Imperia Online България  
Април 28, 2024, 12:41:44 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: кой - кой е в 14 свят  (Прочетена 64243 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Xa3apTa
biggie
Лейтенант
***

Karma: +194/-127
Неактивен Неактивен

Публикации: 208



Профил
« Отговор #300 -: Февруари 18, 2012, 16:15:58 »


 Определението на Крум не моето беше "спорна ситуация"  и го пишеше в раздел проблеми. Аз също нямах вина за бъга, но моята армия беше изтрита не твоята .  Толкова по тая битка! Да това имам предвид . И аз на времето можех да си стоя на 5 провки  Grin Но направих опит да те стигна и да се борим. А ти не посмя тази ера защото си смел! Grin А и тогава в съюза ти имаше достатъчно опитни бойци на които вероятно се дължаха точните сметки! Не си приписвай заслуги!  Успеха ти тази ера в битките се дължи на факта, че са срещу начинаещи играчи. Изобщо няма база за сравнение. Поне като лъки да беше станал за да усетиш духа на ерата Grin

о да точно така беше напълно си прав  *ok*  сега ги няма опитните бойци покрай мене , а не съм и лидер , не мога да накарам никой да те атакува , така , че прояви малко смелост и си дай даните  wassup моля те Страхливееееее  *freak*
Активен

Нека всички викнеме УРАААА!!! За една добра игра и едно добро съдииство *pardon*
straho
Гост
« Отговор #301 -: Февруари 18, 2012, 16:50:40 »

о да точно така беше напълно си прав  *ok*  сега ги няма опитните бойци покрай мене , а не съм и лидер , не мога да накарам никой да те атакува , така , че прояви малко смелост и си дай даните  wassup моля те Страхливееееее  *freak*
Така и не видях публикувана твоя голяма битка. Wink Експертни мнения даваш но все за другите.
Активен
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #302 -: Февруари 18, 2012, 23:08:20 »

                                                                                                                 А ето го и поредния театър изигран днес от Вица.Отдавна заплануваното сливане бе представено като резултат от обявената от нас война на Рицарите.Наверно то стана малко преждевременно,но причината за това е друга.Рицарите дезертираха от съюза си след по-малко от 2ч ,след като Авенжъс им обявиха война.Опита на Вица да се възползва от това събитие,за да очерни още веднъж съюза ни е смехотворен.-Как така Вицо,съюз непредставляващ фактор в ерата успя да обърне в паническо бягство такива "доблестни" играчи като рицарите. *crazy* Постарай се в бъдеще да постваш само голите факти в хрониките. *PUNISH*Коментарите ги пиши тук,където подобаващо може да ти се отговори.
Ти да не си помисли че някой ще ти играе по свирката и ще трупате военни точки на гърба на нашите приятели,или си много наивен или се правиш на интересен   *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* Казах ти не се пъни нямате шанс ,макар че системата играе на ваша страна ,може да ни стигнете единствено и само по начина който започнахте с Митко и Ицко   Wink
Активен

_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #303 -: Февруари 18, 2012, 23:18:21 »

Рицарите дезертираха от съюза си след по-малко от 2ч ,след като Авенжъс им обявиха война.
Отново празни приказки,това че са направили тактически промени в съюза незначи че бягат от авенджерс а ви дават служебно 1200 точки за да не си мечатаете за повече  Grin Grin Grin
Рицарите водят добре на авенджерс ,ти не комуникираш ли с приятелите си италианци на тема войната им или само за палежите към Виктория си пишеш с тях ,или може би само искаш спай от тях че сте малко куци на тема спай  ?  Grin Grin Grin
_AVENGERS_  2012-02-18 04:45:14  2012-02-25 04:45:14  618  16  602
« Последна редакция: Февруари 18, 2012, 23:21:56 от _P0BeDiTeL_ » Активен

_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #304 -: Февруари 19, 2012, 00:54:56 »

_AVENGERS_    RICARITE    0   619   2012-02-18 04:45:14   2012-02-18 21:27:43
Тая свършила  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
   
Активен

GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #305 -: Февруари 19, 2012, 05:32:36 »

,макар че системата играе на ваша страна ,
Системата не работи на ничия страна.Ние за разлика от теб сме разбрали как действа и сме се постарали да не допускаме левашките ти грешки.А това че всячески се опитвате да ни пречите във войните от страх да не застрашим скъпоценната ви класация сме го разбрали отдавна.Не случайно войните ни приключваха толкова бързо.Дори Монарсите които все пак си изкараха войната докрай,изкараха от съюза 3-мата играчи които атакувахме още първия ден.
« Последна редакция: Февруари 19, 2012, 12:57:18 от GARIO » Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
straho
Гост
« Отговор #306 -: Февруари 19, 2012, 19:57:04 »

и за финал викам да направя една съпоставка , на профилите ни

посредствена ферма  :Smiley                                                                      дребен тарикат  Tongue

до онзи ден , преди да освободите места за рицарите , имах 14 играча от съюза ви в обхватът ми  и нито една атака към мен , сега след като сте поразчистили от касичките са останали 8 човека в обхват , ама надали пак някой ще ме нападне  Cool
[/quote]

http://bgsharing.com/][/URL]

