Imperia Online България  
Юни 04, 2024, 23:34:27 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: доживяхме...  (Прочетена 38966 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
strast i seks
Гост
« Отговор #105 -: Ноември 03, 2011, 10:33:11 »

Драги Харам,дамите изобщо не са повдигали въпроса IRONMEN дали са измамници или не са ;D Въпроса беше за phalanx,техния стил на игра за момента и постиженията им от миналата ера.
Нещо бягаш пред вятъра ми се струва,или може би греша *scratch*
Класациите всички,които играем в дадения свят,знаем как ще ги спечелите,но все пак да са ви честити *rose*
Активен
xapam
Сержант
**

Karma: +45/-136
Неактивен Неактивен

Публикации: 97


kryon


Профил
« Отговор #106 -: Ноември 04, 2011, 06:11:00 »

Не си пристанахте с guardians и осиротехте да видиме дали ти стиска да се раходиш до ЖОРО Tongue Tongue :PНали искаш класацията по доблест.На две смени сте и на полублок то нема ловене ама карай да е весело  *rose*ако минеш Манекена ще те призная като най големия боец .Не само аз а и селата карта в световете дето ни има  *rose*
« Последна редакция: Ноември 04, 2011, 06:45:47 от xapam » Активен
strast i seks
Гост
« Отговор #107 -: Ноември 04, 2011, 10:49:21 »

Не си пристанахте с guardians и осиротехте да видиме дали ти стиска да се раходиш до ЖОРО Tongue Tongue :PНали искаш класацията по доблест.На две смени сте и на полублок то нема ловене ама карай да е весело  *rose*ако минеш Манекена ще те призная като най големия боец .Не само аз а и селата карта в световете дето ни има  *rose*
Ми не си пристанахме,защото:
1 Доколкото знам  tsveti.m е жена,а обратните сексуални ориентации не са ми по вкуса.
2 На MaC_ пръстена не ми хареса,а и предложението не беше романтично Grin
Не искам никаква класация-играя само,за да довърша ерата и каквото стане.Изобщо не ме интересува дали ти или някой друг в „световете дето ни има" ще ме признаеш за боец(който е играл с мен знае за какво става дума). А за Жорката: явно този път не си си свършил секретарската работа,защото не си запознат с последните новини Tongue Я преди да ни занимаваш с врели некипели изприпкай при манакена и го разпитай *pardon*
Активен
j.manekena
Лейтенант
***

Karma: +80/-85
Неактивен Неактивен

Публикации: 137



Профил
« Отговор #108 -: Ноември 05, 2011, 15:02:36 »


Не искам никаква класация-играя само,за да довърша ерата и каквото стане.*

 *scratch* хм ,като гледам как за седмица скочи с над 1500 доблест ме съмняваш   Tongue   а и като ти видях битката от оная вечер и съвсем ми светна лампата как нищо не искаш  Grin
Активен

Никога не се притеснявай за нещо което още не се е случило...
strast i seks
Гост
« Отговор #109 -: Ноември 05, 2011, 15:48:49 »

Ъъъъъъъъъ  *scratch* За какво става дума? Ако немекваш за Парис,не е лошо да знаеш,че тоя вися доста време на минус,има и заем(мога да ти кажа кога даже го изтегли),10часовия го спасяваше,но не му стигна времето да премести. *pardon*
Активен
Dungeon
Лейтенант
***

Karma: +51/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Стачка!


Профил
« Отговор #110 -: Ноември 07, 2011, 13:16:24 »

Тази ера трябва да се изтрие от админите.
Активен

Стачка!
Dungeon
Лейтенант
***

Karma: +51/-56
Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Стачка!


