Imperia Online България  
Април 25, 2024, 02:59:30 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: двама на финалната права и победител е....  (Прочетена 16890 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
john.smith1972
Сержант
**

Karma: +89/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 95


Профил
« Отговор #30 -: Май 03, 2011, 19:03:14 »

7ми номер финишира успешно  *beer*

вай вай скоро няма да ставам за статистик - най-едрия в р45 ше ми излезе от х10   Sad [IMG]http://img848.imageshack.us/img848

Честито на Уард, заслужена звезда. Относно статистиката, дайте по-организирано да поискаме да се върне военната класация, може пък евентуално да стане чудо и девелоперите да се вслушат в мнението ни...
Активен

Amat victōria cūram
john.smith1972
Сержант
**

Karma: +89/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 95


Профил
« Отговор #31 -: Май 03, 2011, 19:09:53 »

Няма да бъде връщана военната класация във вида в който беше преди. Това е окончателният отговор на екипа...

Някаква идея защо, след като играта - според екипа и описанието - е военно ориентирана?
Активен

Amat victōria cūram
maks
Сержант
**

Karma: +73/-78
Неактивен Неактивен

Публикации: 79



Профил
« Отговор #32 -: Май 03, 2011, 19:27:08 »

Честито на Уард, заслужена звезда. Относно статистиката, дайте по-организирано да поискаме да се върне военната класация, може пък евентуално да стане чудо и девелоперите да се вслушат в мнението ни...


За това му и помогнах по-бързо да стане  Tongue Tongue  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

Играй с Дявола, за да имаш здрави връзки в Ада, но знай че в този Ад Дяволът съм аз .
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #33 -: Май 03, 2011, 19:37:11 »

Няма да бъде връщана военната класация във вида в който беше преди. Това е окончателният отговор на екипа...
А след като няма да се върне оня хубавия вид който седеше на началната страница и всеки си гледаше всичко ,ЗАЩО прмерно не се добави и класация по ранг в меню класиране ...... като цъкнеш на доблест виждаш класация по доблес ,на точки виждаш нетна ........еми нека се добави нещо да цъкваме и на ранг и да си гледаме военната  Wink




на тая снимка под ранг липсва една чертичка  Tongue
Активен

john.smith1972
Сержант
**

Karma: +89/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 95


Профил
« Отговор #34 -: Май 03, 2011, 19:56:03 »


За това му и помогнах по-бързо да стане  Tongue Tongue  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Да бе, как забравихме, че ти си на всяка манджа - мерудия, и на всяко гърне - сол. Интересно само като си толкова услужлив и помоглив, защо още не си станал и ти, ама това са трети и четвърти въпрос.
Активен

Amat victōria cūram
john.smith1972
Сержант
**

Karma: +89/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 95


Профил
« Отговор #35 -: Май 03, 2011, 20:02:58 »

А след като няма да се върне оня хубавия вид който седеше на началната страница и всеки си гледаше всичко ,ЗАЩО прмерно не се добави и класация по ранг в меню класиране ...... като цъкнеш на доблест виждаш класация по доблес ,на точки виждаш нетна ........еми нека се добави нещо да цъкваме и на ранг и да си гледаме военната  Wink

на тая снимка под ранг липсва една чертичка  Tongue

Много смислено предложение, напълно съм съгласен.
Активен

Amat victōria cūram
maks
Сержант
**

Karma: +73/-78
Неактивен Неактивен

Публикации: 79



Профил
« Отговор #36 -: Май 03, 2011, 20:12:41 »

Да бе, как забравихме, че ти си на всяка манджа - мерудия, и на всяко гърне - сол. Интересно само като си толкова услужлив и помоглив, защо още не си станал и ти, ама това са трети и четвърти въпрос.
ми май защото до сега имам 3 -4 битки с равностоини армии,затова май още не съм,но мисля че има време Wink
Активен

Играй с Дявола, за да имаш здрави връзки в Ада, но знай че в този Ад Дяволът съм аз .
TEFAL
Капитан
****

