Imperia Online България  
Април 18, 2024, 12:58:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: доживяхме...  (Прочетена 38634 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
j.manekena
Лейтенант
***

Karma: +80/-85
Неактивен Неактивен

Публикации: 137



Профил
« Отговор #135 -: Ноември 08, 2011, 13:18:37 »

Не трябва да има снимки, колкото по бързо се забрави тази позорна ера толкова по добре.
Вината за съсипаната ера е изцяло на админите, защото когато хванаха манекена с нагласени битки трябваше да му изтрият военните а не само 2 дена бан.
Другите играчи като видяха как безнаказано мами започнаха и те и ерата се опорочи.

Искам за последно да цитирам манекена " Аз играя ИО заради измамата и интригата, иначе не ми е интересно"
Това е отражението на цялата ера.
Играча с най много военни почти няма неуредена битка СРАМ.

какъв срам бе лимон ? давай нагласените битки смешко ,наказаха ме 2 дена за източване ,а не за нагласени битки ... бих те нагласил и тебе както нагласих един по един и целия ви отбор но избяга касиерче ,а нали се отказа смешно бе какво спамиш ,още явно си бесен какъв лимон си  Grin
Активен

Никога не се притеснявай за нещо което още не се е случило...
strast i seks
Гост
« Отговор #136 -: Ноември 08, 2011, 13:31:07 »

Свърши се.. *beer* *cocktail* Сега поне ще си поспим Grin
Активен
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #137 -: Ноември 08, 2011, 13:35:36 »

Да драсна и аз един пост от сантименталност,тъй като първата за мен ера беше миналата на Бг4.

Едно голямо браво на j.manekena - който е играл с него,знае за какво говоря.Миналата ера - врагове,тази по стечение на обстоятелствата приятели.Отличен играч и стратег,и много луда глава. За мен ти си сенсей и победител в тази ера! *rose*  *hi*
Rezo  - човек и приятел на който държа много.Отдаден,истински и честен,можещ,отборен играч.Всеки би се радвал да играе с хора като теб! *rose*   *THANK*
the_crow - чудесна ера,единствено с цел забавление.Може би си от малкото хора,които успяват.  *beer*
Tefal и Roxxy,който правеха чудесно хроники и приковаваха дори вниманието на неактивно играещите  *YES*
Поздравления и към всички останали успели да завършат тази ера!
И съм на мнение,че Pilar,j.manekena и sophie заслужават напълно военните си точки. Всеки знае,че накрая на ерата никой не иска просто за секунда да му изтрият армията. Кой следил,кой не следил - нормално е да има повече битки,без никой да влага притеснение ще хване ли някой,ще се разбие ли! Как ги решавате тия работи не ми е ясно. А трябва да бъде ясно на всички.

Специални благодарности към моя стар враг m.m1974,който с могъщите си 8000 нетни точки дойде и вкара пари в касата,благодарение на които имаме обявена война  Tongue  Grin  

Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
frozen
sophie
Редник
*

Karma: +616/-165
Неактивен Неактивен

Публикации: 26



Профил WWW
« Отговор #138 -: Ноември 08, 2011, 14:03:14 »

какъв срам бе лимон ? давай нагласените битки смешко ,наказаха ме 2 дена за източване ,а не за нагласени битки ... бих те нагласил и тебе както нагласих един по един и целия ви отбор но избяга касиерче ,а нали се отказа смешно бе какво спамиш ,още явно си бесен какъв лимон си  Grin
Жоро едно послание от Резо да ти пусна, днес съм от секретарския екип  Grin Grin Grin Grin :
Тук леко ще възразя.. че някак си не помня да ме е бил нито той, нито който и да било от съюза му, нито който и да било от цялта карта! Съюза, в който 90% е скрап не железен - куцо и сакато ( тати бих го кат тупан без да го следя даже последните удари (може ли да се прибираш 5 дена в една и съща минута:ДДДДД, енкар си освобождава населнието в блок.... думи нямам за толкова слаби "играчи" само във фейса да цъкат ама в ИО да не се показват по-добре)
Та ако някой ме е набил моля да си каже..?Smiley


« Последна редакция: Ноември 08, 2011, 14:08:57 от frozen » Активен

Идва момент в живота, когато осъзнаваш кой има значение за теб, кой никога не е имал, кой вече няма да има, кой винаги ще има!
http://www.youtube.com/watch?v=v6ei0gNuFlI
Dungeon
Лейтенант
***

Karma: +51/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Стачка!


Профил
« Отговор #139 -: Ноември 08, 2011, 14:37:33 »

какъв срам бе лимон ? давай нагласените битки смешко ,наказаха ме 2 дена за източване ,а не за нагласени битки ... бих те нагласил и тебе както нагласих един по един и целия ви отбор но избяга касиерче ,а нали се отказа смешно бе какво спамиш ,още явно си бесен какъв лимон си  Grin

Аз се забавлявам в момента, ти си получи заслуженото.
Щом обиждаш значи те е яд, но от човек като теб няма как за ме засегне.
Това е реланоста, покажи поне малко мъжество и си признай.
Силен играчи си дано направиш поне една истинска ера.
Успех.
Активен

Стачка!
Dungeon
Лейтенант
***

Karma: +51/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Стачка!


