Imperia Online България  
Април 25, 2024, 16:17:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Хареса ли ви решението и изпълнението на турнира "Номадски нашествия" - версия 5?  (Гласуването приключено: Май 12, 2011, 23:40:45 )
Да - 10 (18.5%)
Не - 44 (81.5%)
Общ брой гласове: 42

Страници: 1 [2] 3 4 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Номадски Нашествия - версия5 ... да ама не  (Прочетена 21097 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #15 -: Април 12, 2011, 21:20:30 »

И аз мисля да наемам лентяите до края на турнира,ако всички се откажете може и награда да взема  *freak*
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #16 -: Април 12, 2011, 21:24:45 »

Grin Grin Grin *hahaha* *hahaha* *hahaha* Grin Grin Grin

Аааа, и Гаргаране, не си прав, колега, не си прав! Не може да агитираш хората да продължават да си плащат, за да бъдат опитни зайци. По света е обратното - плащат ти, за да се опитват върху теб. Не можеш да искаш да си кихат, а накрая някой друг на техен гръб да си прави изводите за продукта.
Още по-тъпо е, че дори няма да се направят изводите.
Ами че той турнира си е ОК  *ok*

Ами то кредитите са купени, т.е. парите са вече изхарчени  *pardon*.
Колкото до зарязване...винаги е лесно да си тръгнеш. Ама след някой друг ден като се върнеш, пак ще е същото. Не искам да обидя никой, шапка свалям на kodji11 за това което направи днес - вместо да се тихо да се възползва, той описа бъга пред всички. Малко хора биха го направили.
И турнирът не е ОК, той е мъртъв... или мъртво роден, както искате. Играта е ок - естетична, красива, цветна... не някаква екселска таблица. Ама онази таблица имаше едни други качества, които май все повече ще ни липсват  Wink.

А за изводите....
 
П.П. Ако някой все пак се почувства агитиран от мен, за да си харчи парите за каквото и да било, моля да не го прави!
« Последна редакция: Април 12, 2011, 21:33:23 от gargaran » Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
enravota
Редник
*

Karma: +410/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


MISTRUSTED MEMBER


Профил
« Отговор #17 -: Април 12, 2011, 21:41:54 »

Турнирът приключи днес. От тук ще е накакаво доиграване. Дори и да се откажем всички от този форум ефекта ще е нулев - целта на организаторите са паричните приходи, а те не идват основно от българите. Така че всеки сам да решава какво да прави и дали да продължава да праща смс.
Активен

delenda est!
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #18 -: Април 12, 2011, 21:49:37 »

Турнирът приключи днес. От тук ще е накакаво доиграване. Дори и да се откажем всички от този форум ефекта ще е нулев - целта на организаторите са паричните приходи, а те не идват основно от българите. Така че всеки сам да решава какво да прави и дали да продължава да праща смс.
Цветно - сиво,това е точна и кратка истина към момента.
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #19 -: Април 12, 2011, 21:55:10 »

Аз пък виждам нещо хубаво от тая цялата история...... сега май всички им липсва, скучния, еднотипния и грозен но истниски турнир НН- класика.

Как ли не разбраха не знам, ама когато нещо е измислено добре и наистина добро, защо трябва да го променяш.... се едно да променяш шаха, не се сърди човече, покера, белота, бриджа и т.н.

Ум, царува, ум робува, ум патки пасе.........Ум белия делфин се получи сега....

Жалко, наистина жалко се е получило с вас........... повечето тук наистина ви уважавам като истински играчи, можещи, знаещи, борещи се..... наистина са ви прецакали, не само заради парите, но и заради времето и нервите ви....... поздравявам ви, че все още се опитвате да правите изкуствено дишане.... но турнира е в кома, ще трябва доста да почакате  Smiley
Активен

rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #20 -: Април 12, 2011, 21:57:11 »

da ostavim 4ugdensi da igat v nn samo e to tova e me4tata na ekipa tova li iskate Wink
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #21 -: Април 12, 2011, 21:57:52 »

Турнирът приключи днес. От тук ще е накакаво доиграване. Дори и да се откажем всички от този форум ефекта ще е нулев - целта на организаторите са паричните приходи, а те не идват основно от българите. Така че всеки сам да решава какво да прави и дали да продължава да праща смс.

