Imperia Online България  
Април 25, 2024, 11:29:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Хареса ли ви решението и изпълнението на турнира "Номадски нашествия" - версия 5?  (Гласуването приключено: Май 12, 2011, 23:40:45 )
Да - 10 (18.5%)
Не - 44 (81.5%)
Общ брой гласове: 42

Страници: 1 ... 4 5 [6] 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Номадски Нашествия - версия5 ... да ама не  (Прочетена 21096 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #75 -: Април 13, 2011, 15:42:11 »

За колко време се изплаща даден заем ако бъде взет? Говоря като часове?

Заемът се изплаща със стандартната скорост

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=36976.msg426337#msg426337
Активен

ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #76 -: Април 13, 2011, 15:45:00 »

Заемът се изплаща със стандартната скорост

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=36976.msg426337#msg426337
Демек да му се изясни на "професора" , че във версия х4 не всичко е х4 *pardon*
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #77 -: Април 13, 2011, 15:57:10 »

Демек да му се изясни на "професора" , че във версия х4 не всичко е х4 *pardon*

абе професоре в старите номади заема ти беше 48 ако въобще си спомня щото едва ли си играл номади след 1 но беше орязан от към реалн добив тук заема ти е 168 часа но ти е реални добив х4 ако се разделят вноските за 48 часа няма да ти казвъм колко ще трябва да плащаш но ти всичко снаеш и можеш  >Grin само дето не можеш да си поне точен като човек  wassup
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
kodji11
Гост
« Отговор #78 -: Април 13, 2011, 16:02:06 »

абе професоре в старите номади заема ти беше 48 ако въобще си спомня щото едва ли си играл номади след 1 но беше орязан от към реалн добив тук заема ти е 168 часа но ти е реални добив х4 ако се разделят вноските за 48 часа няма да ти казвъм колко ще трябва да плащаш но ти всичко снаеш и можеш  >Grin само дето не можеш да си поне точен като човек  wassup

Жалко,че вчера слагах скринове и смятах...тя математиката проста наука....лихва 10 процента в този и вид изплаща заем с 200% лихва и си на печалба  Grin

ама кой да си направи труда да разгледа една друга тема
Активен
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #79 -: Април 13, 2011, 16:10:53 »

Жалко,че вчера слагах скринове и смятах...тя математиката проста наука....лихва 10 процента в този и вид изплаща заем с 200% лихва и си на печалба  Grin

ама кой да си направи труда да разгледа една друга тема

къде ажиба видя че съм съгласен с това лихвите да са такива ясно е че е нодомислица на 30милиона да получаваш лихва 12 на ден си е уродливо дори да ги държиш налични не да се правиш глупости това вече го написах
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #80 -: Април 13, 2011, 16:18:47 »

абе професоре в старите номади заема ти беше 48 ако въобще си спомня щото едва ли си играл номади след 1 но беше орязан от към реалн добив тук заема ти е 168 часа но ти е реални добив х4 ако се разделят вноските за 48 часа няма да ти казвъм колко ще трябва да плащаш но ти всичко снаеш и можеш  >Grin само дето не можеш да си поне точен като човек  wassup
Ти четеш ли изобщо? Поста ми е в отговор че във версия х4 всичко е х4..А то не е така..И не е отговор към теб, а към Ариан..Избягвай да ме нападаш и квалифицираш , ако обичаш..Не виждам някъде аз да ти говоря с тоя тон..Дали и колко мога съм го доказал в играта.. Cool Доказал..Не казал. Cool
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #81 -: Април 13, 2011, 16:28:25 »

Ти четеш ли изобщо? Поста ми е в отговор че във версия х4 всичко е х4..А то не е така..И не е отговор към теб, а към Ариан..Избягвай да ме нападаш и квалифицираш , ако обичаш..Не виждам някъде аз да ти говоря с тоя тон..Дали и колко мога съм го доказал в играта.. Cool Доказал..Не казал. Cool


колко е зама в блица бре ахиле седни посмятй па говори  а и най добре първо научи версия 5 после дръкай  Cool
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #82 -: Април 13, 2011, 16:38:59 »



колко е зама в блица бре ахиле седни посмятй па говори  а и най добре първо научи версия 5 после дръкай  Cool
Ти пак не четеш ама хич..Хората говореха за х4 лихвата..Появи се Ариан и каза че няма за какво да се мрънка и реве , тъй като ясно е написано че всичко е х4..Та отговора ми беше насочен към това че не всичко е х4 и хората донякъде имат право..При х4 развитие ако заема се изплаща х4 няма да има разлика от нормалната версия..И пак ти казвам - достатъчно общо има между версия 5 и класиката плюс 4 за да се говори..Плюс че тук не се обсъждат елементите на версията , а нещата които биха поставили играчите в неравностойно положение..Не виждам някъде да съм се изказвал по детайли за развитие и начини на игра , щото там наистина не се чувствам достатъчно компетентен..Познавам бегло версията/забележи - бегло - не без хич/..Коментирам единствено и само неща , които в някаква степен дават или не дават предимства на определени играчи пред други..И като гледам , каквото и да сме коментирали в темата има почти пълно единодушие върху проблемите, които възникнаха в турнира..Изобщо не сравнявам версии , нито говоря за това коя е по-добра или лоша в тази тема..Това са субективни възприятия и всеки си преценява за себе си.
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
kodji11
Гост
« Отговор #83 -: Април 13, 2011, 16:43:23 »



колко е зама в блица бре ахиле седни посмятй па говори  а и най добре първо научи версия 5 после дръкай  Cool

колкото и да е заема в блица,заема в номадите трябваше да се изплаща за 168/4 часа щом банката е x4....не е нужно първото име да ти е Албърт за да се досетиш....

