Imperia Online България  
Април 25, 2024, 16:01:52 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КЛАСАЦИЯ СВЯТ 10 ЕРА 29  (Прочетена 6880 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Kilgor
Гост
« Отговор #15 -: Април 15, 2011, 11:57:13 »

Честито на победителите  Wink
Активен
rusinov
Редник
*

Karma: +6/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Профил
« Отговор #16 -: Април 15, 2011, 12:12:55 »

21 спечелени битки в защита.
 *freak* *freak*
ами да надоло не са играч като горе Smiley   пускаш им 2-3 милиона хранилка и гледаи  накрая какво става  иначе те поздравявам истински играч си  Smiley  *rose* *gamer*  можеше да те мина но  мислех че ерата свършва 9:00 а не 13 :00 Smiley как да е добра игра направи Smiley 
Активен
kodji11
Гост
« Отговор #17 -: Април 15, 2011, 13:55:08 »

Естествено, лични благодарности към ahilix, който беше така добър да поддържа акаунта ми три дни докато бях командировка.
Другите специални благодарности отиват към WildFox и kalan_amne за това, че ме развеселиха.

Поздравления за спечелените класации....радвам се и че съм те развеселил и с това и аз намирам място в залата на славата!!!
През цялото време имах усещането че съм част от успеха ти,благодаря за което  *rose*

 
Активен
pedagog
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #18 -: Април 15, 2011, 23:03:36 »

Какво сте се "захвалили" толкова? На всички е ясно, че такова точене на втори трети и "N"ти акаунт не е имало от както съществува ИО. Гнусна история.
Сега разбирам, че скелетан щял да се отказва от Империята. Незнам причината - мога само да предполагам, но напълно споделям намеренията му. Смея да твърдя, че играя тази игра от създаването и, но към днешна дата чувството което изпитвам към нея е отвращение.Толкова боклуци събрани на едно място не е имало никога.
Честито на победителите!
Честито и на админите! Те знаят защо. Писах им го ЛС още преди края на последната ера.
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #19 -: Април 16, 2011, 00:04:45 »

Е те в други теми вече протестират че и забранявали атаките , след като са си наглеждали акаунтите..Как да обясня , че тази игра не е онази игра вече..И на мен ерата ми в 1 е последна в ИО..Няма ги хората , няма го духа , няма я играта...Сега преди да се научат да играят се учат да мамят..Няма да забравя какво ми каза Фигил в първата ми ера в ИО..Сега след като се научи да играеш , остава да се научиш и да мамиш и си готов.Резонно хората които умеят играта и знаят какво е ИО в действителност се отказаха..Да им е честито на оставащите..Вече не им трябва да знаят как се прави икономика , нито баланс на армията..Трябва и да знаят как могат да вземат 30 дохода примерно..И за помията , в която се превърна тая уникална игра не е виновен само Екипа..Виновни са и играчите..Ама няма за какво да се нервя излишно..4 години стигат. Smiley
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
FeniX
Гост
« Отговор #20 -: Април 16, 2011, 10:32:56 »

Е те в други теми вече протестират че и забранявали атаките , след като са си наглеждали акаунтите..
Със забраните на атаките има някакъв проблем.
Няма никаква логика да ни е забранено да нападаме акаунт, който ни е противник от 10 ери поне./zecus/
Няма да го преживея, че само Скелета, можа да го бие.  Grin Wink
Няма логика да не мога да нападам WildFox,  акаунт регистриран преди 3 месеца, след като нито аз нито той има наглеждачи. В началото на ерата атаките си вървяха.
Честно казано, единственото ми обяснение беше, че от екипа са проверявали по акаунтите ни и са ни вкарали в списъка на дублираните ИП-та.
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #21 -: Април 16, 2011, 15:19:08 »

Със забраните на атаките има някакъв проблем.
Няма никаква логика да ни е забранено да нападаме акаунт, който ни е противник от 10 ери поне./zecus/
Няма да го преживея, че само Скелета, можа да го бие.  Grin Wink
Няма логика да не мога да нападам WildFox,  акаунт регистриран преди 3 месеца, след като нито аз нито той има наглеждачи. В началото на ерата атаките си вървяха.
Честно казано, единственото ми обяснение беше, че от екипа са проверявали по акаунтите ни и са ни вкарали в списъка на дублираните ИП-та.
Не е тоя случая..Там си казаха че са се наглеждали ама искат да им махнат забраната..Не било справедливо май..И те били жертви. *freak*
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
tyty_man85
Сержант
**