Аз съм решил от началото на турнира още .... нямам пуснат нито един СМС ... и няма и да пусна  *pardon*

Беше ясно, че версията не е готова за турнир ... направиха успешен такъв след почти 5-6 години изчистване на класическата версия ... и при орязване на почти всички "екстрички" и уравняване на възможностите на играчите с минимизиране на възможностите за взаимодействие между ассовете ...


Сега имаме един напудрен турнир, който зависи преди всичко от броя вкарани кредити ... и има безброй възможности за манипулиране ... както и бъгове  Wink

Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #22 -: Април 12, 2011, 22:03:56 »

Аз имах огромно желание да играя, но просто предусетих какво ще се получи и си спестих доста главоболия и нерви....... не, че на някой му пука за това. Ама и вие сте прави, важна е чуждата масовка, аман от амбицирани българи дето винаги търсят сметка, за парите си, за правата си и кво ли не.... Sad
Активен

ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #23 -: Април 12, 2011, 22:11:13 »

С риск пак хора дето си нямат представа от ИО да ми дават съвети и да ми обясняват колко разбирам или не , ще кажа че и Борето и Кро и Гаргаран и Изгубеният и Ресайкъл и автора на темата и аз и Скелета и Енравота и Лейди и Файт и още много хора , които познават играта в най-малките детайли го приказвахме това от самото начало..И обяснявахме и казвахме как всичко изначало е опорочено , как версията не е готова като версия , камо ли като база на турнир , как правилата , случайностите и финансовите възможности са доминиращи за сметка на уменията..И още десетки неща .И ги казахме и ги показахме..Спомняте ли си отговора ? Тия които не играят версията да не коментират щото не я разбират / то много трудно в нещо което е с основа ИО да се видят пропукванията/ , а тия дето я играят изобщо не знаели какво говорят и щели да видят "гениалният" замисъл на велики разбирачи..Е видяхме го всички..Бъгове , неравнопоставеност и излагации от началото до края..И сега вместо да се цупят на репликите в темата , да вземат да се замислят и следващия път малко да се вслушват..Най-малкото щото в офиса по презумпция не играят игрите на ИО Груп.И чисто практически познанията им са под средно ниво..Не говоря за бъгове и проблеми..Говоря за разбиране на самата игра.
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
FeniX
Гост
« Отговор #24 -: Април 12, 2011, 22:18:31 »

бас, че си се пуснал, въпреки, че толкова плю...
А ти с кой акаунт играеш?  Wink Grin
Активен
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #25 -: Април 12, 2011, 22:19:42 »

Аз също исках да участвам в класически турнир номади - друг е въпроса какво е решил екипа и съвсем друг е въпроса защо е взел това решение.Още по-следващ е резултата.
Единствения факт тук е че ние сме играчи и потребители - не затворници.
А някой от изброените от Ахил мисля,че искаха номади версия 5 - или паметта пак ме лъже?
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #26 -: Април 12, 2011, 22:19:46 »

бас, че си се пуснал, въпреки, че толкова плю...
За мен ли става на въпрос или Ахил?
Активен

jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #27 -: Април 12, 2011, 22:32:26 »

Аз също исках да участвам в класически турнир номади - друг е въпроса какво е решил екипа и съвсем друг е въпроса защо е взел това решение.Още по-следващ е резултата.
Единствения факт тук е че ние сме играчи и потребители - не затворници.
А някой от изброените от Ахил мисля,че искаха номади версия 5 - или паметта пак ме лъже?
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=35699.30
Май само доктора и Райх е "за".
 
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
kaly69
Гост
« Отговор #28 -: Април 12, 2011, 22:34:30 »

Ами аз лично изобщо не се учудвам, че се стигна до тук... И аз имах огромното желание да играя поне номади... Но то беше ясно, не може с още тестова версия, с толкова бъгове и толкова комерсиализирана, да се постигне това, което години наред окачествяваше турнира като елитен...
Активен
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #29 -: Април 12, 2011, 22:37:43 »

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=35699.30
Май само доктора и Райх е "за".
 
 Може.Как да е.И аз исках да играя старата версия,след като,когато приключих с в4 се върнах към към класиките вместо към в5. Но сигурно просто се примирявам по-лесно или пък не обичам да си тровя нервите. Цъкам си тука и това е. Жалко за хората с амбиции в играта.
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!