Imperia Online България  
Юни 17, 2024, 07:24:00 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: кой - кой е в 14 свят  (Прочетена 64513 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #30 -: Април 06, 2011, 22:45:14 »

*scratch*
И да позираш, и да не позираш - все тая. Няколко дена ти гледах сутрешната активност във форума и бройката ми минусчета  на "кармата" . Разликата между логването ти и промяната на минусчетата беше под 2 минути. Дано ти е олекнало, барем вземеш и тая класация  Grin Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #31 -: Април 06, 2011, 22:45:51 »

И да позираш, и да не позираш - все тая. Няколко дена ти гледах сутрешната активност във форума и бройката ми минусчета  на "кармата" . Разликата между логването ти и промяната на минусчетата беше под 2 минути. Дано ти е олекнало, барем вземеш и тая класация  Grin Grin Grin
*hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* Мн си зле честно ,я да отивам да си пия пиенето вие си следете минусчетата  Grin Grin Grin
Активен

master ioda
Редник
*

Karma: +22/-40
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Не води битки които не можеш да спечелиш, освен, а


Профил
« Отговор #32 -: Април 06, 2011, 22:47:23 »


извинявам се ако неволно съм обидил някого, не е било умишлено а неосъзнато, все още не съм на себе си от яд че партньора ми се е ядосам че победител то мисли за жена и го е запалил.
за да види кънчо че съм коректен играч който не оби(а палежите , ще накажа руги като го сваля от поста му и стане обикновен член на съюза ми!!!!!!!!!!!!!!!
надявам се това по някакъв начин да компенсира избитите сепяни на победител!!!!!
 bgflag bgflag bgflag
Активен

Ако можеш да си орел не се напъвай да си пръв сред гаргитe
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #33 -: Април 06, 2011, 22:50:47 »

извинявам се ако неволно съм обидил някого, не е било умишлено а неосъзнато, все още не съм на себе си от яд че партньора ми се е ядосам че победител то мисли за жена и го е запалил.
за да види кънчо че съм коректен играч който не оби(а палежите , ще накажа руги като го сваля от поста му и стане обикновен член на съюза ми!!!!!!!!!!!!!!!
надявам се това по някакъв начин да компенсира избитите сепяни на победител!!!!!
 bgflag bgflag bgflag
Няколко пъти ти казах грифонче ,с риск да се повторя ще ти кажа пак ...... нямам намерение да се бия с акаунти камикадзета създадени за палежи и внимание ,като съм готов ще ви оправя игровите акаунти а до тогава вие се радвайте и палете на воля ,хич не ми дреме даже  Grin Grin Grin
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #34 -: Април 06, 2011, 22:55:13 »

Няколко пъти ти казах грифонче ,с риск да се повторя ще ти кажа пак ...... нямам намерение да се бия с акаунти камикадзета създадени за палежи и внимание ,като съм готов ще ви оправя игровите акаунти а до тогава вие се радвайте и палете на воля ,хич не ми дреме даже  Grin Grin Grin
е нали висиш на ниско нето да се биеш?  Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
master ioda
Редник
*

Karma: +22/-40
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Не води битки които не можеш да спечелиш, освен, а


Профил
« Отговор #35 -: Април 06, 2011, 22:57:21 »

е нали висиш на ниско нето да се биеш?  Grin Grin
виси му прането само, и дано си готов малко по овреме а не последните 10 дни , че тогава от взимане на класации току виж не ти останало време да  се биеш  с мен!!!!!!!!!!!!!!! Grin Grin Grin
 bgflag bgflag bgflag
Активен

Ако можеш да си орел не се напъвай да си пръв сред гаргитe
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #36 -: Април 07, 2011, 00:08:55 »

е нали висиш на ниско нето да се биеш?  Grin Grin
Тц .......... Страх ме е да вляза в обхвата на богопомазаните ,че нищо чудно да  окрия и аз  некой бъг  Grin  Grin
Активен

_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #37 -: Април 07, 2011, 00:11:07 »

