Imperia Online България  
Март 29, 2024, 04:41:31 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: кой - кой е в 14 свят  (Прочетена 64132 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #285 -: Февруари 17, 2012, 22:10:00 »

А ти Мите спомняшли си преди няколко дни как пращаше на Виктория менте подаръци от другото си ацц -съюзната ви каса и нагло пишеше от него  ''специални подаръци от neznaiko'' дори нямаше смелост да кажеш че си ти ,заради теб наблъсках Гаро с машини   ;D
  Машинки,машинки но пак по-добре от нищо. Grin А ти Митак да беше пратил на мен подаръци,а не да си хабиш кинтите за Вица.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #286 -: Февруари 17, 2012, 22:10:45 »

да то като се разбра че лъжеш много ясно че ще избягаш  ;D ;D ;D
Казах ти не искам пак да ме банват до вчера бях бан затова спирам да се разправям с теб (защото иначе трябва да те нахраня подобаващо) ,забранено е да се публикуват снимкови матриали на диалози между трети лица... А и нямам намерение да се оправдавам пред който и да било ,което знам него съм написал.Който дроби попари си ги сърба ,да си мислил като пишеш и нагло клеветиш други ,а това дали си мислиш че съм лъжеш или не все ми е тая  Wink
« Последна редакция: Февруари 17, 2012, 22:15:59 от _P0BeDiTeL_ » Активен

Mitko74
Лейтенант
***

Karma: +61/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 115



Профил
« Отговор #287 -: Февруари 17, 2012, 22:39:14 »

Казах ти не искам пак да ме банват до вчера бях бан затова спирам да се разправям с теб (защото иначе трябва да те нахраня подобаващо) ,забранено е да се публикуват снимкови матриали на диалози между трети лица... А и нямам намерение да се оправдавам пред който и да било ,което знам него съм написал.Който дроби попари си ги сърба ,да си мислил като пишеш и нагло клеветиш други ,а това дали си мислиш че съм лъжеш или не все ми е тая  Wink

ми като ти е беден речника и знаеш само епитети нормално да те наказват ама нали си техен човек бързо ще те върнат пак да драскаш лъжи тука, псувай си колкото искаш не ми пука моето ниво на интелигентност е много над твоето та да ти обърна внимание на псувни и ругатни
Активен

21122012
Pandora/Nibiru
Редник
*

Karma: +69/-51
Неактивен Неактивен

Публикации: 11



Профил
« Отговор #288 -: Февруари 18, 2012, 05:22:07 »

Колко забавно е човек да чете хапливите ви нападки  *hihi*
Активен

"Реалноста е по-различна, отколкото си мислим! "...
                                                  Станислав Гроф
Xa3apTa
biggie
Лейтенант
***

Karma: +194/-127
Неактивен Неактивен

Публикации: 208



Профил
« Отговор #289 -: Февруари 18, 2012, 09:44:49 »

Преди няколко дни да. Но сега реших и други да взема за да те утрепат теб от бой.  *freak* А ти като си седнал да пишеш, защо не споделиш на аудиторията, колко сте "честни" и какво искахте с твойта лидерка от мен, а? Защо не кажеш, че искахте да дам блока и активността на мой играч, за да ти е по-лесно. Нали си големия играч, така ли играеш? Ето поради тази причина не искам да имам нищо общо с вас, защото подобна долна и нечестна игра не толерирам.   Cool Ебаси наглоста даже да си помислиш, че мога да дам подобно инфо и ви се чудя на безумието да ми го искате и то в чат пред 20 човека. Не искам да те цитирам, че ме е срам дори да повторя подобни думи. Чакаме да махнеш мода с нетърпение...  *pardon*

 *hahaha* *hahaha* *hahaha* Вики май помниш по-малко и от слон , нима си забравила как миналата ера накара Карже да ви даде точният час на прибиране на армията на един наш играч който тъкмо бяхме взели и те беше пцувал яко преди да дойде при нас и как скъсахте договора ударихте го и пак подписахте договора преди да се е съмнало и в последствие като му взехме лидерският пост на Каржето зарди тази подла постъпка той дойде при вас , и след като Вавилонци му показаха как се играе и го занулиха из основи за седмица излезе в почивка , на която сложи край с открадването на Джим_биим , но и там не му провървя за по-дълго време  Grin
Активен

