Imperia Online България  
Април 29, 2024, 07:17:31 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Размисли и страсти" за турнира номадски  (Прочетена 14554 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
enravota
Редник
*

Karma: +410/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


MISTRUSTED MEMBER


Профил
« Отговор #15 -: Март 26, 2011, 23:23:50 »

Аз да попитам, сега кого ше требе да дере жив ХАОС?  Embarrassed Отонът, тебе ли бре? Ше пуснат ли по 5 диаманта билетчета за шоуто и кога ше можем да си купим?  Grin Grin Grin Grin Grin
Активен

delenda est!
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #16 -: Март 26, 2011, 23:32:37 »

ОТОН виновен едвали  Grin некое програме е омазало воения приход Grin

правилата са пупликувани ако не мога да си дигам атаката от първата аатка си искам обратно кредитите за 3 те мулета

аз днес се чудих тия дали да не ги коля на полето х20%  :Smiley




Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #17 -: Март 26, 2011, 23:33:23 »

аз заради една бира изпуснах да видя какво е станало ...
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
enravota
Редник
*

Karma: +410/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


MISTRUSTED MEMBER


Профил
« Отговор #18 -: Март 26, 2011, 23:47:37 »

аз заради една бира изпуснах да видя какво е станало ...

Малшанс!
Има бая недомислици в тоя версия, не знам.... Склонен съм да подкрепя Ахил тук. Бъга надали ще е последен, ако стане нещо такова накрая ще е пълен резил. Ако може екипа да приеме съвет от мен - не избързвайте с пускането! Премислете още поне пет пъти кое как да е. Тоя храм с даровете си е живо ТОТО, бързия строеж на сгради дава предимство на тоя, който е вкарал кредити, а не на можещия, сигурно има още хиляди забележки.... Аз лично имам 9 акаунта, нямаше никакъв проблем да имам и още поне 20. Това означава +20 % атака от началото за 5 акаунта, ако имам търпение и желание да се занимавам, и къде отиват равните възможности?  Влязох 12 минути преди атаката и праснах тройка за всеки случай. Ами по тая логика крепост 9 е въпрос на диаманти само, ако реша да ги дам разбира се. Тава като забележки само на първо четене.
Активен

delenda est!
lord4eto
Гост
« Отговор #19 -: Март 26, 2011, 23:49:16 »

правилата са пупликувани ако не мога да си дигам атаката от първата аатка си искам обратно кредитите за 3 те мулета

аз днес се чудих тия дали да не ги коля на полето х20%  :Smiley

мисля че не това е замисъла на номадите,по скоро в напреднал стадий от играта с един от трите акаунта да аткуваш наградата или да попречиш на някой да ти я вземе Smiley
Активен
Cerber
Гост
« Отговор #20 -: Март 26, 2011, 23:53:47 »

Малшанс!
Има бая недомислици в тоя версия, не знам.... Склонен съм да подкрепя Ахил тук. Бъга надали ще е последен, ако стане нещо такова накрая ще е пълен резил. Ако може екипа да приеме съвет от мен - не избързвайте с пускането! Премислете още поне пет пъти кое как да е. Тоя храм с даровете си е живо ТОТО, бързия строеж на сгради дава предимство на тоя, който е вкарал кредити, а не на можещия, сигурно има още хиляди забележки.... Аз лично имам 9 акаунта, нямаше никакъв проблем да имам и още поне 20. Това означава +20 % атака от началото за 5 акаунта, ако имам търпение и желание да се занимавам, и къде отиват равните възможности?  Влязох 12 минути преди атаката и праснах тройка за всеки случай. Ами по тая логика крепост 9 е въпрос на диаманти само, ако реша да ги дам разбира се. Тава като забележки само на първо четене.