Профил
« Отговор #111 -: Ноември 07, 2011, 14:20:57 »

Е, те принципно, много ери би следвало да се изтрият от админите...Smiley
Като се замисли човек обаче, ерите са си точно такива, каквито ние самите сме си ги направили, никой друг...
Не вярвам да е имало някъде такъв цирк като в бг4.
Ера в която няма почти нищо истинско Sad
Активен

Стачка!
Paralegal
Редник
*

Karma: +9/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #112 -: Ноември 07, 2011, 22:18:34 »

Добър вечер,
Както повечето от вас знаят, ние от Vega в неделя вечер си спретнахме купон по случай приключването на ерата. По-интелигентните вероятно са схванали, че не става дума за опит за измама, а за открита демонстрация на отношението ни към нагласените битки, които към края ставаха все по-многобройни и безочливи. Накратко, всички от съюза, които успяхме да се съберем, разбихме армиите си в stefanis. 8 армии, разпределени в ок. 50 атаки - мислите ли, че сме си въобразявали, че може да се скрие такова нещо и че не сме били наясно с последиците? Друг е въпроса, че големите преследвачи на армии забелязаха с 2 часа закъснение, че войските на цял съюз липсват  Grin
Държа да уточня, че всички атаки бяха пуснати от съответните титуляри на акаунтите. Това, надявам се, дава отговор на слуха, който се носеше, че сме се били изпокарали. Вярно е! Даже се избихме помежду си накрая  Grin
Случилото се в неделя вечер би трябвало да дава отговор и на един друг слух – че сме крояли планове да прецакаме Ironmen за съюзната нетна класация. Има ли някой, който  още да го вярва?
Спретнахме си веселба по случай завършека на една скучна и опорочена ера, а stefanis най-накрая си получи боя, който заслужава Grin
Едно малко разяснение за колегите от IRONMEN: след като пуснах атаките към stefanis във вида, в който трябваше, ми остана малко войска, както и мобилизацията, за която бях забравила. Събрах остатъците и ги запратих към sophie, без дори да я предупредя. За да бъде една битка уговорена, двете страни трябва да са се споразумяли за нея. Ако едната страна нищо не подозира и просто посрещне атаката, тя няма никаква вина, нали така, уважаеми бивши съюзници от IRONMEN? Ако вместо към sophie я бях запратила към Манекена, не само, че нямаше да нададете вой, а напротив – сега щях да се къпя във вашата благосклонност. Само дето не ми дреме за вашата благосклонност. След като любезно отклоних офертата за битка с Манекена, той реши да ми играе грубо. Лошо няма, но не сте в положение да ме критикувате за каквото и да било. Ясно ли е, xapam/kryon?

Чест и почитания към играчите, както съюзници, така и опоненти, които играха почтено. Постиженията ви не останаха незабелязани за тези, които играят ИО заради съревнованието, а не заради надлъгването. Един от тях е и stefanis *rose*

TeodoraM, Vega
Активен
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #113 -: Ноември 07, 2011, 22:45:20 »

Ако бяхте казали за купона преди да го спретнете всички щяха да повярват  Grin  Сега обаче е свирено... оправдание.

Аз също се забавлявам  Grin Grin Grin TheKeePeRs vs Kiss  2011-11-08 05:37:06   2011-11-15 05:37:06   Grin
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
TEFAL
Капитан
****

Karma: +141/-70
Неактивен Неактивен

Публикации: 298



Профил
« Отговор #114 -: Ноември 07, 2011, 22:51:33 »

дойдохме женките и развалихме хубавата игра... !!!!!
Активен
j.manekena
Лейтенант
***

Karma: +80/-85
Неактивен Неактивен

Публикации: 137



Профил
« Отговор #115 -: Ноември 07, 2011, 22:57:56 »

След като любезно отклоних офертата за битка с Манекена, той реши да ми играе грубо.


