Imperia Online България  
Април 19, 2024, 14:46:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ЗА СЪДИЯТА СТАСИ И ЗА РАСИЗМА  (Прочетена 17573 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
guergo
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« Отговор #105 -: Януари 30, 2008, 02:41:59 »

Шиши да не се обажда! Аман от злобни хора! Що влизаш по чужди акаунти бе шиши!  Заради теб от тупа лупа сега ядат голям бой! Щото такива не понасяме дето влизат на хората в акаунтите! Но не това е темата! Ей че нагли хора! Аман бре! Темата е за изтрития акаунт на Нидин и дали е справедливо изтрит или не!
Активен
6i6arkata
Гост
« Отговор #106 -: Януари 30, 2008, 02:52:08 »

Шиши да не се обажда! Аман от злобни хора! Що влизаш по чужди акаунти бе шиши!  Заради теб от тупа лупа сега ядат голям бой! Щото такива не понасяме дето влизат на хората в акаунтите! Но не това е темата! Ей че нагли хора! Аман бре! Темата е за изтрития акаунт на Нидин и дали е справедливо изтрит или не!

 ;D ето го още един ... по-яваш с нервите и не пиши глупости, че се излагаш като другите  Wink
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #107 -: Януари 30, 2008, 03:07:49 »

Шиши да не се обажда! Аман от злобни хора! Що влизаш по чужди акаунти бе шиши!  Заради теб от тупа лупа сега ядат голям бой! Щото такива не понасяме дето влизат на хората в акаунтите! Но не това е темата! Ей че нагли хора! Аман бре! Темата е за изтрития акаунт на Нидин и дали е справедливо изтрит или не!
Бе други неща чух аз за Тупа Лупа но щом казваш.. ;D Може би Самодива е по компетентна да отговори на тоя Въпрос.. *hihi*
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
MC_MISHO
свят 3
Капитан
****

Karma: +127/-112
Неактивен Неактивен

Публикации: 406


El Diablo


Профил
« Отговор #108 -: Януари 30, 2008, 03:16:58 »

Бе други неща чух аз за Тупа Лупа но щом казваш.. ;D Може би Самодива е по компетентна да отговори на тоя Въпрос.. *hihi*
абе те са велики неможем се мерим с тях  *freak*

П.П.Ама наистина СТИГА С ТОЯ СПАМ ПО ТЕМАТА НА НИДИН И АЗ ИСКАМ ДА ЗНАМ ЗАЩО Е ИЗТРИТ *sos*
Активен

realm 3
6i6arkata
Гост
« Отговор #109 -: Януари 30, 2008, 03:23:17 »

абе те са велики неможем се мерим с тях  *freak*

П.П.Ама наистина СТИГА С ТОЯ СПАМ ПО ТЕМАТА НА НИДИН И АЗ ИСКАМ ДА ЗНАМ ЗАЩО Е ИЗТРИТ *sos*

скарай се на guergo  Smiley аз си пиша по темата той взе да ми се заяжда тука може ли такива работи  >Grin
та по темата ... интересно ми е защо nidin не ни сподели какво толкова му е казал на този филипинец или какъвто е там, че чак са го изтрили Smiley))
Активен
nidin
Гост
« Отговор #110 -: Януари 30, 2008, 07:38:20 »

нечувано е това  да не се вземе становище по моя въпрос вече 12 часа толкова жалки ли сме ние играчите в тая игра Shocked
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #111 -: Януари 30, 2008, 07:41:45 »

нечувано е това  да не се вземе становище по моя въпрос вече 12 часа толкова жалки ли сме ние играчите в тая игра Shocked
аз ти казах няма да има становище... това с расизма го водят като становище...
Активен

nidin
Гост
« Отговор #112 -: Януари 30, 2008, 08:08:15 »

Неее само един всевишен Стаси го води като становище и понеже НЯМА РАСИСТКА ПРОПАГАНДА в моите думи сега се чуди вече 13 часа какво да прави а аз се моля дано има някой по-голям от него и трезвомислещ модератор и ЧАКАМ  Smiley
Активен
nidin
Гост
« Отговор #113 -: Януари 30, 2008, 08:10:16 »

ЧАКАМ И ВЯРВАМ ЧЕ ВСЕ ПАК ТОВА НАИСТИНА Е ИО С РЕАЛНИ СЪБИТИЯ И УМНИ АДМИНИ А НЕ Е ВЕЧЕ - АНАРХИЯ ОНЛАЙН *sos*
Активен
nidin
Гост
« Отговор #114 -: Януари 30, 2008, 09:40:59 »

Чакам вече около 15 часа и това ако не намирисва здраве да е  >Grin
Активен
Tdj1
Редник
*

Karma: +10/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 35


Профил
« Отговор #115 -: Януари 30, 2008, 10:36:13 »

Чакам вече около 15 часа и това ако не намирисва здраве да е  >Grin
Братле чакаме си ние и тука си лаеме ........ама май на чужденците парите са повече и тяхното мнение се зачита.А ние нали сме си Ганьовци, та да повъртим филията над парата и да сме сити.
Активен

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят !
Руски форум: питаш нещо и теб те питат !
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.
stasy
Лейтенант
***

Karma: +52/-82
Неактивен Неактивен

Публикации: 107


Профил
« Отговор #116 -: Януари 30, 2008, 10:59:18 »

 Империя Онлайн си запазва правото да трие акаунтите на играчи, които са нарушили грубо правилата на играта. Легални възражения немогат да бъдат повдигани срещу играта тъй като тя е безплатна.

 Всеки играч може да си изключи рекламните банери ако заплати минимална месечна такса. Тази такса е само и изключително за премахване на рекламните банери. Всички други права са като на останалите играчи. Ако играч заплатил месечна такса грубо наруши правилата на играта може да загуби акаунта си.


Империя Онлайн предоставя трибуна за много хора. Изказвания на ксенофобски, расистки, вулгарни и други мнения няма да бъдат толерирани. Те могат да доведат до предупреждения, наказания и/или изтриване на акаунт.

Играчите могат да бъдат блокирани за определено време ако нарушат правилата на играта. Времето за наказание се решава спрямо случая.

Всички акаунти, с техните ресурси, армии и т.н. са виртуални обекти. Потребителя не добива никакви права над тях. Всички права са запазени от Империя Oнлайн.

Активен

Страници: 1 ... 6 7 [8]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!