Imperia Online България  
Април 27, 2024, 21:14:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: кой - кой е в 14 свят  (Прочетена 64233 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
manol
Редник
*

Karma: +22/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 26


Профил
« Отговор #255 -: Февруари 16, 2012, 22:06:55 »

Циганката дето те хвалеше умря ли  Grin
Активен
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #256 -: Февруари 16, 2012, 22:08:15 »

Циганката дето те хвалеше умря ли  Grin
Сега да не се срамуваш  Grin Grin Grin
Активен

viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #257 -: Февруари 16, 2012, 22:08:45 »

Смешна работа е точно ти да обсъждаш войни - строй си университети и товарни станции, а ако случайно някой ден обявиш война на когото и да е тогава давай мнение.

 Grin Grin Grin За какво ми е война, аз си бия който си искам и когато си поискам, имам достатъчно добив за да не страдам от нужда за социални помощи тип "военен доход". По-добре така, отколкото да обявявам войни на каси както вие го правите, не ме кефят войните под надслов "каси бият каси". Имаше една стойностна война в ерата Бест/Джъсти се  включих с голям кеф. Така че мен не ме мисли, ако ми се воюва го правя, сега мисли къде ще си криеш мечоносците, че то едно е да обявиш война друго е да я спечелиш.  Kiss
« Последна редакция: Февруари 16, 2012, 22:34:26 от viki4 » Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
manol
Редник
*

Karma: +22/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 26


Профил
« Отговор #258 -: Февруари 16, 2012, 22:42:20 »


 Grin Grin Grin За какво ми е война, аз си бия който си искам и когато си поискам, имам достатъчно добив за да не страдам от нужда за социални помощи тип "военен доход". По-добре така, отколкото да обявявам войни на каси като вас, не ме кефят войните под надслов "каси бият каси". Имаше една стойностна война в ерата Бест/Джъсти се  включих с голям кеф. Така че мен не ме мисли, ако ми се воюва го правя, сега мисли къде ще си криеш мечоносците, че то едно е да обявиш война друго е да я спечелиш.  Kiss
[/quote]
Ха ха ха - доста рядко ти идва желанието да биеш някой - за цяла  ера имаш 9 битки срещу някаква армия.
« Последна редакция: Февруари 16, 2012, 23:03:16 от manol » Активен
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #259 -: Февруари 16, 2012, 23:17:49 »

Ха ха ха - доста рядко ти идва желанието да биеш някой - за цяла  ера имаш 9 битки срещу някаква армия.

Мда. Тази ера е много мързелива, малко са ми играчите в обхват. Друго е да блъскаш касите в мазето. Само една корекция ще ти направя, че битките ми не са 9, а само 4. Моята статистика от тези 4-ри битки е близка до твоята за 360 дни игра.  Само че аз имам още 2 милиона армия за още 4 подобни битки, теб не ти остана почти нищо. И така като ти гледам статистиката, скоро ще обърнеш резултата загубени/убити войници.  Grin

Ето даже ще ти покажа:

                                                  Ти                                                      Аз
Военни точки                           110163                                                 56106
Спечелени битки в защита            17                                                        4
Загубени битки в защита             266                                                      167
Спечелени битки в нападение     1933                                                    1192
Загубени битки в нападение            6                                                       5
Убити вражески войници           2588315                                             2085661
Загубени собствени войници     2445080                                             1263855


« Последна редакция: Февруари 16, 2012, 23:20:20 от viki4 » Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
Mitko74
Лейтенант
***

Karma: +61/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 115



Профил
« Отговор #260 -: Февруари 17, 2012, 01:05:57 »

Grin Grin Grin За какво ми е война, аз си бия който си искам и когато си поискам, имам достатъчно добив за да не страдам от нужда за социални помощи тип "военен доход". По-добре така, отколкото да обявявам войни на каси както вие го правите, не ме кефят войните под надслов "каси бият каси". Имаше една стойностна война в ерата Бест/Джъсти се  включих с голям кеф. Така че мен не ме мисли, ако ми се воюва го правя, сега мисли къде ще си криеш мечоносците, че то едно е да обявиш война друго е да я спечелиш.  Kiss
  Grin Grin Grin това го напиши в темата с вицовете леле смея се с глас ще ме помислят за луд в нас
Активен

xapam
Сержант
**

Karma: +45/-136
Неактивен Неактивен

Публикации: 97


kryon


Профил
« Отговор #261 -: Февруари 17, 2012, 05:33:48 »