Нека всички викнеме УРАААА!!! За една добра игра и едно добро съдииство *pardon*
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #290 -: Февруари 18, 2012, 13:34:12 »

*hahaha* *hahaha* *hahaha* Вики май помниш по-малко и от слон , нима си забравила как миналата ера накара Карже да ви даде точният час на прибиране на армията на един наш играч който тъкмо бяхме взели и те беше пцувал яко преди да дойде при нас и как скъсахте договора ударихте го и пак подписахте договора преди да се е съмнало и в последствие като му взехме лидерският пост на Каржето зарди тази подла постъпка той дойде при вас , и след като Вавилонци му показаха как се играе и го занулиха из основи за седмица излезе в почивка , на която сложи край с открадването на Джим_биим , но и там не му провървя за по-дълго време  Grin
Тоше следя ти изявите във форума с интерес и установих че 85% от твоите постове са заяждане с Виктория останалите 15% са в една тема за футбол.Та аджеба нямате ли скайп да се заяждате там или ти е интересно да сте център на внимание...Направихте три битки срещу легенди орева форума в три теми ,а забеляза колко хванати армии имате псоледните 10 дни ?!??! Видя ли Виктория да ги обсъжда и да боцка на пост по 133 емотикони като теб? Не си -защо ли ?
Приятел си ми и Виктория ми е приятелка но с тия твои амбиции почваш да ми падаш в очите.Какъв кеф ти прави да се заяждаш с Виктория ?Нима забрави че тя се би редом с теб и не само се би а и ти поправи грешката в една война в бг6  *scratch* Или забрави в колко други моменти ти е помагала и не само на теб а на целия съюз и продължава да го прави ...Еми заяжданията ти са малко френски *pardon*
По същество за сегашния ти пост макар че е за минала ера в друг свят :
Щом искаш айде куме в очите.Отново си в заблуда ,но явно и ти непомниш ако се сещаш тогава аз още играех при вас с победител1 и бях в чата и в съюза .Първо на първо тогава Грифона и Димитър бяха се охранили и го раздаваха шефове те организираха нещата ,ти замисаш Виктория на нея и казват късай мира тя къса пращай нов тя праща .Имаше обсъждане гласувания в нашия(все още моя и твоя  чат на грейт )и т.н и т.н -всички решиха да го занулят  ;D.Грифона заяви на все слушание на цялата ера ''който не бие вавилон няма да има мирен с нас''  >Ти взе страна няма лошо..Явно много неща не помниш но до колкото аз помня играта на грейт я оправиха комеконци след като се преместиха при вас и вавилон нима забрави че ценка ви уреди мирния с тях че да видите малко игра ?До тогава в грейт имаше 2-ма играча и 20 ученика  Grin Grin Grin Защо се хвалиш с чужди заслуги защо не го занулихте вие а чакахте вавилон ,нали сте много добри  ;D
« Последна редакция: Февруари 18, 2012, 13:51:35 от _P0BeDiTeL_ » Активен

straho
Гост
« Отговор #291 -: Февруари 18, 2012, 14:04:40 »

*hahaha* *hahaha* *hahaha* Вики май помниш по-малко и от слон , нима си забравила как миналата ера накара Карже да ви даде точният час на прибиране на армията на един наш играч който тъкмо бяхме взели и те беше пцувал яко преди да дойде при нас и как скъсахте договора ударихте го и пак подписахте договора преди да се е съмнало и в последствие като му взехме лидерският пост на Каржето зарди тази подла постъпка той дойде при вас , и след като Вавилонци му показаха как се играе и го занулиха из основи за седмица излезе в почивка , на която сложи край с открадването на Джим_биим , но и там не му провървя за по-дълго време  Grin
Съгласен съм с победителя.  . ... Изложил  е истината. Wink  Смоке  пишеш глупости!
Активен
Xa3apTa
biggie
Лейтенант
***

Karma: +194/-127
Неактивен Неактивен

Публикации: 208



Профил
« Отговор #292 -: Февруари 18, 2012, 14:31:06 »