Смоке, като си почнал със сравненията, ето някой битки на Dobrotica_ с твои съотборници, за които не можеш да отречеш, че са  по- добри бойци от теб. Прегледай ги!  Има и медалисти сред тях. Битките, които са показани,  са между войски/останалите немалко на брой грабежи и палежи но без да удари войници , ти ги спестявам/.   Ще се радвам да покажеш успехи, твои или на съюза ти срещу Dobrotica_  , пък макар и само грабежи или палежи / приемам и тях за успех/!  Та да направим и такова сравнение! Така де, срещу една посредствена  ферма,  би трябвало да имате повече успехи, от колкото фермата срещу вас. Wink  Останалите от съюза ви, които са му в обхват, просто са в мод и това е причината да липсват в картинката! А ти дори не се забелязваш на картата.
« Последна редакция: Февруари 19, 2012, 20:07:46 от straho » Активен
lucky_s
Редник
*

Karma: +13/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #307 -: Февруари 19, 2012, 22:13:14 »

Абе Страхо , идваш с 800 к срещу 80 к и го изтипосваш тука ... , не те ли е срам ... о горд пълководецо ...  Grin
Активен
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #308 -: Февруари 20, 2012, 09:24:17 »

Форумните герои започнаха да напускат Бг съюзите си само и са да атакуват THE_BEST ,интересно договорите ли им пречат или си мислят че така няма да навредат на бившите си съюзи   Grin Grin Grin
Активен

_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #309 -: Февруари 22, 2012, 02:38:53 »

А това че всячески се опитвате да ни пречите във войните от страх да не застрашим скъпоценната ви класация сме го разбрали отдавна.Не случайно войните ни приключваха толкова бързо.
А ти какво очакваш да ви постелем червено килимче ли? Нима забравихте начина по който започнахте (ако искаш да ти го припомня)съюз charity -пожарникарите,мушмурони и т.н добре че пуснаха проверките да се спрете малко  ;D И сега какво очакваш да ви оставим да си веете байрака ли,верно си бил много наивен Grin Grin Grin Ако би мирно седяло не би чудо видяло  Wink
« Последна редакция: Февруари 22, 2012, 02:47:45 от _P0BeDiTeL_ » Активен

xapam
Сержант
**

Karma: +45/-136
Неактивен Неактивен

Публикации: 97


kryon


Профил
« Отговор #310 -: Февруари 22, 2012, 03:13:09 »

Кънчо е БИТКДЖИЯ  *rose* *rose* *rose*КОЯ разпасала се команда рипна там
Активен
xapam
Сержант
**

Karma: +45/-136
Неактивен Неактивен

Публикации: 97


kryon


Профил
« Отговор #311 -: Февруари 22, 2012, 03:23:58 »

За икономист съм си дал мнението АЛИЕН .За БОЙЦИ  МАНЕКЕНА И КЪНЧО И ДЕСИ
« Последна редакция: Февруари 22, 2012, 03:27:00 от xapam » Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #312 -: Февруари 22, 2012, 04:35:48 »

А ти какво очакваш да ви постелем червено килимче ли? Нима забравихте начина по който започнахте (ако искаш да ти го припомня)съюз charity -пожарникарите,мушмурони и т.н добре че пуснаха проверките да се спрете малко  ;D И сега какво очакваш да ви оставим да си веете байрака ли,верно си бил много наивен Grin Grin Grin Ако би мирно седяло не би чудо видяло  Wink
Я ми припомни бе.Войната я направи Димитър и сам си я води.Нито аз,нито друг наш играч са участвали в нея.И да не ти припомням аз кой допреди месец бе изтрит и защо.И как успя да си върне акаунта.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #313 -: Февруари 22, 2012, 04:50:46 »

Я ми припомни бе.Войната я направи Димитър и сам си я води.Нито аз,нито друг наш играч са участвали в нея.И да не ти припомням аз кой допреди месец бе изтрит и защо.И как успя да си върне акаунта.
Явно трудно загравяш,ще опитам по ясно да ти обесна
1.В началото на ерата нямаше проверки и вие съотнответно се въсплозвахте и то как
1.1 Създадохте маса акаунти които димитър точеше >в битки на деня се виждат
1.2 Създадохте маса акаунти за да НИ (бест и легенди) палите
1.3 Тия акаунти обевиха война на ТВОЯ съюз нагласена в която твой съюзник взе камара приходи и ''велики'' медали
2.След като обновиха проверките ти направи нов съюз за да избегнеш срама ВИ
3.Докато легенди копаеха ти дуеше мускули и ги обираше

И след тия ВАШИ изпълнения в които ти нямаш общо(само твойте приятели които изпълняваха поръчка на бившияти лидер който занулихме и се отказа от свят 14) какво очакваш червен килим ли ?
Много ясно че ще ви пречим сега  Grin Grin Grin Смешно е да ревеш че ви пречим , ама нормално е да е така  Grin Grin
Да аз бях блокиран  временно защото имаше объркване с пощата ми не че съм имал нарушения от вида ресурси ,пазари ,мазари,точения уговорени битки и т.н  Wink
Като заключение излагаш се само ревеш всичките ти постове до сега в свят 14 са хленчене  *pardon*
Засрамете се 5-6 месеца до като не играех по големи бойци от вас нямаше водачи във военната ,върнах се в БГ за 2 месеца та издухах 300к военни взех  сега ти е гадно .Е примири се не вървиш  *pardon*
« Последна редакция: Февруари 22, 2012, 04:55:07 от _P0BeDiTeL_ » Активен

xapam
Сержант
**

Karma: +45/-136
Неактивен Неактивен

Публикации: 97


kryon


Профил
« Отговор #314 -: Февруари 22, 2012, 05:44:32 »

Кънчо е БОЕЦ и се е доказал не само в моите очи  *rose* *rose* *rose*КЪНЧО И ЖОРО МАНЕКЕНА могат да са тандем  и тогава МАЙКО МИЛА само ЧЕ.......
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!