Imperia Online България  
Април 23, 2024, 13:58:26 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ЗА СЪДИЯТА СТАСИ И ЗА РАСИЗМА  (Прочетена 17578 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #15 -: Януари 29, 2008, 23:18:05 »

мога да ти отговоря само на последния въпрос,омуртаг - защото админите от много време мислят на английски.някой помни ли какво беше обяснението защо правилата в б-2 бяха обявени първо в английския форум,а след това превод(неграмотен) беше  сложен и в българския?пък хаос още в бетата пишеше по-правилно в английския,отколкото в българския...показателно е.
мрак дай ми братвата и да започвам да разчиствам, че зех да се тваря...
Активен

Omurtag
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #16 -: Януари 29, 2008, 23:19:16 »

дано админите да знаят достатъчно английския  Wink но ние не сме длъжни да го знаем Smiley
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #17 -: Януари 29, 2008, 23:21:29 »

Айде и аз да си кажа мнението...Недопустима е да се отправят обиди на расова  или верска основа но това важи в пълна степен и за чужденците..Дочух един слух За един Елемент на име Кубилай дето псувал Българите на ред..Нигг да каже така ли е?Той дали вече е изтрит? *hmm*Все пак играта е БЪЛГАРСКА и БЪЛГАРИТЕ са най многобройни от участниците..Не се ли прави сметка че сега като се изложат факти за обиди отправени към БЪЛГАРИ нещата могат да вземат трагичен обрат за броя на участниците БЪЛГАРИ..Щото примерно ако аз видя такава ненаказана обида  след сеташното наказание зарязвам ИО на секундата..Щото честа и достойнството ,особено националното са над всички и всичко и са непреходни неща..А иначе всеки си изпуска нервите-- Като кажа на някой циганин- Ей мангал мама ти да е... това обида на расова основа ли е? много внимателно трябва да се пипа с тази материя щото е доста крехка..Относно пък смешните обвинения че видите ли Тангра и Бг Сила спечелили войни та затова било всичко - хора не откачайте по никое време, едва началото на годината е. *pardon*.А пък това да се обвиняват модератори че играят е върха просто- не стига че си отделят от времето да ни слушат и угаждат на изцепките ами и да не играят.. *crazy*
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Мрак
Нямам представа кой е
Майор
*****

Karma: +142/-123
Неактивен Неактивен

Публикации: 674


Усмихни се - утре ще бъде по-зле


Профил WWW
« Отговор #18 -: Януари 29, 2008, 23:25:46 »

бе лошо няма да знаеш езици.аз много се радвам,че поне разбирам английски,немски и руски,даже са ме хвалили(и за трите,че добре пиша),и съжалявам,че не знам още 5 езика поне.ама като пишеш на английски - пиши на английски.като пишеш на български - пиши на български,мама му стара,не да караш на английски словоред и буквален превод на фразеологизми,дето ги няма.но темата избяга.
въпросът беше за расизма. http://bg.wikipedia.org/wiki/Расизъм  е много точна статия.в много случаи е искано обяснение от някой,изтрит или наказан,и е показвано,че има защо.искам да видя обосновката(предполагам,това важи за всички в тая тема),а след това спокойно може да продължим приказката.
Активен

Скрит/Мрак/Не знам
2000 години преди новата ера са решавали квадратни уравнения...повод да се замислят някои,дето и днес не могат...
nidin
Гост
« Отговор #19 -: Януари 29, 2008, 23:29:25 »

Аз скъпи колеги съм мъжкар и ще ви кажа най-отговорно че не съм псувал и се чудя - публикувайте ми расовите възгледи да ги видим господин Стаси  *crazy*и друго мрак щом като обясняваш за расизма нека видим ТОЧНО МОЯ РАСИСТКИ ЛОЗУНГ и ти кажи дали е така  >Grin
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #20 -: Януари 29, 2008, 23:30:31 »

Щото честа и достойнството ,особено националното са над всички и всичко и са непреходни неща..А иначе всеки си изпуска нервите-- Като кажа на някой циганин- Ей мангал мама ти да е... това обида на расова основа ли е?

че това обида ли е - да, но расизъм невъзможно... Такова животно циганин няма. Те са Българи от ромски произход, който невярва да провери директивите на Европейския съюз, да прочете и предприсъединителните договори...

Все пак времето си лети ,а ние не получаваме никакъв отговор.Много моля да се отнесат  по сериозно по проблема админите.