Профил
« Отговор #140 -: Ноември 08, 2011, 15:16:41 »

Искам манекена да ми отговори как става това!
Играч се отказва от играта изключваме го от съюза.
Минават 10 -15дни, гледам в битки на деня въпросния акаунт се разбива в манекена?Huh?
И това 3 пъти!!!
Защо не се е разбил в мен или някой друг а точно в манекена!!!!
2ри въпрос, защо 90% от играчите в топ 50 имаха забрана за атака към теб по ИП.
Активен

Стачка!
i1978
Гост
« Отговор #141 -: Ноември 08, 2011, 15:24:38 »

Абе тоя да не би да си плаща. Ако отговора е "ДА" накрая на ерата и аз ще се разбия в него без никакъв проблем. Баси да псуваш хората и те да ти идват не може да е истина. Относно ИП-то нищо ново под слънцето. Ма маните го човека той най-честния играч тука няма втори като него. Ама на тия админи лоши решили да го отказват от тая игра. Не му щат парите. Само се чудя аз едно нещо. Аз играя в един свят и там много рядко давам пари. Обаче, какво би станало ако имах 5ацц-та в различни светове и играя на високо нето, както е Манекена. От къде толкова пари или пък хипотетично ги имам парите ама заслужава ли си да ги даваш всички тези пари за играта вместо да излезеш някъде или отидеш някъде с жената или гаджето. Аз бих избрал второто. Това ме навежда на мисълта, че точенето каси на въпросния господин явно му е хоби даже професия. Наистина пази боже да играя с такъв играч в един съюз.
Активен
Jikito
Редник
*

Karma: +22/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #142 -: Ноември 08, 2011, 17:53:42 »

Абе тоя да не би да си плаща. Ако отговора е "ДА" накрая на ерата и аз ще се разбия в него без никакъв проблем. Баси да псуваш хората и те да ти идват не може да е истина. Относно ИП-то нищо ново под слънцето. Ма маните го човека той най-честния играч тука няма втори като него. Ама на тия админи лоши решили да го отказват от тая игра. Не му щат парите. Само се чудя аз едно нещо. Аз играя в един свят и там много рядко давам пари. Обаче, какво би станало ако имах 5ацц-та в различни светове и играя на високо нето, както е Манекена. От къде толкова пари или пък хипотетично ги имам парите ама заслужава ли си да ги даваш всички тези пари за играта вместо да излезеш някъде или отидеш някъде с жената или гаджето. Аз бих избрал второто. Това ме навежда на мисълта, че точенето каси на въпросния господин явно му е хоби даже професия. Наистина пази боже да играя с такъв играч в един съюз.
Е това вече ми хареса ... ЕВАЛА   *beer* *FRIEND*
Активен
beliata74
Редник
*

Karma: +7/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


Профил
« Отговор #143 -: Ноември 08, 2011, 18:19:23 »

леле хвана ме страх добре , че е игра  *stop*
Активен
kalin
Редник
*

Karma: +5/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #144 -: Ноември 10, 2011, 21:55:25 »

Искам да поздравя всички, които завършиха тая смешна ера за мен.
Активен
Evo
Гост
« Отговор #145 -: Ноември 11, 2011, 01:20:56 »

Ем ,поздрави ги де .. Smiley
Активен
xapam
Сержант
**

Karma: +45/-136
Неактивен Неактивен

Публикации: 97


kryon


Профил
« Отговор #146 -: Декември 10, 2011, 02:31:31 »

Kак се пълни хазната бре ако няма хора и гониш съюзните проучвания???АЗ съм вкарал 140млн.В един момент трябва да забравиш себе си и да работиш за съюза  *rose* *rose* *rose*Не сме махали данъка ,имахме цел.Нето на съюза-ВЗЕХМЕ ГО.Съюзни проучвания-Взехме го,Лична доблест-взехме я,Най свирепите битки-Пак наши. По въпроса за военните точки  не коментирам решението на ЕКИПА на ИО.И накрая класацията по нето ,където аз присъствам с моите 5555555 точки .Не сме имали за цел военни за съюза ,просто нещо се счупи .И като за финал Дай боже всекиму играч в съюз с ЖОРО МАНЕКЕНА
Активен
Fenix.MD
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #147 -: Декември 10, 2011, 04:11:14 »

Поздравления за победителите Smiley аз се отказах много рано заради интригите ...  за тези които се чудят с кой акаунт играх : Levski7 акаунта не съм го регнал аз но съм започнал от нулата (0) Smiley за жоро манекена  мога да кажа СТРАХОТЕН ИГРАЧ Wink а за HAN_KRUM нямам думи много слаб съюз просто Wink и gotina_ и dido и камен  и savko1 и много хора се отказаха защото ми бяха съседи хаха  *hahaha* IRONMEN , Vega това са съюзите !
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!