Добре дошъл във версия 5.
А решението всеки да си играе с колкото иска акаунти при тези нови правила е гениално, поне от маркетингова гледна точка.
 *db*
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #21 -: Март 26, 2011, 23:58:32 »

Малшанс!
Има бая недомислици в тоя версия, не знам.... Склонен съм да подкрепя Ахил тук. Бъга надали ще е последен, ако стане нещо такова накрая ще е пълен резил. Ако може екипа да приеме съвет от мен - не избързвайте с пускането! Премислете още поне пет пъти кое как да е. Тоя храм с даровете си е живо ТОТО, бързия строеж на сгради дава предимство на тоя, който е вкарал кредити, а не на можещия, сигурно има още хиляди забележки.... Аз лично имам 9 акаунта, нямаше никакъв проблем да имам и още поне 20. Това означава +20 % атака от началото за 5 акаунта, ако имам търпение и желание да се занимавам, и къде отиват равните възможности?  Влязох 12 минути преди атаката и праснах тройка за всеки случай. Ами по тая логика крепост 9 е въпрос на диаманти само, ако реша да ги дам разбира се. Тава като забележки само на първо четене.
Донякъде това имах впредвид..Тоя турнир беше турнир на възможностите на играчите..Тук равнопоставено се виждаше кой колко може..Ако преди това че имаш 5 акаунта не можеше по никакъв начин да ти помогне сега вече не е така.И изчезва изначалният замисъл , тук играчите да са поставени при равни условия..Също бих се присъединил към апела да не се бърза..И след седмица да се пусне , важното е да се огледа внимателно отвсякъде..Виждам , че дори хора , които са привърженици на версия 5 / Като Райх примерно/ , не одобряват това с атаките и ролята на мулетата в турнира.Нещо , което казах на 5 минута след като беше публикувано..И без да играя версия 5..То с просто око се вижда , как може да се изкриви геймплея.

Едит: Макар да не играя версията виждам че адвоката е споменал и тотото с даровете..Това също излиза извън рамките на равнопоставената игра..Като цяло турнира беше замислен като равнопоставен..Дори провинциите изначало бяха еднакви за всички..Сега явно не е така , което според мен е повече минус , отколкото плюс.
« Последна редакция: Март 27, 2011, 00:12:49 от ahilix » Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #22 -: Март 27, 2011, 00:19:29 »

мисля че не това е замисъла на номадите,по скоро в напреднал стадий от играта с един от трите акаунта да аткуваш наградата или да попречиш на някой да ти я вземе Smiley

Ами защо смяташ така. 20 % по-голям военен доход в първите 5 атаки...си е изключително предимство. Начина по които е организиран турнира предполага регистрирането на акаунти на принципа на Мечо Пух (колкото повече, толкова повече). Още в обявата сякаш се крещи да се регистрират по няколко акаунта. С половина да си помагаш в началото, а след средата  на ерата с останалите да пречиш на пряката конкуренция. Всичко е въпрос на личен избор, свободно време и до колко му се занимава на човек. А цялата история на ИО доказва, че когато на играчите им се предоставят подобни възможности се стига до.... извращения с играта. Но така е решил екипа. Или собствениците.
Жалкото е, че с платените опции за влияние върху геймплея (не само вдигането на атаките, но и нещата за които говори enravota, както и гилдиите, влиянието върху щастието с панаири, пак платени с диаманти и  т.н. и т.н.) се затрива духът на турнира. Защото при сравнително изравнените възможности на играчите е изключително възможно НН да се превърне в състезание кой да изхарчи най-много диаманти за 45 дни.
Пак казвам, всичко е въпрос на личен избор до колко да манипулираш играта - своята и на останалите, а когато съществува подобна ситуация нещата стават... сами се сещате, играли сте достатъчно.
Не знам, може и да не съм прав. Бях решил да изчакам и да видя как ще се развият нещата преди да пиша. Но така и така турнирът се отлага малко във времето, ако екипа има воля и желание да помисли, ще е супер. Въпреки че е глупаво да се смята, че всичко това не им е ясно и всъщност точно закупуването на колкото се може повече диаманти е целта.
И за последно - всичко е въпрос на личен избор - дори дали да се забавляваш играейки любимата игра или да гледаш в паничката на другите и да се ядосваш. 
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #23 -: Март 27, 2011, 00:21:50 »