и какво има да се учи тая версия 5...след като за 2 седмици игра по 2 часа имам акаунт в топ 10 Huh?

в стария формат с цялата ми воля и умения и с помощ,едва успявах да гравитирам в топ 20.....
Активен
Phant0m
Лейтенант
***

Karma: +144/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 243



Профил
« Отговор #84 -: Април 13, 2011, 16:59:28 »

Не се залъгвай. Тежкото тепърва предстои. това че в момента си в топ 10 незначи че и до края ще си там.
Предстоят още 22 атаки с нарастваща сила и бройка. вече няма какво да се граби от провките, ще се разита само на собствена икономика и "Лихвите"... така че в момента в който номадите почнат да идват с Елит, ще е решаващо как си си изградил стратегията и къде ще си в класацията... е това ако играеш за Нетната. ако играеш за медали и непобеден- няма да е голямо предизвикателство.
Принципа на Мечо Пух. и с Рогата напред.
Активен

"Щастлив съм в страна оставена на доизживяване където обирам последните надежди сред триумфа на посредствеността под воя на издивяващи кучета и сирени...."
Иван Кулеков

http://www.lyricsmode.com/lyrics/s/sabaton/masters_of_the_world.html
ratanasov1
Редник
*

Karma: +16/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #85 -: Април 13, 2011, 18:35:47 »

Абе да ме светнете къде виждате колко е лихвата Embarrassed
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #86 -: Април 13, 2011, 18:40:29 »

Абе да ме светнете къде виждате колко е лихвата Embarrassed

Отиваш в столицата и поставяш мишката върху златото  *ok*
Активен

ratanasov1
Редник
*

Karma: +16/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #87 -: Април 13, 2011, 18:53:30 »

Хъм, до края на ерата може и да се науча. Ами къде са тези големи лихви, като при мен има доход от лихва 18 за 400К злато с 8 банка. Нещо пак не съм в час *tired*
Активен
ratanasov1
Редник
*

Karma: +16/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #88 -: Април 13, 2011, 18:57:52 »

Вчера го обясняваха надълго и нашироко! Теглиш заем и пускаш да се рефрешва постоянно - така и да си изхарчиш парите се трупа лихва върху ...хм,да кажем двойно виртуалното ти вече злато!  Grin
Бря а аз мислех че е далавера да играя без заем *crazy* *crazy*
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #89 -: Април 13, 2011, 22:47:44 »

Аз не знам за какво е целият този плач и скърцане със зъби - четворната лихва се вписва съвсем нормално в 4х по-бързото развитие на икономиката и 4х издръжката на армия, а всичко това си е написано още в първото изречение в правилата на турнира:

- Скорост на развитие - Блиц (х4).

Сега недейте да ми обяснявате, че може би не сте чували, че в играта има банка, защото я въведоха още в Ера 2 и оттогава е неотменна част от пейзажа! Smiley  Останалото си е просто въпрос на сещане, което си е все пак една тънкост в подобен напрегнат турнир. Признавам, че и аз не се бях сетил, но когато приключи това:
   

ще поправя бързо грешката си и ще се възползвам с кеф, както съм сигурен, че много от вас вече правят Wink


Относно излиянията на ахиликс, в стил "ама аз нали им казах к'во ще стане" .... не знам какво толкова е станало?!? И за какво всъщност е драмата?!? "Мноооооого бъгове имАло" - аз играя от 6 месеца в 82, пък не съм забелязал, а когато са се появявали проблеми те се отстраняват навреме от екипа. Другият там, кой беше, не ми се търси - все класиката му е на устата. Егати класиките, егати чудото ... ЕГАТИ ДЪРВОТО! Играл съм ера1, ера2, ера3, след това играх травиан и трибалварс, именно защото ми беше писнало от тъпата класика на ИО! Играх една ера след това в 4-ката в БГ3 и държа да отбележа, че откакто почнах ИО5, ЗА ПРЪВ ПЪТ съм на 95% доволен от империята - и като вид и като геймплей и като раси - всичко е супер! 5% махам заради баланса между расите, но може би съм прекалено взискателен Smiley Това, което искам да кажа, е че за ПРЪВ ПЪТ империята наистина е сериозна игра и при това РОДНА!

Така, че спрете с това мрънкане за "класиките" и "бъговете" и си играйте играта, и четете форума редовно, защото тези 90% които не го правят, няма и да разберат за тънкостта с лихвите и ще изостанат, за разлика от нас Wink
Не ти личеше много да си доволен от версия 5, поне по форумните ти писания. Повечето играчи мрънкат в случая за НН защото е платен турнир с реални пари награден фонд.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!