Imperia Online България  
Март 28, 2024, 22:29:15 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Аз съм до тук.  (Прочетена 4072 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
FeniX
Гост
« -: Април 28, 2011, 22:25:44 »

При следващо отваряне на затворена тема ще съм принуден да те отстраня временно от форума.
Няма нужда да ме отстранявате, след като е голямо нарушение да казваш истината тук, аз сам ще напусна.
Доигравам си номадите и съм до тук с ИО, като основната причина е вашето отношение към мен.

Активен
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #1 -: Април 28, 2011, 22:30:55 »

Спок - такова е отношението към доста хора  *pardon* Дреме ти  :Smiley  *rose*
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
Cerber
Гост
« Отговор #2 -: Април 28, 2011, 22:33:25 »

Да, трява да си упорит!!! Виж ме мен!
 *freak*
Активен
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #3 -: Април 28, 2011, 22:34:23 »

Кво ти пука..... забавлаявай се с приятелите които си спечелил покрай истинското ИО, и ела при нас "наскърбените класици" или "тъпите кибици" които чакаме нещо да се промени, и отново ИО да ни доставя удоволствие...
 *beer* *beer* *beer*
Активен

kotrag
Лейтенант
***

Karma: +88/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 107


Wehrmacht - Realm 95


Профил
« Отговор #4 -: Април 28, 2011, 22:42:46 »

Брат, сложи си подпис, цитат (като мен и много други) или както Борето... един вид протест Wink
Активен

Цитат на: Krum
Сами знаете колко прогнил и корумпиран е екипът на ИО(и аз най-вече) *freak* Но пък не съжалявам, колкото повече агенти за следене на "неудобните" съюзи, толкова по-добре.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #5 -: Април 28, 2011, 22:53:38 »

Н е спамете в тема на Феникс , ей..Това е един от играчите , образец за нормално поведение и толерантност.И то от години.
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #6 -: Април 28, 2011, 22:56:08 »

Н е спамете в тема на Феникс , ей..Това е един от играчите , образец за нормално поведение и толерантност.И то от години.
101% съгласен, истински бияч на номади, много сме научили от него...

пп. Приеми моите извинения Феникс.
Активен

Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #7 -: Април 28, 2011, 23:20:36 »

Няма нужда да ме отстранявате, след като е голямо нарушение да казваш истината тук, аз сам ще напусна.
Доигравам си номадите и съм до тук с ИО, като основната причина е вашето отношение към мен.



ПРОМЕНЯМ - правилата са правила и трябва да се спазват ... въпреки, че не съм дал нито определение нито квалификация (а съм използвал две думички без да им дам никакво степенуване) ... но щом сте се почуствали засегнат Г-н КРУМ ... го променям .... и определно, когато се изясни доколко е в страни от истината ... започва или да плаши или да праща да играеш друга игра ....  *pardon*


Играч като теб не си заслужава да си отиде по подобна причина от ИО ...  *beer* *beer* *beer*

Р.Р. Корекцията е моя - КРОКОДИЛ
« Последна редакция: Април 29, 2011, 00:20:58 от Krokodil » Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #8 -: Април 28, 2011, 23:44:46 »


Играч като теб не си заслужава да си отиде по подобна причина от ИО ...  *beer* *beer* *beer*


 *beer* *beer* *beer* Пусни Мод за 2-3 дни и помисли след като ти мине  гнева  Wink
Активен

Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #9 -: Април 28, 2011, 23:48:10 »

*beer* *beer* *beer* Пусни Мод за 2-3 дни и помисли след като ти мине  гнева  Wink
Ето го и доктора, даде ти хапче да ти замае главата за 2-3 дни
Активен

Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #10 -: Април 29, 2011, 00:04:38 »

Н е спамете в тема на Феникс , ей..Това е един от играчите , образец за нормално поведение и толерантност.И то от години.

И само за днес образецът е с 2 нарушения на форумните правила - повторно отваряне на заключена тема и публикуване на лична кореспонденция без съгласието на другата страна.

Феникс, КРУМ отдавна е доказал докъде са му способностите и възпитанието .... и определно, когато се изясни доколко е в страни от истината ... започва или да плаши или да праща да играеш друга игра ....  *pardon*


Играч като теб не си заслужава да си отиде по подобна причина от ИО ...  *beer* *beer* *beer*


Аз не давам квалификации за твоите способности и възпитание. Моля те, бъди така добър да си редактираш поста и да избягваш квалификациите вбъдеще.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #11 -: Април 29, 2011, 00:09:03 »

 Shocked Shocked Shocked Shocked Яаааа имало съпорт дори след 00 часа....
Активен

ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #12 -: Април 29, 2011, 00:11:55 »

И само за днес образецът е с 2 нарушения на форумните правила - повторно отваряне на заключена тема и публикуване на лична кореспонденция без съгласието на другата страна.

Аз не давам квалификации за твоите способности и възпитание. Моля те, бъди така добър да си редактираш поста и да избягваш квалификациите вбъдеще.
На всеки се случва , като е ядосан за нещо , за което влага усилие и нерви.Ти най-добре го знаеш.Феникс винаги е бил изключително толерантен човек..За толкова години не остана човек от нас / и теб включвам щото сме заедно бая време/ , който някога да не е нарушил правилата формално..Не мисля че това определя поведението и човека като цяло. Smiley
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
FeniX
Гост
« Отговор #13 -: Април 29, 2011, 05:24:30 »

И само за днес образецът е с 2 нарушения на форумните правила - повторно отваряне на заключена тема и публикуване на лична кореспонденция без съгласието на другата страна.
Имахме спор, който Вие приключихте със заключване на темата.
Продължавам да твърдя, че в битката не само визуализацията не е наред и това е очевадно за всеки тук.
Надявам се, че когато откриете проблема, поне ще признаете грешката си..
Активен
ЛилитУ
Редник
*

Karma: +42/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 5



Профил
« Отговор #14 -: Април 29, 2011, 08:47:22 »

Отказах се и ми е много добре  Grin Въпреки, че зарязах най-хубавата си ера в която имах амбиции да гоня класация, пак намерих воля и се отказах ... Е добре ми е сега  Grin

Така че няма да загубите много ако спрете... просто ще спечелите малко повече сън и време за себе си  *rose*

Успех на всички!

п.с. Аз да си кажа, че така или иначе ми се трещят минуси, без да влизам и пиша във Форума, че съм си Афродитка  Grin Grin Grin Grin
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!