALAY  Lips Sealed
Aз когато ви го казах преди 2 месеца вие гледахте на друга посока, ся ме оставихте сам да се оправям с тях  Grin Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #26 -: Май 31, 2011, 11:58:31 »

Aз когато ви го казах преди 2 месеца вие гледахте на друга посока, ся ме оставихте сам да се оправям с тях  Grin Grin Grin

Ми оправяй се, ти можеш  Tongue Мен не ми пречат, макар и любители на черната икономика, са ми симпатични  Embarrassed
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
ppsto
Гост
« Отговор #27 -: Май 31, 2011, 12:34:25 »

Абе ти от AETERNUM ли си реклама ли им правиш на тия не мога да разбера. Опитваш се внимание ли да привлечеш. Я ме светни. Къв е тоя съюз толкова, че трябва да трепериме всички БГ-та. Като гледам резултата тия са ги побили малко е не чак толкова малко даже като за тази фаза на игра си е добре. Аз пък си намерих една страшна занимавка с едно надъхано италианче. Добре, че е то да става малко екшън и да си раздвижвам мозъка, че с това фермене сега направо се побърквам.Гледам с гълъбче си. Дай да ти дам една задачка искаш ли. Блок кинти и армия ама на лично ако те интересува в играта. Аре стига сте им сваляли звездите на тия наблегнете на тупалките. 20к тежки 5ца и към един милион на слух. Блок е гаранция на 98 процента.

Реклама не ми е нужна. Проблем ли е , че не съм от "старите муцуни" и вземам макар и рядко някакво отношение ? Нямам нищо ротив минусчетата. А колкото за задачката ще ти отговоря на лично както желаеш.  Smiley
Активен
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #28 -: Май 31, 2011, 12:41:57 »

Ау какви задачки? Нали знаете, че задачките аз ги раздавам  Cool  Tongue А сега не ги мислете чужденците, мислете как ще се избием по между си  *YAHOO*
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
i1978
Гост
« Отговор #29 -: Май 31, 2011, 13:37:39 »

Ау какви задачки? Нали знаете, че задачките аз ги раздавам  Cool  Tongue А сега не ги мислете чужденците, мислете как ще се избием по между си  *YAHOO*
На тебе ще ти кажа само, че много наблягаш на форума. Лично казах на Къне, какво да прави с този, проучвания блок армия и пари часовете на блока  от и до колко и  какво ли още не. Обаче никой не го удря вече 3та седмица. Не че не го оправих преди няколко дни де то да не е всеки ден Великден и да местя на една и съща секунда. Гледам му статистиката пича си перка наляво на дясно и почти никаква ответна реакция от нашите атакувани играчи не говоря за съюза ни а за БГ-тата. Оня ден имаше тяхна наказателна срещу нас и изядоха такова дърво всичките, че още не могат да се оправят, но ние не сме единствените БГ играчи в този свят.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!