Karma: +141/-70
Неактивен Неактивен

Публикации: 298



Профил
« Отговор #37 -: Май 03, 2011, 20:19:14 »

радвам се че в темата цари мир любов и разбирателство. целта на съществуването й е да отрази първите 10 маршали в бг4 ера3 (или която там поред е)
Това с невъзможността за сортиране по Ранг и отказа да ни се даде обяснение си е гнило. За липсата на чертичка е питано отдавна, в най-добрия случай са ни отговаряли че класации ще има .. някой ден. Кога ще ги има, защо сега ги няма и т.н. - явно не ние писано да знаем  :Smiley
Активен
john.smith1972
Сержант
**

Karma: +89/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 95


Профил
« Отговор #38 -: Май 03, 2011, 20:43:00 »

радвам се че в темата цари мир любов и разбирателство. целта на съществуването й е да отрази първите 10 маршали в бг4 ера3 (или която там поред е)
Това с невъзможността за сортиране по Ранг и отказа да ни се даде обяснение си е гнило. За липсата на чертичка е питано отдавна, в най-добрия случай са ни отговаряли че класации ще има .. някой ден. Кога ще ги има, защо сега ги няма и т.н. - явно не ние писано да знаем  :Smiley

Точно така, бях отворил и тема в раздел "Въпроси", която разбира се остана без отговор. От техническа гледна точка би следвало да е елемнтарно да се включи подредба по ранг, метода е същия като подредбата по нетни точки и по доблест и би следвало да е въпрос само на 1-2 команди към базата данни... Още по-озадачаваща е концепцията да се поддържа класиране по доблест, но не и по ранг (военни точки). Вярно, че можеш да подредиш в обхват, но какво ще стане по-нататък в ерата, когато имаме примерно добри военни играчи, които избират да играят на ниски точки, понеже им е по-интересно там?
Активен

Amat victōria cūram
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #39 -: Май 03, 2011, 20:56:49 »

Има много играчи играещи на ниски нетни ,които ги интересува точно военното класиране .Играта е военна иначе има във фейсбук подобна за вас фермите  в х20  ;D
« Последна редакция: Май 03, 2011, 22:53:26 от _LadyBlack » Активен

maks
Сержант
**

Karma: +73/-78
Неактивен Неактивен

Публикации: 79



Профил
« Отговор #40 -: Май 03, 2011, 21:05:15 »

Имам предложение,админите да махнат за една седмица необхоимото злато за обявяването за воина и да стане интересно  Wink  Tongue
Активен

Играй с Дявола, за да имаш здрави връзки в Ада, но знай че в този Ад Дяволът съм аз .
MaPuHa
Редник
*

Karma: +5/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #41 -: Май 03, 2011, 21:06:16 »

Като ви интересува военното класиране....1-во: Давате на 10х 2-ро: Цък на Ранг и виждате класацията...
Активен
SCOTLAND
Редник
*

Karma: +68/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 26


Y.N.W.A


Профил
« Отговор #42 -: Май 03, 2011, 21:07:25 »

Като ви интересува военното класиране....1-во: Давате на 10х 2-ро: Цък на Ранг и виждате класацията...
то едно класиране няма що!
Активен
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #43 -: Май 03, 2011, 21:12:07 »

Като ви интересува военното класиране....1-во: Давате на 10х 2-ро: Цък на Ранг и виждате класацията...
Ти откри америка  *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* Това го знае всеки играещ ИО ,ама я кажи как да видим играчите извън обхват х10   *tired*
Активен

john.smith1972
Сержант
**

Karma: +89/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 95


Профил
« Отговор #44 -: Май 03, 2011, 21:28:24 »

Като ви интересува военното класиране....1-во: Давате на 10х 2-ро: Цък на Ранг и виждате класацията...

Не бяхме се сетили за това досега... Обаче как ще видя примерно Бермуда, която скоро ще ми излезе от обхват x10, а е сред водещите военни играчи?
Активен

Amat victōria cūram
Страници: 1 2 [3] 4 5 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!