Karma: +28/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 87


Профил
« Отговор #22 -: Април 16, 2011, 16:31:10 »

Ама разбира се ахиле човек който е он цял ден и цяла нощ хваща шпионите в задължителния си блок и така спира играчите да го атакуват е за възхищение.Браво на скелета за уменията му в тази невероятно трудна игра,преди да почнете да пишете подобни определения поне поиграйте истински стр.игри.Цъкаш няколко ботончета и ставаш велик  *gamer* поне армията да можеше да се управлява щеше да е друго.Играта е на толкова ниско равнище че ако "топ играч" от ИО се пусне на примерно age of empires която е с подобни бойни единици ще се окаже в доста неловко положение.Който иска да спира ИО може спокойно да я почне,там няма нужда да дремеш 24 часа пред компа а в мрежа е още по-уникално да я играеш

Колкото и който да се опитва да говори каквото и да е г-н Скелетан остава най-добрият действащ играч в ИО..Поне за мен. Smiley
Активен


Свят 10 Ера 27 N:1 военни т.
                      N:1 доблест
30.11.2012
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #23 -: Април 16, 2011, 16:34:47 »

Ама разбира се ахиле човек който е он цял ден и цяла нощ хваща шпионите в задължителния си блок и така спира играчите да го атакуват е за възхищение.Браво на скелета за уменията му в тази невероятно трудна игра,преди да почнете да пишете подобни определения поне поиграйте истински стр.игри.Цъкаш няколко ботончета и ставаш велик  *gamer* поне армията да можеше да се управлява щеше да е друго.Играта е на толкова ниско равнище че ако "топ играч" от ИО се пусне на примерно age of empires която е с подобни бойни единици ще се окаже в доста неловко положение.Който иска да спира ИО може спокойно да я почне,там няма нужда да дремеш 24 часа пред компа а в мрежа е още по-уникално да я играеш

Grin Grin

Докажи, че е ловил шпиони в блока.

Нещо се дразниш, че някой е по- голем "измамник" от теб ли? Винаги съм ви се чудил на мазохизма да играете биц.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Cerber
Гост
« Отговор #24 -: Април 16, 2011, 16:47:56 »

Ама разбира се ахиле човек който е он цял ден и цяла нощ хваща шпионите в задължителния си блок и така спира играчите да го атакуват е за възхищение.Браво на скелета за уменията му в тази невероятно трудна игра,преди да почнете да пишете подобни определения поне поиграйте истински стр.игри.Цъкаш няколко ботончета и ставаш велик  *gamer* поне армията да можеше да се управлява щеше да е друго.Играта е на толкова ниско равнище че ако "топ играч" от ИО се пусне на примерно age of empires която е с подобни бойни единици ще се окаже в доста неловко положение.Който иска да спира ИО може спокойно да я почне,там няма нужда да дремеш 24 часа пред компа а в мрежа е още по-уникално да я играеш


Мисля, че на теб ти е нужна сериозна психиатрична помощ!
Иначе на Ейдж винаги съм готов да те смеля, само че ще сложим опцията без чийтове, защото съм сигурен, че иначе ще ги използваш. Обичам да играя с испанците, имат уникален конен монк и върховни галеони. Почти си избрах конфигурация, скоро ще мога да ти демонстрирам умения и там.
 Grin
« Последна редакция: Април 16, 2011, 16:55:13 от Cerber » Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #25 -: Април 16, 2011, 17:08:29 »

Ама разбира се ахиле човек който е он цял ден и цяла нощ хваща шпионите в задължителния си блок и така спира играчите да го атакуват е за възхищение.Браво на скелета за уменията му в тази невероятно трудна игра,преди да почнете да пишете подобни определения поне поиграйте истински стр.игри.Цъкаш няколко ботончета и ставаш велик  *gamer* поне армията да можеше да се управлява щеше да е друго.Играта е на толкова ниско равнище че ако "топ играч" от ИО се пусне на примерно age of empires която е с подобни бойни единици ще се окаже в доста неловко положение.Който иска да спира ИО може спокойно да я почне,там няма нужда да дремеш 24 часа пред компа а в мрежа е още по-уникално да я играеш