виси му прането само, и дано си готов малко по овреме а не последните 10 дни , че тогава от взимане на класации току виж не ти останало време да  се биеш  с мен!!!!!!!!!!!!!!! Grin Grin Grin
 bgflag bgflag bgflag
Ти кога видя да развея пране( ама ако обещаеш че ще спиш спокоен да го развея  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* ), за последните 10 дни са запазена марка на гуги  Grin Grin Grin
 bgflag bgflag bgflag
Активен

strast i seks
Гост
« Отговор #38 -: Април 07, 2011, 00:40:16 »

Не е зле вече да вземеш да си легнеш,липсата на сън ти се отразява на очите.....

аз тук не виждам нищо да се вее Tongue
« Последна редакция: Април 07, 2011, 00:41:47 от strast82 » Активен
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #39 -: Април 07, 2011, 01:02:27 »

Не е зле вече да вземеш да си легнеш,липсата на сън ти се отразява на очите.....

аз тук не виждам нищо да се вее Tongue

Ти имаш нужда от съм ,аз къде казах че гугу вее нещо ?!!?!?!!?  *crazy* За да осмислиш написаното ще го разделя по отделно двата отговора на Ицко на питанията  *crazy* *crazy* *crazy* 


1.Ти кога видя да развея пране( ама ако обещаеш че ще спиш спокоен да го развея  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* ),

2. за последните 10 дни са запазена марка на гуги  Grin Grin Grin
 bgflag bgflag bgflag


П.п. ако искаш да постна и двата въпроса на Ицко на които съм отговорил ? ?  *scratch*
Активен

strast i seks
Гост
« Отговор #40 -: Април 07, 2011, 12:09:52 »

Ти имаш нужда от съм ,аз къде казах че гугу вее нещо ?!!?!?!!?  *crazy* За да осмислиш написаното ще го разделя по отделно двата отговора на Ицко на питанията  *crazy* *crazy* *crazy* 
П.п. ако искаш да постна и двата въпроса на Ицко на които съм отговорил ? ?  *scratch*
Е значи нямаш нужда от сън,а от малко частни уроци по стилистика *pardon*Иди малко се разходи на чист въздух,вземи си едно кафенце и виж че имало свят различен от ио Wink
Активен
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #41 -: Април 11, 2011, 06:11:57 »

Той си чака мен Grin
Някой свършил моята работа  Cry
jenito    Mu6muroni  +    1561 -снощи около 2:00
jenito    Mu6muroni  +     947  -сега
Дано не се откажеш ,уж    ''довършваш започнатото''  ама..........  Undecided   Cry   *rose*
Активен

viki4
Гост
« Отговор #42 -: Април 11, 2011, 15:10:26 »

Някой свършил моята работа  Cry


Може да почерпиш, свършилия работата. Tongue И това не е работа, а удоволствие.  *TEASE* Много трябва да съжаляваш, че са те изпреварили.  *pardon*
Активен
Krustnika
Редник
*

Karma: +9/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #43 -: Април 11, 2011, 22:49:01 »

Една свирка оркестър не прави,та не плачи и не тъжи..аз съм като котките с х9 живота Tongue А и ти си ми слабост,не мога да те изоставя *rose*
Днес 11.04.2011 jenito  Mu6muroni  + след като я прасна нашия смел войн wiperas и след един пожар ''милата котаранка с 9 живота'' която никога ''не оставя недовършени нещата които започва '' премляла от страх реши да освободи останалите си воиници и да си набие великия мод и да продължи играта си  *rose*


wiperas(Legends_BG) jenito(Mu6muroni)  438  114509  43  613  0  0  29
vreditel(Legends_BG)  jenito(Mu6muroni)  0  29980  5  0  0  5996  0

 bgflag bgflag bgflag bgflag bgflag
Активен

i1978
Гост
« Отговор #44 -: Април 12, 2011, 11:49:55 »

Мога ли да попитам, защо ми са изтрити коментарите в тази статия?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!