абе ще се изпобиете бе ,добре че нема ЛУКИ И ЖОРО за да има виновен БОЙ ,БОЙ БОЙ А ИНАЧЕ сте готини като хора *rose* *rose* *rose* *rose*
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #262 -: Февруари 17, 2012, 12:11:42 »

" viki4
 Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
 Капитан


 Karma: +172/-1266
  • [-]
Неактивен

 Публикации: 355




           Re:Вести от Земя Четиринадесета - Лас Вегас
« Отговор #265 -: Февруари 08, 2012, 12:26:07 »   



Това е най-показателната война на 14 свят. Защото повечето родолюбци, развяващи националния флаг по темите, биещи тупаните на величие и мощ спрямо чужденците по чатовете, просто заровиха главата си в пясъка и никой от тях не се престраши да предложи помощ на Бест за да не станат жертва на насилие от Джъст. Е това ли е родолюбието и обединението?  
Тази война е железен аргумент за теорията, че в ерата почти няма приятели и съюзници, а само интереси. Безумната теория на Гарио, че се преместих в Бест за да бъде една нагласена война е толкова цинична, че буди само смях. За последен път ще го кажа - рискувах спокойствието на съюза си, който е с договор с Джъст, но се преместих в Бест за да помогна с каквото мога, а вие национални герои, какво направихте за съюзниците си? Нищо. И понеже е нищо, най-отговорно заявявам, че след завръщането ми в съюза си ще направя генерални промени относно бг договорите. За мен е позор да имам подобни псевдо съюзници. Аз договори за застраховка няма да търпя.

Благодарности на Рицарите, че ме приеха по време на блок, както и на DEVILS_BG, Бесните и Dominion, които също дадоха своята подкрепа."                                                                                                                                 "Цитат на: viki4 в Февруари 07, 2012, 14:44:37
Браво на The_Just,  видяха че са губещи и постъпиха, като джентълмени.   За войната мога да кажа: Браво за отличната организация на Победител като лидер. За пореден път доказа, че е ключова фигура в съюза си и то не само като воин, но и като главнокомандващ.  
Сега мога с удоволствие да се завърна в съюза си, защото съюзниците ми вече много започнаха да ми липсват. .
Джъст са все още верни съюзници на Легендите и въпреки моето преместване в Бест, те не анулираха договора ни. Тези 3 дни взаимно се палихме и бутахме, но всичко остана в границите на войната. Доказахме, че всички интереси остават в рамките на съюзните отношения. С Джъст имаме обща цел - Авенджърс. Сега ще забравим за атаките по между си във войната и ще продължим с Вонатар по план-общи атаки към Авенджърс и сливане на двата ни съюза."                                                                                                                                                                                                                        След тези високопарни изявления последваха още две невероятни войни,с оглед на това че Вики обяви тези съюзи за приятелски                      The_Just vs DEVILS_BG   2012-02-14 09:39:46   2012-02-16 22:55:25                                                                    The_Just vs RICARITE   2012-02-16 09:07:50   2012-02-23 09:07:50                                                                        Не знам за другите,но аз за пръв път чувам съюзът с който ще правиш обединение,да обявява война след война на твоите съюзници и приятели.                                                              
« Последна редакция: Февруари 17, 2012, 12:14:49 от GARIO » Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
_P0BeDiTeL_
Недей да викаш! -силните говорят тихо!
Полковник
******

Karma: +310/-1042
Неактивен Неактивен

Публикации: 1344


Който хвърчи високо, пада много ниско.


Профил WWW
« Отговор #263 -: Февруари 17, 2012, 12:17:45 »

А ти псевдо българино нали уж развяваше Бг флага из форума и биеше тъпана че не се биеш с българи ,защо не помагаш на Българите с джъст а обевяваш война на Бг-та ,или искаш да си изпробваш способноста да водиш войни,ако е това може ти помогнем   *freak*
Активен

viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #264 -: Февруари 17, 2012, 12:39:16 »

След тези високопарни изявления последваха още две невероятни войни,с оглед на това че Вики обяви тези съюзи за приятелски                      The_Just vs DEVILS_BG   2012-02-14 09:39:46   2012-02-16 22:55:25                                                                    
The_Just vs RICARITE   2012-02-16 09:07:50   2012-02-23 09:07:50                                                                       
Не знам за другите,но аз за пръв път чувам съюзът с който ще правиш обединение,да обявява война след война на твоите съюзници и приятели.                                                              

