Imperia Online България  
Април 25, 2024, 13:45:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Размисли и страсти" за турнира номадски  (Прочетена 14532 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #75 -: Март 28, 2011, 15:11:31 »

непозна не е от воения приход а от сопсвени такива

 Tongue

просто тук калка доста бърз но не пречеше аз и Килгор да сме първи и втори ам де да видя че някой имаал повече нето от мен  Cool
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
Kilgor
Гост
« Отговор #76 -: Март 28, 2011, 15:12:18 »

позволи ми да кажа нещо Отоне,ако забеляза класирането след първата вълна в топ5 имаше трима с увеличена атака,в топ 20 бяха 4.и това на първите атаки.Килгор и Райх се оказаха най-съобразителни и се изкачиха с по 70 места и това е след първата атака.за сравнение аз се изкачих с 20.интересно ми е дали след третата вълна ще има пет акаунта които да спорят за титлата или ще са 50,защото тези 20% би следвало да се превърнат в 10% военен приход ,който не е никак малко.не казвам да се премахне,по скоро да е достъпна в даден момент от развитието...

Бяха ни увеличени атаките с Райх, но не сме качили нето от това. Тъй като класирането се извърши светкавично бързо след атаката и нямаше как военния приход да участва в него. Докато го вземеш и вече има класиране.
Активен
lord4eto
Гост
« Отговор #77 -: Март 28, 2011, 15:20:36 »

Бяха ни увеличени атаките с Райх, но не сме качили нето от това. Тъй като класирането се извърши светкавично бързо след атаката и нямаше как военния приход да участва в него. Докато го вземеш и вече има класиране.
аз успях да го похарча.поради тази причина се наредих точно след вас двамата.след третата вълна няма да мога да ви стигна дори да имам и диамантена мина Smiley
Активен
Fight
Капитан
****

Karma: +230/-66
Неактивен Неактивен

Публикации: 410



Профил
« Отговор #78 -: Март 28, 2011, 15:26:40 »

позволи ми да кажа нещо Отоне,ако забеляза класирането след първата вълна в топ5 имаше трима с увеличена атака,в топ 20 бяха 4.и това на първите атаки.Килгор и Райх се оказаха най-съобразителни и се изкачиха с по 70 места и това е след първата атака.за сравнение аз се изкачих с 20.интересно ми е дали след третата вълна ще има пет акаунта които да спорят за титлата или ще са 50,защото тези 20% би следвало да се превърнат в 10% военен приход ,който не е никак малко.не казвам да се премахне,по скоро да е достъпна в даден момент от развитието...

Това с увеличаването на атаката на собственият акаунт с 20% е фиксирано и важи за всички. Тук според мен няма изкривяване - еднакво е за всички, стига на човек да му се занимава с това. Но увеличаването атаката на неограничен брой противникови играчи - там има изкривяване, не като процент за играч, а като бройка играчи. Между другото военният приход не е 10%, а 20% повече от тези на които не са увеличени атаките.
Може да се направи примерно от този процент увеличена атака, да не се взима военен приход. Тогава отпада подпомагането на свой акаунт, но пък остава тормозенето на неограничен брой противникови играчи.
Активен

gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #79 -: Март 28, 2011, 15:48:12 »

Това с увеличаването на атаката на собственият акаунт с 20% е фиксирано и важи за всички. Тук според мен няма изкривяване - еднакво е за всички, стига на човек да му се занимава с това. Но увеличаването атаката на неограничен брой противникови играчи - там има изкривяване, не като процент за играч, а като бройка играчи. Между другото военният приход не е 10%, а 20% повече от тези на които не са увеличени атаките.
Може да се направи примерно от този процент увеличена атака, да не се взима военен приход. Тогава отпада подпомагането на свой акаунт, но пък остава тормозенето на неограничен брой противникови играчи.


Днес си мислих за същото.
Идеята на модула е да се въведе елемта* "Пре...би другарче", нали? Което да направи състезанието доста по-интересно. От тази гледна точка съм абсолютно съгласен с мнението на Oton. Моето мнение до какво ще доведе това вече го казах. Остава ми да се надявам да не съм прав Smiley.

На практика турнира стартира (отново) след час (надявам се) и ще имаме много време да дискутираме по него. Искам отново да пожелая успех на всички участници и здрави нерви на организаторите  ;D

*това да се чете елемента  Grin
« Последна редакция: Март 28, 2011, 15:51:25 от gargaran » Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
Страници: 1 ... 4 5 [6]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!