Кънчо , да кеф ми е да се закачам с Вики защото никой в тази игра  не ми е падал в очите повече от нея и Пафката с тяхните подли номера , и много добре знам кой и как е уредил нещата за конкретният случай , все пак Пафката си каза всичко още на следващият ден  , така че не ми пробутваи кой бил командвал по онуи време , защото аз ти говоря за раният етап на ерата когато имахме договор с Аматиори  после дойде момента в който се опитаха да  поставят условия , но ги отсвирихме и си ги бихме с кеф до края  *pardon* а защо не сме го набили ние Пафката предполагам се сещаш и сам , за забраните по ИП  Wink от Комекон при нас дойдоха Марти , Фейт , Жечко и Васкеса  и ти искаш да ме убедиш , че са ни оправили играта , при съюз от 40 човека *scratch* А договора с Вавилон никога не съм крил , че ми го уреди Оци  , за което съм и благодарен *rose* и причината не беше , в това че са ни спуквали от бой (имаше едно две нападения от тяхна страна , или по точно от адвоката по мен , бутна ми току що активираната четворка гада му с гад  Grin), а защото знаех , че са силен съюз и ще са добър съюзник за в бъдеще , както и се получи  *YAHOO**pardon*  За бг6 отново си в грешка , Виктория мой грешки не е поправяла ,за цяла ера аз съм се разбил в една война срещу Книгхтс и същата война я загубихме , Виктория се би във войната с Бандитите  Wink
Активен

Нека всички викнеме УРАААА!!! За една добра игра и едно добро съдииство *pardon*
Xa3apTa
biggie
Лейтенант
***

Karma: +194/-127
Неактивен Неактивен

Публикации: 208



Профил
« Отговор #293 -: Февруари 18, 2012, 14:38:12 »

Съгласен съм с победителя.  . ... Изложил  е истината. Wink  Смоке  пишеш глупости!
Страхливе ти пък въобще  не ми се мяркаи пред очите , освен ако не си решил да излезеш на светло и да си дадеш никчето в 95 докато е още началото на втория месец , а не като в 14 да се покажеш на деветия месец и да ми викаш "ми ти си ми в х10 обхвата  как да те набия "  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Активен

Нека всички викнеме УРАААА!!! За една добра игра и едно добро съдииство *pardon*
straho
Гост
« Отговор #294 -: Февруари 18, 2012, 14:59:14 »

Страхливе ти пък въобще  не ми се мяркаи пред очите , освен ако не си решил да излезеш на светло и да си дадеш никчето в 95 докато е още началото на втория месец , а не като в 14 да се покажеш на деветия месец и да ми викаш "ми ти си ми в х10 обхвата  как да те набия "  *hahaha* *hahaha* *hahaha*



Смели Смоке, Аз ти бях отправил на времето подобно предложение мисля. Тогава беше започнал поне месец и нещо по рано от мен в 4-ти. Ти обаче нали си смел, реши да не рискуваш излишно и почна с палежите отрано /пращайки срещу мен цяла група от играчи/. Въпреки това бях на косъм да ти покажа кон боб яде ли, когато се случи спорната битка  след която ми изтриха армията. Няма да я коментирам. Крум я реши тогава в твоя полза. Да ти е честита! Радвай и се! Впрочем и тогава не беше сам, а с още няколко човека. Изобщо без помощ от други не си нещо особено.  Впрегна целия си съюз срещу мен докато аз бях писал на съотборниците ми да не се месят.  Та как срещу такъв доблестен играч като теб, да се играе по друг начин!?  Добре ти знам номерата. Когато стартираме по едно и също време разликата е очевадна! 10Х:)) И не ми излизай с номера, че ти си решил да играеш на ниски точки!  Нали знаеш че мечката играе според синджира!
Активен
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #295 -: Февруари 18, 2012, 15:02:13 »

Ихааа, имам си биричка и чипс.... кефите ме  *beer* *beer* *beer*
Активен

GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #296 -: Февруари 18, 2012, 15:08:45 »

Ихааа, имам си биричка и чипс.... кефите ме  *beer* *beer* *beer*
Воайорстваш а *hihi*
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #297 -: Февруари 18, 2012, 15:19:04 »

"RICARITE  и Legends_BG в една силна БГ коалиция.

