Imperia Online България  
Април 27, 2024, 19:07:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: кой - кой е в 14 свят  (Прочетена 64230 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #405 -: Март 01, 2012, 21:08:10 »

И след тая битка моите съседи франко1 и Ариес се молеха  да не се атакуваме повече ,но нали знаеш че думата на с6с6 струва по малко от 1 лея нормално е в края на ерата да се опитат да избият комплексите си    *crazy*

Къна я кажи са кога съм ти се молил ,че мен явно ми е убегнало.Като ги пишеш тия работи вярваш ли си.Ако ти е трябвала моята карта можеше да питаш беройчо той щеше да ти я каже ама той като е в мод от 1 ден с кво ще ме засичаш.Айде бий там 8ците и нагласи още някоя битчица, че да не те изпревари Ицо ,че тогажа незнам кво ще говориш.Думата на s6s6 си тежи на точните места които са ни приятели си останаха такива не се мазнихме на нито 1 саюз ще ти кажа на кой думата му е 1 стотинка на тия които цяла ера са партия с половината карта и накрая на ерата развалят договори и атака май на това му викат курвенска работа. [:-}
Ако ти си франко значи или помниш 2 минути или се правиш на артист ,в началото се палихме с теб и Миро и точно след тая битка в която се разби Миро започнахте да се обеснявате и да се молите че нямало файда да се бием бг-та и т.н и т.н до като бях в играта бяхте кротки после заминах за немско и си показахте рогите започнала  dieselcska да атакува наш след като и направили една серенада пак сте се пазарели! Точно думата на това подобие на съюз s6s6 не струва и една копейка !!! Мисля че миро има малко повече доблест от останалите може да потвърди думите ми !!!
Аре спирай си мода и да гледаме филма пречукания поп на границата и франко му носи раницата  Grin Grin Grin

За да потвърдя думите си ще постна една снимка на един чат който беше направен да се оргнизират атаки срещу чужденците (но благодарение на някой хора като шестаците не се получи )



Не смятам че разговора в тоя ОБЩ чат в който пресъстват мнозина е лична креспонденция за да бъде махната снимката

А ти си говори франко не ми пречиш ,чакам те велики войне само на 490 си ми имаш армия по 2-3 над мойта искам да ме занулиш за да усигуриш военната на съюзника си > айде да те видя какво можеш   Cool
« Последна редакция: Март 01, 2012, 21:54:25 от _P0BeDiTeL_ » Активен

ninov
Гост
« Отговор #406 -: Март 01, 2012, 21:10:09 »

задръжте малко,за да отида за пуканки  Grin Grin Grin
Активен
papa100
Гост
« Отговор #407 -: Март 01, 2012, 21:20:45 »

Няма вечни приятели, има вечни интереси - Уинстън Чърчил  *pardon* Grin
Активен
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #408 -: Март 01, 2012, 21:23:36 »

Няма вечни приятели, има вечни интереси - Уинстън Чърчил  *pardon* Grin
Който с Победител се хваща си плаща > Дядо Мраз   *pardon*   *hahaha*
Активен

Страници: 1 ... 26 27 [28]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!