Imperia Online България  
Април 25, 2024, 21:14:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Блокирани играчи!  (Прочетена 1299 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kavaler
METALLICA
Лейтенант
***

Karma: +28/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 147


Сина си взема вана :)))


Профил
« -: Април 30, 2011, 16:34:31 »

Не трябва ли блокираните играчи да ги махните? Като ги оставите ,те вдигат нетните на съюза и от там товарят саюзите с цената на обевяване на война? Говоря за свят-82  те си ги държат в съюза? Така и по нетни саюза е на пред!! Или им занулете нетните а те да си ги държат  за красота  Grin
« Последна редакция: Април 30, 2011, 16:47:34 от kavaler » Активен

METALLICA
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #1 -: Април 30, 2011, 17:20:22 »

Някой от блокираните акаунти са за проверка и ако не се открият нередности може и да им се махне блока. Докато не появи иконата за бан не се знае тяхната съдба  *pardon* Иначе блока е безсрочен.
Активен

bat_baqn
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #2 -: Април 30, 2011, 21:55:31 »

Някой от блокираните акаунти са за проверка и ако не се открият нередности може и да им се махне блока. Докато не появи иконата за бан не се знае тяхната съдба  *pardon* Иначе блока е безсрочен.


И до колко време трябва да получа отговор? И аз съм от блокираните! (spanish12) ,писал съм на дадения и-меил ама втори ден вече нищо, дори не знам за постоянно ли ми е бана или временно, а като ми взимаха парите никой не ме проверява.....
Активен
huligan
huligan
Капитан
****

Karma: +57/-83
Неактивен Неактивен

Публикации: 268


TERROR


Профил
« Отговор #3 -: Април 30, 2011, 23:09:02 »


И до колко време трябва да получа отговор? И аз съм от блокираните! (spanish12) ,писал съм на дадения и-меил ама втори ден вече нищо, дори не знам за постоянно ли ми е бана или временно, а като ми взимаха парите никой не ме проверява.....

Е изпищяли са на високо ниво "играчи" та затова не се знае съдбата ти  Grin тука вече кеша не играе  Wink
Активен

bat_baqn
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #4 -: Май 02, 2011, 00:55:50 »

Е изпищяли са на високо ниво "играчи" та затова не се знае съдбата ти  Grin тука вече кеша не играе  Wink


като са некадърници и немогат да играят (дори и със пари) аз нищо не съм им виновен!! Cool
Активен
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #5 -: Май 02, 2011, 09:48:28 »

Щом е пратено запитване до пощата, ще получите отговор.

ПП: Блокираните играчи не са следствие от "изпищяли" играчи.
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!