Imperia Online България  
Април 29, 2024, 14:27:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Bлокиран  (Прочетена 675 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
klavdi72
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« -: Април 05, 2011, 23:44:35 »

Здравейте,
Блокиран съм от няколко часа,не мога да кажа точно колко.Писах на предоставеният и-мейл от вас и все още нямам отговор на въпросът който ме касае защо.Аз само мога да предполагам защо,предишната вечер играх не се сърди човече и не за първи път ми се случва играта да не ми даде ход а да ме пренебрегне,което е изнервящо и очевидно е че е бъг,но няма кой да си направи трудът да го поправи,и поради този факт аз казах думата (аматъор),и какво от това,това не е обида.Ако във службата ми дойде клиент и аз почна да го обвинявам за моя грешка просто ще бъда уволнен а клиентът ще получи извинение,най малкото.Най малкото от обща култура след като сте ме блокирали ми отговорете на писмата които съм ви писал.
Благодаря за вниманието.
С уважение
Савят 7 (87)
klavdi72

Оставям темата отключена.ако има и други блокнати,няма проблем да пишат и във тази тема,нямам претенции.
« Последна редакция: Април 05, 2011, 23:46:23 от klavdi72 » Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #1 -: Април 05, 2011, 23:48:37 »

Ако сте писали след 18.00 тази вечер няма кой да ви отговори..Съпорта и Екипа работят от 09.00 до 18.00 стандартно.Така че ще се наложи да изчакате до утре сутрин. Smiley
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
yovanna
Community Manager
*

Karma: +19175/-321
Неактивен Неактивен

Публикации: 2558



Профил
« Отговор #2 -: Април 06, 2011, 09:58:33 »

Изчакайте отговор по мейл, ако сте писали на съпортската поща, ако не, го направете. Причини за каквото и да било наказание не се разискват в тема.
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!