Imperia Online България  
Април 18, 2024, 21:24:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Какви са шансовете да се оцелее в НН ( с поне 1  живот )  без диамнти  (Гласуването приключено: Май 05, 2011, 13:27:35 )
никакви - 6 (20%)
големи - 13 (43.3%)
зависи от майсторлака - 11 (36.7%)
Общ брой гласове: 23

Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какви са шансовете да се оцелее в НН ( с поне 1 живот ) без диаманти  (Прочетена 3052 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ElectricSnake
Капитан
****

Karma: +12/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 261


Профил
« -: Април 20, 2011, 13:27:35 »

нищо лично .. само бизнес Smiley
Активен
Kilgor
Гост
« Отговор #1 -: Април 20, 2011, 13:41:22 »

Огромни са шансовете. Мулетата са в топ 70 сега, бяха и в топ 60 по едно време. Без никакви диаманти, източван им е редовно ресурс за увеличение на атаките, с ниска медицина, с ниски ферми, редовно с пълни къщи и избягало население, си стоят с по 15 живота. Една ЦВ им остана за елит. Едва ли ще ги оставя непобедени, макар че е възможно и това, но ще завършат на повече от един живот.
Активен
ElectricSnake
Капитан
****

Karma: +12/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 261


Профил
« Отговор #2 -: Април 20, 2011, 13:43:34 »

нещо не ме разбра Smiley
при развитие без да се влагат диаманти/реални пари  - няма как да оцелеш докрая с един живот
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #3 -: Април 20, 2011, 14:02:09 »

За поне 1 живот шансовете са повече от прилични .... виж с 15 живота ... мисля, че ще е трудничко  *pardon*
Аз играя супер несериозно ... без познания за версията,без рефреши и без нито един кредит. С по 2-3 часа присъствие в последните дни .. преди това и с по-малко ... и нямам нито загубен живот .. нито някакви сериозни притеснения към момента да спирам атаките   *pardon*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Kilgor
Гост
« Отговор #4 -: Април 20, 2011, 14:02:34 »

нещо не ме разбра Smiley
при развитие без да се влагат диаманти/реални пари  - няма как да оцелеш докрая с един живот


Напротив, ти не си прочел внимателно. Във въпросните акаунти не е вложен нито 1 диамант. Никога не им е вземан 10 часов доход, никога не са им активирани ордени и каквото се сетиш друго. Напълно е възможно и непобедени да останат.
Активен
ElectricSnake
Капитан
****

Karma: +12/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 261


Профил
« Отговор #5 -: Април 20, 2011, 14:07:00 »

Напротив, ти не си прочел внимателно. Във въпросните акаунти не е вложен нито 1 диамант. Никога не им е вземан 10 часов доход, никога не са им активирани ордени и каквото се сетиш друго. Напълно е възможно и непобедени да останат.

бабини деветинини
те сами си произвеждат всичко,  правят си армия , разпределят я по профките
и си седят непобедени с по 15 живота, не стига това .. .ами ресурсите им стигат и остават .. за да моге да подсилват атаките на основните играчи Smiley
това може да го разправяш на някого другиго

Активен
Kilgor
Гост
« Отговор #6 -: Април 20, 2011, 14:11:19 »

бабини деветинини
те сами си произвеждат всичко,  правят си армия , разпределят я по профките
и си седят непобедени с по 15 живота, не стига това .. .ами ресурсите им стигат и остават .. за да моге да подсилват атаките на основните играчи Smiley
това може да го разправяш на някого другиго




 Grin Grin Grin Ти питаш за това на теб го разправям. Имат и към 30 млн ресурс към момента. Дето не искам да го харча, че ако ида много напред, ще стане по-напрегнато отколкото ми се иска.
Активен
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #7 -: Април 20, 2011, 14:15:32 »

emi vig gi rayh_1 rommel_1 osven korato gi regnah ne sa videli 1 diamant ima super tapi ikonomiki i savsem realno dage v 50 vlezat
To vaprosa e i do mogene
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
FeniX
Гост
« Отговор #8 -: Април 20, 2011, 14:39:43 »

В предното издание завърших в топ 20 и непобеден, без нито един кредит.
Сега мисля, че атаките са много по- лесни, т.е. шансовете са още по-големи.
Активен
smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #9 -: Април 20, 2011, 16:54:30 »

Всичко е въпрос на психика.
Активен
enravota
Редник
*

Karma: +410/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


MISTRUSTED MEMBER


Профил
« Отговор #10 -: Април 20, 2011, 19:06:22 »

В предното издание завърших в топ 20 и непобеден, без нито един кредит.
Сега мисля, че атаките са много по- лесни, т.е. шансовете са още по-големи.

ЗАСЕГА са лесни, като го знам КрумЪТ ще ни ощави, но определено не е проблем да оцелееш и без диаманти а защо не и да останеш непобеден някъде в дъното на класацията..... Мисля, че тази ера спокойно може да се изкара и без диаманти.
Активен

delenda est!
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!