Скелетан играе 5-6 години..Аз съм се срещнал с него преди 4..За мен остава най-добрият действащ играч в момента в ИО и един от най-добрите играли изобщо тая игра..И го е доказвал многократно , в различни светове и версии..Включително и в 1 ва ера на Номадите , където сам знаеш , няма взаимодействия.. Smiley
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Cerber
Гост
« Отговор #26 -: Април 16, 2011, 19:17:31 »

Благодаря ти, ahilix, за комплимента. Задължен съм да отбележа в отговор, но съвсем не от престорена любезност, че аз наистина те смятам за един от най-добрите играчи, които тази игра е виждала.

Доста често се улавям да прехвърлям в съзнанието си една мисъл на Гьоте: "Най-смешното желание е желанието да се харесваш на всички." Характеристиката на една личност минава както през приятелите й, така и през неприятелите. А с приятелите си, дори само в тази тема, мога да бъда единствено горд.

Иначе класациите съвсем не са това, което бяха. Но дори и преди, за да добиеш представа за някой като играч, трябва да си бил участник, противник или приятел, ниско или високо, трябва да си играл и следил, трябва да си гледал от първите редове. В противен случай, както с колегата обичаме да казваме в нашата работа, всеки е просто една кутийка в някаква таблица.

За Age II сериозно, можем да се разделим на отбори. Имам страхотно голяма любов към тази игра, както и носталгия.
Активен
LadyROVENA
Сержант
**

Karma: +127/-101
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Nobody move.. I droped my brain!


Профил
« Отговор #27 -: Април 16, 2011, 19:44:55 »

За Age II сериозно, можем да се разделим на отбори. Имам страхотно голяма любов към тази игра, както и носталгия.
+2 участника записвам веднага за Аge-a...не съм говорила със сенсея ми,но си мисля,че няма да има против да дойде да ви натрошка къщичките Grin Grin Grin
...и на Наско му се играеше по едно време - та може да го приобщим и него Wink
...обаждайте се *gamer* *hi*
Активен

Тук всеки е НЯКОЙ, ако някой не е НЯКОЙ - той не е тук!*BOSS*
Ако се довериш на някого напълно - ще получиш или приятел за цял живот или урок за цял живот
naTpuk
Лейтенант
***

Karma: +88/-179
Неактивен Неактивен

Публикации: 168


Профил
« Отговор #28 -: Април 16, 2011, 22:20:57 »

Благодаря ти, ahilix, за комплимента. Задължен съм да отбележа в отговор, но съвсем не от престорена любезност, че аз наистина те смятам за един от най-добрите играчи, които тази игра е виждала.

Доста често се улавям да прехвърлям в съзнанието си една мисъл на Гьоте: "Най-смешното желание е желанието да се харесваш на всички." Характеристиката на една личност минава както през приятелите й, така и през неприятелите. А с приятелите си, дори само в тази тема, мога да бъда единствено горд.

Иначе класациите съвсем не са това, което бяха. Но дори и преди, за да добиеш представа за някой като играч, трябва да си бил участник, противник или приятел, ниско или високо, трябва да си играл и следил, трябва да си гледал от първите редове. В противен случай, както с колегата обичаме да казваме в нашата работа, всеки е просто една кутийка в някаква таблица.

За Age II сериозно, можем да се разделим на отбори. Имам страхотно голяма любов към тази игра, както и носталгия.
не се познаваме.. но ако ще правите ейдж ме бройте и мен.. по принцип не обичам турците но там са доста добре Smiley
Активен

Oton
Community Manager
   
Re:до администраторите
« Отговор #1 -: Днес в 16:52:21 »
   
Не, защото бъгът е по наша вина.
Ако Вашият съюз беше използвал въпросния бъг, щяхте ли да искате да ви накажем?
Важното в случая е, че открихме нередност, която отстранихме навреме.
Cerber
Гост
« Отговор #29 -: Май 05, 2011, 22:08:43 »

не се познаваме.. но ако ще правите ейдж ме бройте и мен.. по принцип не обичам турците но там са доста добре Smiley

За кога да те броим? Дата и час, моля.
 Tongue
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!