Imperia Online България  
Април 23, 2024, 15:45:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Товарни станции - версия 4  (Прочетена 6094 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #15 -: Май 04, 2011, 11:51:37 »

Подкрепям идеята за по-големи колички и по-бързо транспортиране когато не си под атака! Smiley
Активен

Умри,но не се предавай!
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #16 -: Май 04, 2011, 11:55:13 »

Или поне когато активираш Премиум,товарните станции да се увеличат двойно както става с Резерва и времето да стане 1 минута!Пак ще е голямо улеснение!
Активен

Умри,но не се предавай!
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #17 -: Май 04, 2011, 12:57:20 »

Сега чакаме мнението на екипа Wink което е важното в случая
Активен
TEFAL
Капитан
****

Karma: +141/-70
Неактивен Неактивен

Публикации: 298



Профил
« Отговор #18 -: Май 04, 2011, 17:15:03 »

присъединявам се към петицията за мигновения транспорт!
Но не одобрявам да се пипа времето за местене на армии между провки във в4
Активен
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #19 -: Май 04, 2011, 19:02:27 »

присъединявам се към петицията за мигновения транспорт!
Но не одобрявам да се пипа времето за местене на армии между провки във в4

Настояваме само като не си под атака Smiley иначе кьорав ресурс не може да се ловне
Активен
silvana
Редник
*

Karma: +3/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 24



Профил
« Отговор #20 -: Май 05, 2011, 09:04:22 »

присъединявам се към петицията за мигновения транспорт!
Но не одобрявам да се пипа времето за местене на армии между провки във в4

Времето за местне на армии в свят 82 е съкратено само когато не си атакуван когато те атакуват времето си е 10 мин и бутон мигновено преместване изчезва.Същото е и с ресурсите.Местиш мигновено ако не си атакуван в момента в които те атакуват местиш максимум 3 пъти на по 20 мин.и бутон мигновено преместване го няма.Wink
Активен
TEFAL
Капитан
****

Karma: +141/-70
Неактивен Неактивен

Публикации: 298



Профил
« Отговор #21 -: Май 05, 2011, 09:51:53 »

Времето за местне на армии в свят 82 е съкратено само когато не си атакуван когато те атакуват времето си е 10 мин и бутон мигновено преместване изчезва.

всъщност аз не мога да се аргументирам защо точно не одобрявам да се пипа времето за местене на армия във в4, по-скоро усещането ми е че не бива да се прави. Доколкото знам, във в5 имате някакви грижи с "точното време" и като цяло играта не е ориентирана около засичане на картографии, ловене на засечка и т.н. А, както знаеш, във в4 това играе основна роля, пък картография се замерва предимно когато обекта не е атакуван, нали Smiley. Също не ми изглежда удачно да слухна армия в една провка и за 5 секунди тя да е преместена през 5 провки в 9та при добрата ламя Спаска. От там май идва и усещането ми че във времето на армията не трябва да се бара, че да не се срине нещо.

Докато армията ти е ясно точно в коя провка ше я събереш и 10 минути са си 10 минути, то с количките като се почне едно мъкнене по провките, ... по 2 минути на посока.....та ако и сбъркаш нещо - край няма! Сещам се за няколко играчи, които се отказаха преди време именно защото сутрин времето не им стигаше да си ошетат империите. Защото когато бързаш 20-30 минути са си лукс
Активен
suvorov
Редник
*

Karma: +3/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Профил
« Отговор #22 -: Май 05, 2011, 11:41:29 »

всъщност аз не мога да се аргументирам защо точно не одобрявам да се пипа времето за местене на армия във в4, по-скоро усещането ми е че не бива да се прави. Доколкото знам, във в5 имате някакви грижи с "точното време" и като цяло играта не е ориентирана около засичане на картографии, ловене на засечка и т.н. А, както знаеш, във в4 това играе основна роля, пък картография се замерва предимно когато обекта не е атакуван, нали Smiley. Също не ми изглежда удачно да слухна армия в една провка и за 5 секунди тя да е преместена през 5 провки в 9та при добрата ламя Спаска. От там май идва и усещането ми че във времето на армията не трябва да се бара, че да не се срине нещо.

Докато армията ти е ясно точно в коя провка ше я събереш и 10 минути са си 10 минути, то с количките като се почне едно мъкнене по провките, ... по 2 минути на посока.....та ако и сбъркаш нещо - край няма! Сещам се за няколко играчи, които се отказаха преди време именно защото сутрин времето не им стигаше да си ошетат империите. Защото когато бързаш 20-30 минути са си лукс

За местенето на армията  нямам големи претенции но за местенето на ресурса си е жива екзекузия специално за мен и ако се откажа от играта ще е точно заради това. А колкото за засичне на картата ако не си слухнала на време и се забавиш повече от 5 сек играча винаги може да я прати към друга провка и после ако я върне ще минат 20 мин. и така пак ще те заблуди поне със 2  или 3 нива картография
Активен
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #23 -: Май 05, 2011, 12:34:03 »

2млн е ок, това ще ни спести времето на половина ако няма вариант за мигновен транспорт  Smiley
Активен
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #24 -: Май 05, 2011, 12:42:33 »

Нека времето за местене на армии си остане същото както и правилата когато си атакуван!Всички малко или много сме свикнали с това,но когато няма атака нека количките да са по-големи макар и да трябва да активираш Премиум!Това няма да навреди на геймплея,а само ще улесни играта! Smiley
Активен

Умри,но не се предавай!
john.smith1972
Сержант
**

Karma: +89/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 95


Профил
« Отговор #25 -: Май 06, 2011, 23:49:02 »

присъединявам се към петицията за мигновения транспорт!
Но не одобрявам да се пипа времето за местене на армии между провки във в4

Напълно съм съгласен, транспортирането с 1М количка по 2 минути на курс, е жива и напълно безсмислена мъка. Също така, искам да предложа в случай, че не се направи нищо по въпроса, поне да се въведе опция "Връщане" на количките, както е при армиите - всеки знае защо Smiley. Ако пък се мине на вариант увеличаване на товароподемността на количките, нека е поне 5М в мирно време (и 1М под атака), за да не се проточва процеса излишно.

Относно армията, във в.4 не е добра идея да се пипа времето за местене, независимо под или не под атака, понеже ще измени твърде съществено геймплея (напр. би позволило мигновено събиране на войска за пращане на атака, невъзможност да държиш войската "на ластик" и т.н.)
Активен

Amat victōria cūram
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #26 -: Май 11, 2011, 22:24:35 »

Дали ще може и админите да се изкажат, е ли е възможно това *pardon*
Активен
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #27 -: Май 11, 2011, 22:31:08 »

Всички това чакаме!Вече цяла седмица! Smiley
Активен

Умри,но не се предавай!
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #28 -: Май 11, 2011, 22:31:37 »

А и още може да почакаме не е проблем Wink
Активен
bobbybul
SATANA БГ4
Лейтенант
***

Karma: +93/-84
Неактивен Неактивен

Публикации: 151


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!


Профил
« Отговор #29 -: Май 11, 2011, 22:33:48 »

Колко му е! Smiley
Активен

Умри,но не се предавай!
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!