Рицарите показаха, че са най-доблестните играчи в тази ера, с взетото решение да не участват в представлението на С6с6 за БГ война. Тази война бе обявена с цел да бъде достигнат военния резултат на Бест. Затова беше взето решение, че няма да позволим на никой друг съюз да вземе така заслужената от Бест военна класация.    
За мен е чест да познавам такива играчи."                                                                                                                    А ето го и поредния театър изигран днес от Вица.Отдавна заплануваното сливане бе представено като резултат от обявената от нас война на Рицарите.Наверно то стана малко преждевременно,но причината за това е друга.Рицарите дезертираха от съюза си след по-малко от 2ч ,след като Авенжъс им обявиха война.Опита на Вица да се възползва от това събитие,за да очерни още веднъж съюза ни е смехотворен.-Как така Вицо,съюз непредставляващ фактор в ерата успя да обърне в паническо бягство такива "доблестни" играчи като рицарите. *crazy* Постарай се в бъдеще да постваш само голите факти в хрониките. *PUNISH*Коментарите ги пиши тук,където подобаващо може да ти се отговори.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Xa3apTa
biggie
Лейтенант
***

Karma: +194/-127
Неактивен Неактивен

Публикации: 208



Профил
« Отговор #298 -: Февруари 18, 2012, 15:39:03 »

Спорна битка , но само според теб  Tongue та ти даже не беше чувал  , че в тази игра се засичат карти и по тях армии ;D а това , че след многократни подскоци на бутона за местене на армия , активира един от най-старите бъгове в играта за удвояване на армия аз вина нямам  *pardon* аз направих каквото трябваше засякох ти картата , организирах хора да минат след мен на влакчето и потеглихме и пристигнахме на секундата и те занулихме  wassup
А тук ако погледнеш профила ми и ако си се научил да разчиташ историята с битки , ще ти стане и ясно кога през ерата съм започнал да играя . И от кога си стоя на 5 провки при положение , че цената на следващото ми цв е в пъти по малка от това което заграбвам за ден  Tongue

ето и още един фактор по който да се ориентираш какви са ми били плановете за ерата  Grin

и за финал викам да направя една съпоставка , на профилите ни

посредствена ферма  :Smiley                                                                      дребен тарикат  Tongue

до онзи ден , преди да освободите места за рицарите , имах 14 играча от съюза ви в обхватът ми  и нито една атака към мен , сега след като сте поразчистили от касичките са останали 8 човека в обхват , ама надали пак някой ще ме нападне  Cool
Активен

Нека всички викнеме УРАААА!!! За една добра игра и едно добро съдииство *pardon*
straho
Гост
« Отговор #299 -: Февруари 18, 2012, 16:04:20 »

Спорна битка , но само според теб  Tongue та ти даже не беше чувал  , че в тази игра се засичат карти и по тях армии ;D а това , че след многократни подскоци на бутона за местене на армия , активира един от най-старите бъгове в играта за удвояване на армия аз вина нямам  *pardon* аз направих каквото трябваше засякох ти картата , организирах хора да минат след мен на влакчето и потеглихме и пристигнахме на секундата и те занулихме  wassup
А тук ако погледнеш профила ми и ако си се научил да разчиташ историята с битки , ще ти стане и ясно кога през ерата съм започнал да играя . И от кога си стоя на 5 провки при положение , че цената на следващото ми цв е в пъти по малка от това което заграбвам за ден  Tongue

ето и още един фактор по който да се ориентираш какви са ми били плановете за ерата  Grin

и за финал викам да направя една съпоставка , на профилите ни


до онзи ден , преди да освободите места за рицарите , имах 14 играча от съюза ви в обхватът ми  и нито една атака към мен , сега след като сте поразчистили от касичките са останали 8 човека в обхват , ама надали пак някой ще ме нападне  Cool

 Определението на Крум не моето беше "спорна ситуация"  и го пишеше в раздел проблеми. Аз също нямах вина за бъга, но моята армия беше изтрита не твоята .  Толкова по тая битка! Да това имам предвид . И аз на времето можех да си стоя на 5 провки  Grin Но направих опит да те стигна и да се борим. А ти не посмя тази ера защото си смел! Grin А и тогава в съюза ти имаше достатъчно опитни бойци на които вероятно се дължаха точните сметки! Не си приписвай заслуги!  Успеха ти тази ера в битките се дължи на факта, че са срещу начинаещи играчи. Изобщо няма база за сравнение. Поне като лъки да беше станал за да усетиш духа на ерата Grin
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!