Imperia Online България  
Април 26, 2024, 02:27:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: кой - кой е в 14 свят  (Прочетена 64212 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Poli
Редник
*

Karma: +98/-43
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Vavilon


Профил
« Отговор #270 -: Февруари 17, 2012, 14:37:10 »

Класации та класации..  Grin споко с нервите
Съюз S6S6 може би само в твоите очи изглежда прогнил кораб, всеобщото мнение е че са добър и стегнат военен съюз  Wink

Ето даже ще ти покажа:

                                                   Ти                                                      Аз
Военни точки                           110163                                                 56106
Спечелени битки в защита            17                                                        4
Загубени битки в защита             266                                                      167
Спечелени битки в нападение     1933                                                    1192
Загубени битки в нападение            6                                                       5
Убити вражески войници           2588315                                             2085661
Загубени собствени войници     2445080                                             1263855

А това беше много смешно сравнение  Grin Grin на фона на нетните и многомилионната армия
Активен

"Още не съм срещнала котката, която да се интересува какво говорят за нея мишките!"
Mitko74
Лейтенант
***

Karma: +61/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 115



Профил
« Отговор #271 -: Февруари 17, 2012, 14:53:18 »

стига сте и обръщали внимание на viki4 тя само си пише глупости, преди няколко дни щеше да гони чужденците от съюза си и да се бие с тях ама на думи защото реално я е страх че като го направи ще я утрепат от бой  Grin Grin Grin
Активен

viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #272 -: Февруари 17, 2012, 15:07:39 »

стига сте и обръщали внимание на viki4 тя само си пише глупости, преди няколко дни щеше да гони чужденците от съюза си и да се бие с тях ама на думи защото реално я е страх че като го направи ще я утрепат от бой  Grin Grin Grin

Преди няколко дни да. Но сега реших и други да взема за да те утрепат теб от бой.  *freak* А ти като си седнал да пишеш, защо не споделиш на аудиторията, колко сте "честни" и какво искахте с твойта лидерка от мен, а? Защо не кажеш, че искахте да дам блока и активността на мой играч, за да ти е по-лесно. Нали си големия играч, така ли играеш? Ето поради тази причина не искам да имам нищо общо с вас, защото подобна долна и нечестна игра не толерирам.   Cool Ебаси наглоста даже да си помислиш, че мога да дам подобно инфо и ви се чудя на безумието да ми го искате и то в чат пред 20 човека. Не искам да те цитирам, че ме е срам дори да повторя подобни думи. Чакаме да махнеш мода с нетърпение...  *pardon*
« Последна редакция: Февруари 17, 2012, 15:12:58 от viki4 » Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
Mitko74
Лейтенант
***

Karma: +61/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 115



Профил
« Отговор #273 -: Февруари 17, 2012, 16:16:26 »

Преди няколко дни да. Но сега реших и други да взема за да те утрепат теб от бой.  *freak* А ти като си седнал да пишеш, защо не споделиш на аудиторията, колко сте "честни" и какво искахте с твойта лидерка от мен, а? Защо не кажеш, че искахте да дам блока и активността на мой играч, за да ти е по-лесно. Нали си големия играч, така ли играеш? Ето поради тази причина не искам да имам нищо общо с вас, защото подобна долна и нечестна игра не толерирам.   Cool Ебаси наглоста даже да си помислиш, че мога да дам подобно инфо и ви се чудя на безумието да ми го искате и то в чат пред 20 човека. Не искам да те цитирам, че ме е срам дори да повторя подобни думи. Чакаме да махнеш мода с нетърпение...  *pardon*
аз исках не Аделина, и го исках защото казахте че ще ги бием чужденците но както казах преди много време само в интригите си добра нищо друго, а и не махаш чужденците от страх както писах в предния пост, но не се притеснявай аз и сам ще си го утрепам тоя лимон където е при теб
« Последна редакция: Февруари 17, 2012, 21:19:14 от Mitko74 » Активен

Mitko74
Лейтенант
***

Karma: +61/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 115



Профил
« Отговор #274 -: Февруари 17, 2012, 21:20:24 »