Не разбрахте ли, че няма да се появи пак ще се покрият като женски полов орган... Най-много да се появи някой като Крум и да започне да трие темите свързани със случая или определени теми неубни него му...
Активен

nidin
Гост
« Отговор #21 -: Януари 29, 2008, 23:33:35 »

И изобщо се чудя къде може да се защитиш извинете ме но тук си мирише и то яко скоро и тая тема ще заключат без отговор по-лесно е :-\
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #22 -: Януари 29, 2008, 23:35:08 »

И изобщо се чудя къде може да се защитиш извинете ме но тук си мирише и то яко скоро и тая тема ще заключат без отговор по-лесно е :-\
бъркаш бате ще я изтрият...
Активен

nidin
Гост
« Отговор #23 -: Януари 29, 2008, 23:39:55 »

е нека видят всички какво става защото в момента се разиграва фарс и то голям просто и ясно пуснете какво съм писал и ме накажете а не да ме правите на глупак още помня първите ви рисунки ама беше поне честна игра БЕШЕ БЕШЕ
Активен
Цезар
Гост
« Отговор #24 -: Януари 29, 2008, 23:41:38 »

абе той /тя стаси се налива с бира и ви се смее .това не е първата тема за двойния стандарт българи -чужденци .в нито една от другите нямаше отговор ,а последните постове бяха от рода на да чакаш от умрял писмо. то май вече се изтърка ама аре, аз затова предпочитам в БГ свят.
« Последна редакция: Януари 29, 2008, 23:43:42 от Цезар » Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #25 -: Януари 29, 2008, 23:45:22 »

аз пък се надъхвам сега да смажа лагерите на чужденците... без друго съм си решил  такла да играя до края на ерата... до сега сам разбил един "македонец" от западна България и смята м да го правя каса ама нямам време и почвам поляците и сяка друга гадна твар с чуждо знаме
Активен

guergo
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« Отговор #26 -: Януари 29, 2008, 23:49:27 »

Според мен няма значение дали си чужденец или българин. Точно поляците ме питаха за Нидин и защо е наказан!
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #27 -: Януари 29, 2008, 23:52:02 »

Според мен няма значение дали си чужденец или българин. Точно поляците ме питаха за Нидин и защо е наказан!
мен това не ме интересува... те от началото на ерата ме тормозят време е да пострадат и малко те... и ми писна от двойните им стандарти... (админите имам впредвид)
Активен

Samodiva
Сержант
**

Karma: +24/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 75


Профил
« Отговор #28 -: Януари 29, 2008, 23:53:20 »

С риск да се повторя, взе да ми става тъпо. Играех с удоволствие ИО, но в момента се чудя дали да не си използвам останките от последния СМС за вечен мод. Ирония, сарказъм, словесни битки - тъпотия някаква. Някой обърна ли внимание, че лозунгът на един турски съюз беше - смърт на българите! И вися така цялата минала ера? Но явно братята турци, филипинци и всякакви други, трябва да се уважават. Нас, българите, кучета ни яли. Уважавам всички играчи. Логично е да нападам чужденци. И за всеки чужденец е логично да не закача своите. Това не е расизъм, а чувство за национална принадлежност. Радвам се, че ИО има такава международна известност, но явно българите ще ставаме все по-малко в нея. 
Все още не зная кое е изречението, предизвикващо расова омраза. Тук играят трима юристи /ако не са се отказали вече/. Те най-правилно могат да разтълкуват понятието обида. Аз също мога, но това е друг въпрос. НЕ ВЯРВАМ НИДИН ДА Е СТАНАЛ ПРИЧИНА ЗА ТРЕТА СВЕТОВНА ВОЙНА НА ВЕРСКА ОСНОВА! ОЩЕ МАЛКО И ЧЛЕН НА АЛ КАЙДА ще излезе.
Тъпо ми е. Наистина...
Активен
Jane_Air
Mala
Лейтенант
***

Karma: +1012/-25
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


God made me an atheist-who're u to judge his will


Профил
« Отговор #29 -: Януари 29, 2008, 23:55:43 »

Това е последното ми мнение по темата. Заявявам го най-отговорно и ще си нося последствията от псувните ви: няма да допусна нито един коментар повече по тази тема, докато не се получи отговор от някой админ, а това няма да стане днес, т.к. и те са хора и имат право на почивка. Това за Бога е игра, никой не е убит или осакатен - считам за нормално да има срок за отговор и той да не е 1 секуна. Имайте малко уважение към екипа, който се грижи вие да можете да играете тази игра.

The_God тия обвинения дето отправяш са мено казано нагли. Аз играя тази играя. Играя с чужденци, с българи с всички и това което казваш за толерирането е пълна измишльотина. Когато става въпрос за нарушение не се гледа флага. Да не говорим колко хора играят не със собсвения си флаг (тоест този на националната си принадлежност)
« Последна редакция: Януари 29, 2008, 23:58:48 от Jane_Air » Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!