 Grin Добър вечер ТеодораМ ,само да те попитам как реших да ти играя грубо  *rose* два шпионина (груба игра ли е) Grin и след като не мога да ти влезна със шпионаж ти предложих без да ти знам нито състава нито бройката на армията да се сбиеме последния ден ,защото си от малкото хора на мойто нето с които мога да се сбия и аз не гоня нетни точки и няма да си нося войската в следващата ера  *ok* а това което си спретнахте можехте да го обявите ако беше " протест срещу нагласените битки " но решихте че ще мине номера  *freak* е да ви кажа ,че не мина , останалите не спаха и не проспаха и този дребен момент от среднощното надлъгване  *beer*
« Последна редакция: Ноември 07, 2011, 23:00:55 от j.manekena » Активен

Никога не се притеснявай за нещо което още не се е случило...
red_pill
Редник
*

Karma: +190/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 8



Профил
« Отговор #116 -: Ноември 08, 2011, 00:19:27 »

Ако бяхте казали за купона преди да го спретнете всички щяха да повярват Grin

За реализацията на купона всъщност бяхме вдъхновени от действията на съюза, чийто лидер бе ти, Дели Инко, през миналата ера2 на свят BG4. Доколкото си спомням и вие тогава не разлепихте обяви из форума, че си стягате купон за сметка на Vega, ама да не издребняваме сега Grin
Ако искахме наистина да измамим, щяхме в момента да сме в трескава подготовка за веселбата, а не да четем тук умни мисли и заключения Wink

Аз, лично, се изкефих максимално на две неща:
1. Великите воини и стратези, които в последните месеци "хващат" чужди армии, намиращи се на другия край на картата, и които са майстори par excellence в следенето на противника, проспаха изцяло не само началото на купона, но и цели два часа от него - факт! А преди това уж даваха убедителни признаци, че ни следят изкъсо какви ги вършим. Да, ама не Grin
2. Същите тези "многоуважавани" от скромната ни общност люде, след като установиха, че все пак "заспалата" Vega си е спретнала джамбуре без да ги покани на него, взеха, че се паникьосаха къде са армиите на почти целия съюз... Няма да цитирам извадки от писмата, с които бяха задръстени пощите на съотборниците ми, би било некоректно. Но да усетиш очевадната изненада, която лъхаше от всеки написан ред... безценно! За всичко останало си има съответната банкова карта Grin

Използвам случая и предвид последните часове на тази ера да поздравя съотборниците си от Vega и да им пожелая здраве и късмет! До нови срещи по игралните полета, приятели *GIVE_HEART*
Поздравявам и всички опоненти, които играха тази ера с чест и достойнство!
Специални поздрави за flash, bermuda (Tefal) и roxxy *cocktail*

Kuun_npa3, Vega

Активен

КАТО ШЛИФОВАН ДИАМАНТ, ОТКЪДЕТО И ДА ПОГЛЕДНЕШ - РЪБ.
Аз съм ранима жена - когато плача, не виждам кого удрям с лопатата. (Мисъл, взаимствана от Ася Ботевска Smiley )
xapam
Сержант
**

Karma: +45/-136
Неактивен Неактивен

Публикации: 97


kryon


Профил
« Отговор #117 -: Ноември 08, 2011, 00:33:35 »

Благодаря ви колеги от ВЕГА че си признахте ГРЕХА *rose* *rose* *rose*Успех в живота и ИО
Активен
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #118 -: Ноември 08, 2011, 00:59:05 »

За реализацията на купона всъщност бяхме вдъхновени от действията на съюза, чийто лидер бе ти, Дели Инко
  Grin Добро дело в моя подъл тефтер - сега ще го запиша.  Grin

 07.11.2011г - ден понеделник.
 Мило тефтерче,научих съюз Vega да се забавлява.Отне ми ера и половина.
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
познай кой съм
Редник
*

Karma: +32/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 34



Профил
« Отговор #119 -: Ноември 08, 2011, 01:01:07 »

И "заслужено" класацията по военни точки отива при.....................най-големия измамник Grin!Имена и никове са излишни Smiley
Активен

http://www.clixsense.com/?4045661 регистрирай се и печели като цъкаш върху рекламите
http://www.neobux.com/?r=wizzard86 Изкарайте малко пари от тоя интернет стига с тези игри:))
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!