Виктория, спомняш ли си преди няколко дни като пусна в общия чат съобщение как си решила да изключиш чужденците от твоя съюз и да развалиш договора с The_Just, как каза, че Albertone играе с 5 акаунта и им назова никовете, как беше готова да ги прецакаш и как пусна в този чат пред 20 човека армията на Албертоне и как нямаше нищо против някой от друг съюз да го разбие? Как тогава не ти беше съвестно да предадеш човек от твоя отбор, а сега се правиш на светица? За щастие някои изказвания се пазят и  ако някой се интересува, можем да ги извадим на бял свят.  ;D
Активен

Mitko74
Лейтенант
***

Karma: +61/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 115



Профил
« Отговор #275 -: Февруари 17, 2012, 21:38:59 »

защо не споделиш на аудиторията, колко сте "честни" и какво искахте с твойта лидерка от мен, а? Защо не кажеш, че искахте да дам блока и активността на мой играч, за да ти е по-лесно. Нали си големия играч, така ли играеш?
а в преписа е станало недоразумение исках да му кажеш кога е моя блок но както и да е, имам ги всички неща в скайпа, но доколкото знам е забранено да се пускат тук такива неща
« Последна редакция: Февруари 17, 2012, 21:40:38 от Mitko74 » Активен

_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #276 -: Февруари 17, 2012, 21:43:01 »

Виктория, спомняш ли си преди няколко дни .....
А ти Мите спомняшли си преди няколко дни как пращаше на Виктория менте подаръци от другото си ацц -съюзната ви каса и нагло пишеше от него  ''специални подаръци от neznaiko'' дори нямаше смелост да кажеш че си ти ,заради теб наблъсках Гаро с машини   ;D
Активен

Mitko74
Лейтенант
***

Karma: +61/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 115



Профил
« Отговор #277 -: Февруари 17, 2012, 21:48:13 »

А ти Мите спомняшли си преди няколко дни как пращаше на Виктория менте подаръци от другото си ацц -съюзната ви каса и нагло пишеше от него  ''специални подаръци от neznaiko'' дори нямаше смелост да кажеш че си ти ,заради теб наблъсках Гаро с машини   ;D
 Grin Grin Grin Grin Grin е това е вече върха на върховете, ако мислиш че с лъжи ще ни скараш с с6с6 много се лъжеш ;D
« Последна редакция: Февруари 17, 2012, 21:49:44 от Mitko74 » Активен

_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #278 -: Февруари 17, 2012, 21:50:33 »

  Grin Grin Grin Grin Grin е това е вече върха на върховете
Аи сега и на ощипан се правиш ,в един цирк играем а номерата си незнаем  Shocked Shocked Shocked
Активен

Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #279 -: Февруари 17, 2012, 21:50:44 »

 *BEACH* отивам и за пуканки  Smiley
Активен

Mitko74
Лейтенант
***

Karma: +61/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 115



Профил
« Отговор #280 -: Февруари 17, 2012, 21:54:05 »

Аи сега и на ощипан се правиш ,в един цирк играем а номерата си незнаем  Shocked Shocked Shocked
да цирк има и то е от теб в момента или викич те е излъгала ама се съмнявам защото едва ли има играч в 14 свят които да не знае че играеш и с нейния акаунт  ;D
Активен

_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #281 -: Февруари 17, 2012, 21:54:58 »

 Grin Grin Grin Grin Grin е това е вече върха на върховете, ако мислиш че с лъжи ще ни скараш с с6с6 много се лъжеш ;D
Нямам намерение да споря с циркаджии ,най много да ме баннат пак ,за това ще си пия бирата извън темата  Wink *beer*
when the facts speak, even the gods are silent !!!
Активен

_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #282 -: Февруари 17, 2012, 21:57:33 »

да цирк има и то е от теб в момента или викич те е излъгала ама се съмнявам защото едва ли има играч в 14 свят които да не знае че играеш и с нейния акаунт  ;D
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=23734.0
Активен

Mitko74
Лейтенант
***

Karma: +61/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 115



Профил
« Отговор #283 -: Февруари 17, 2012, 22:04:17 »

Нямам намерение да споря с циркаджии ,най много да ме баннат пак ,за това ще си пия бирата извън темата  Wink *beer*
when the facts speak, even the gods are silent !!!
да то като се разбра че лъжеш много ясно че ще избягаш  ;D ;D ;D
Активен

Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #284 -: Февруари 17, 2012, 22:06:52 »

Е стига де, Д-р Гума го няма, пуканките станаха, а вие си бихте дузпата  Undecided
Активен

Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!