Ами защо смяташ така. 20 % по-голям военен доход в първите 5 атаки...си е изключително предимство. Начина по които е организиран турнира предполага регистрирането на акаунти на принципа на Мечо Пух (колкото повече, толкова повече). Още в обявата сякаш се крещи да се регистрират по няколко акаунта. С половина да си помагаш в началото, а след средата  на ерата с останалите да пречиш на пряката конкуренция. Всичко е въпрос на личен избор, свободно време и до колко му се занимава на човек. А цялата история на ИО доказва, че когато на играчите им се предоставят подобни възможности се стига до.... извращения с играта. Но така е решил екипа. Или собствениците.
Жалкото е, че с платените опции за влияние върху геймплея (не само вдигането на атаките, но и нещата за които говори enravota, както и гилдиите, влиянието върху щастието с панаири, пак платени с диаманти и  т.н. и т.н.) се затрива духът на турнира. Защото при сравнително изравнените възможности на играчите е изключително възможно НН да се превърне в състезание кой да изхарчи най-много диаманти за 45 дни.
Пак казвам, всичко е въпрос на личен избор до колко да манипулираш играта - своята и на останалите, а когато съществува подобна ситуация нещата стават... сами се сещате, играли сте достатъчно.
Не знам, може и да не съм прав. Бях решил да изчакам и да видя как ще се развият нещата преди да пиша. Но така и така турнирът се отлага малко във времето, ако екипа има воля и желание да помисли, ще е супер. Въпреки че е глупаво да се смята, че всичко това не им е ясно и всъщност точно закупуването на колкото се може повече диаманти е целта.
И за последно - всичко е въпрос на личен избор - дори дали да се забавляваш играейки любимата игра или да гледаш в паничката на другите и да се ядосваш. 

10+ *beer*
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
gargaran
Black_kn1ght
Вестоносец
*

Karma: +490/-330
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


Anger, misery... you'll suffer unto me


Профил
« Отговор #24 -: Март 27, 2011, 00:22:39 »

10+ *beer*
*beer*
Активен

Животът пред смъртта.
Силата пред слабостта.
Пътят пред целта.
LadyROVENA
Сержант
**

Karma: +127/-101
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Nobody move.. I droped my brain!


Профил
« Отговор #25 -: Март 27, 2011, 01:06:47 »

...какво е станало с турнирчето? ще сподели ли някой - нещо саботаж ли е имало *scratch*
Активен

Тук всеки е НЯКОЙ, ако някой не е НЯКОЙ - той не е тук!*BOSS*
Ако се довериш на някого напълно - ще получиш или приятел за цял живот или урок за цял живот
jekasus
kolumb свят13
Полковник
******

Karma: +256/-202
Неактивен Неактивен

Публикации: 1094



Профил
« Отговор #26 -: Март 27, 2011, 01:09:30 »

...какво е станало с турнирчето? ще сподели ли някой - нещо саботаж ли е имало *scratch*
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=36839.0
Активен

"Безопасни са корабите, изтеглени на сушата." -    Анахарсис .
"Първата чаша принадлежи на жаждата, втората – на веселието, третата на насладата, четвъртата на безумието." -  Анахарсис .
http://prikachi.com/images/333/2620333Z.jpg
LadyROVENA
Сержант
**

Karma: +127/-101
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Nobody move.. I droped my brain!


Профил
« Отговор #27 -: Март 27, 2011, 01:20:42 »

мерси за инфото *ok* Smiley
Активен

Тук всеки е НЯКОЙ, ако някой не е НЯКОЙ - той не е тук!*BOSS*
Ако се довериш на някого напълно - ще получиш или приятел за цял живот или урок за цял живот
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #28 -: Март 27, 2011, 11:17:14 »

Сега може би е времето за една - две анкети,преди да се рестартира турнира.
Иначе поговорката "Всичко тече,всичко се променя" важи с еднаква сила навсякъде. Към какво,към що - оцеляват адаптивните и тези,които имат избор.

И за последно - всичко е въпрос на личен избор - дори дали да се забавляваш играейки любимата игра или да гледаш в паничката на другите и да се ядосваш.  
Много добре казано.
« Последна редакция: Март 27, 2011, 11:19:06 от Deli_inko » Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
FeniX
Гост
« Отговор #29 -: Март 27, 2011, 12:34:10 »

Според мен версия 5 е доста по интересна от предишната версия. Има много повече възможности и варианти за развитие. Това с военния приход беше голяма издънка, но 2-3 дни по- късен старт не е фатален.
Усилването на атаката е единствената голяма глупост, създава условия за неравнопоставеност на играчите.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!