Докато не развиеш аналитично и стратегическо мислене не се опитвай да правиш изводи, защото са твърде грешни и само подвеждаш хората. Отношенията между бг съюзите никога няма да ги разбереш, защото никой няма да те допусне до тях, поради ясния факт че си псевдо националист. Доказа само едно: способен си на безумия, като тази война, само заради идеята да спечелиш съюзната военна класация. Сори, но ще бъдеш обречен на провал.  *pardon*
Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #265 -: Февруари 17, 2012, 13:12:12 »

А ти псевдо българино нали уж развяваше Бг флага из форума и биеше тъпана че не се биеш с българи ,защо не помагаш на Българите с джъст а обевяваш война на Бг-та ,или искаш да си изпробваш способноста да водиш войни,ако е това може ти помогнем   *freak*
Защото тези българи(Рицарите),както Легендите и ти самия,доказахте че не заслужавате да ви приемам за такива.А не сме обялили война на Бест,само защото в този съюз има добри родолюбци,срещу които не желаем да се бием.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #266 -: Февруари 17, 2012, 13:17:37 »

Докато не развиеш аналитично и стратегическо мислене не се опитвай да правиш изводи, защото са твърде грешни и само подвеждаш хората. Отношенията между бг съюзите никога няма да ги разбереш, защото никой няма да те допусне до тях, поради ясния факт че си псевдо националист. Доказа само едно: способен си на безумия, като тази война, само заради идеята да спечелиш съюзната военна класация. Сори, но ще бъдеш обречен на провал.  *pardon*
Досега ни веднъж не си дала смислено обяснение на такива странни явления.Неколкократно ме заклеймяваш като човек с недоразвит ум,неспособен да възприеме гениалния ти замисъл.Опитай поне веднъж да обясниш.Може пък да успея да те изненадам и да го разбира.
« Последна редакция: Февруари 17, 2012, 13:19:19 от GARIO » Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #267 -: Февруари 17, 2012, 13:27:12 »

Досега ни веднъж не си дала смислено обяснение на такива странни явления.Неколкократно ме заклеймяваш като човек с недоразвит ум,неспособен да възприеме гениалния ти замисъл.Опитай поне веднъж да обясниш.Може пък да успея да те изненадам и да го разбира.

Изобщо нямам и намерение да си губя времето и да ти обяснявам ТОЧНО на теб. Подобни дискусии правя единствено и само със хората от съюза си и със съзниците и приятелите си в ерата. Ти не си нито едното нито другото, а нещо трето и незначително. Играй си там войната и си  пии билето за храброст, защото друго не ти остана - изложи се много и го знаеш по-добре и от мен. Цялата ера го видя. И между другото приемам да правиш подобни грозни издънки, ЕДИНСТВЕНО, ако класацията беше застрашена да бъде взета от чуждестранен съюз, но в нашия случай тя е на БЕСТ, за което ги поздравявам най-искрено, защото я заслужават на 100%. *rose*. А ти продължавай с жалките ревюта на дуене на мускули. Класация няма да вземеш.  *pardon*

И да не пропусна най-важното:
В съюза си имаш играч, който е отличен боец. Но заради теб и прогнилия кораб наречен С6С6, той никога няма да има шанс да покаже възможностите си. Жалко.  *rose*
« Последна редакция: Февруари 17, 2012, 13:30:07 от viki4 » Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #268 -: Февруари 17, 2012, 13:38:12 »



И да не пропусна най-важното:
В съюза си имаш играч, който е отличен боец. Но заради теб и прогнилия кораб наречен С6С6, той никога няма да има шанс да покаже възможностите си. Жалко.  *rose*
Друго му писа вчера на боеца.Май те гони шизофренията.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
viki4
Хората са направени дефектно - твърде лесно се прегъват в коленете.
Майор
*****

Karma: +251/-2163
Неактивен Неактивен

Публикации: 612



Профил
« Отговор #269 -: Февруари 17, 2012, 13:42:05 »

Друго му писа вчера на боеца.Май те гони шизофренията.

Напротив, точно това му писах. Но пък и той ми писа доста интересни неща. Tongue Що яд ли те е, че пиша с него? Ще се окаже май, че е единствения адекватен от съюза ти.Но това че пиша с него изобщо не значи, че няма да отнесе плувката. Надявам се, че сте наясно, че индивидуалната военна класация няма да е негова.  *pardon*
Ей, да не пропуснем онзи псуващия как беше? Ъъъ ...Както и да е де. Твърде безличен играч и го забравих, но ако държиш мога да поровя из старите теми за да му сложа просташкия рецитал. *freak*
« Последна редакция: Февруари 17, 2012, 13:50:01 от viki4 » Активен

''Всеки има собствена килия за инквизиции - в главата си!"
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!