Imperia Online България  
Април 16, 2024, 21:09:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класация Свят България 3 - Ера 3  (Прочетена 7592 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
nothing
Гост
« -: Март 25, 2011, 16:49:20 »

НЕТНА КЛАСАЦИЯ:





ВОЕННА КЛАСАЦИЯ:





КЛАСАЦИЯ ПО ДОБЛЕСТ:





СЪЮЗНА КЛАСАЦИЯ:




Поздрави за първенците в индивидуалните и съюзните класации  *rose*
Активен
viki4
Гост
« Отговор #1 -: Март 25, 2011, 21:21:24 »

Честито на всички завършили ДОСТОЙНО ера бг3  *beer*

ЧЕСТИТО ЗАВЪРШВАНЕ НА АМАТЬОРИТЕ *rose*  *hi* *V*

ЧЕСТИТА ВОЕННА КЛАСАЦИЯ  НА МУЛТИГРУП-ВИЕ Я ЗАСЛУЖАВАХТЕ *rose* *V*  *beer*

Изключително се радвам, че играх в такъв отличен екип, със страхотни и достойни хора и искам да ви изкажа благодарност, затова че бяхме един СТРАХОТЕН съюз, макар и негативите, които ни приписваха мнозина.  Kiss  *bravo* *bravo* *bravo* bgflag *friends* *beer*

Всички дадохме максимално от себе си за тази една година, забавлявахме се, ядосвахме се, имахме победи и поражения, но запазихме до край честта, доверието и екипната игра.  *bravo*

Не се стремяхме към нито една класация, защото намерихме най-важното, което човек може да намери в една виртуална игра-ПРИЯТЕЛСТВОТО.

Вчера се събрахме на едно с почти всички наши приятели от ерата. Като последна ера в бг3 искахме да завършим заедно с всички, с които станахме близки и винаги сме били лоялни и съпричастни по между си.  *beer* *beer*

Специални благодарности към съюз РИЦАРИТЕ и ANASSA, които във всеки един труден момент бяха рамо до рамо с нас.  Kiss  *friends* *beer*

*bravo* *bravo* *bravo* АМАТЬОРИ  *bravo* *bravo* *bravo*

СУПЕР СТЕ. ГОРДЕЯ СЕ С ВАС И ЗА МЕН БЕШЕ ЧЕСТ ДА СЪМ ЛИДЕР НА ТОЗИ СЪЮЗ. *beer* *hi* *hi* *hi* Kiss

amber      
alonso          
Jordano_    
bronks1    
d5g9d12      
peperudka  
bojidarmir    
medisimo6    
DOBROTICA
Yasso    
viki4                
misi            
muri            
roskata    
Praktiker    
karje_11    
viruz            
KingRon        
kent              
dis1112    
zeki6              
Jameson      
poker    
tarikata    
solomon70      
irina81    
dimi            
ioio            
dosheff  
pudess        
Exodus    
Guliat    
boro76
 




« Последна редакция: Март 25, 2011, 23:54:03 от viki4 » Активен
strast i seks
Гост
« Отговор #2 -: Март 25, 2011, 21:54:45 »

Честито на заслужилите финалисти  *rose*
Активен
Xa3apTa
biggie
Лейтенант
***

Karma: +194/-127
Неактивен Неактивен

Публикации: 208



Профил
« Отговор #3 -: Март 25, 2011, 22:18:22 »

Вики , Уискито защо  пропусна да го споменеш  *PUNISH* с какво ще черпите сега за чисто новият и лъскав клуб на "Аматйора" който отвори врати за една единственна  нощ и клиентелата от варвари не успя да му се наслади  *freak*

П.С. погледни номер 42 в нетната класация  *hihi*
« Последна редакция: Март 25, 2011, 22:21:28 от Xa3apTa » Активен

Нека всички викнеме УРАААА!!! За една добра игра и едно добро съдииство *pardon*
Kinoff
Гост
« Отговор #4 -: Март 25, 2011, 22:27:00 »

Много се извинявам, но забравих да благодаря на Viki4 и Аматьори, благодарение на вас се запознах с уникалните играчи от Вавилон, Светците и част от Великите, тъй като друга част имам честта да познавам отпреди това.
Активен
kaly69
Гост
« Отговор #5 -: Март 25, 2011, 22:45:11 »

Искам да помоля всички ви, ако може поне тук да избегнем спама и нападките! Намираме се в Зала на Славата, моля ви, не правете така, че и тази тема да не иде в коша, а заедно с нея и класациите ни! Отделете си тема, заяждайте се в нея колкото си искате, поне класациите запазете, все пак това е цяла година труд!!!


Активен
kaly69
Гост
« Отговор #6 -: Март 25, 2011, 22:56:58 »

От името на целия ни съюз и от мен лично:
Поздравления на всички победители в индивидуалните и съюзните класации!

Специални поздрави за военната класация на Мултигруп! Много се радваме всички за вас, съвсем заслужено си я взехте!!!

Поздрави и на Великите за първото място в другите две класации! Страхотни съюзници, много добри приятели, много си помагахме цяла ера... Невероятно се представихте! *rose*

А лично от мен специални поздрави на gugy79 и най-вече на mnogo_vino - моят фаворит тази ера! Първа ера и игра великолепно!  

Наздраве на всички, ерата свърши, БГ3 беше до тук!  *beer* *beer* *beer*

  
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #7 -: Март 25, 2011, 23:01:39 »

Хмммммм трябва да напиша 3 поста ама ще ги събера в един  Smiley

1 .Да започнем с поздравленията ..........

Поздравления за мултигруп за военната  *beer*
Поздравления за съюз вавилон ,макар и вражески съюз -единсвения съюз в ерата завършил достойно без помии и измами (като изключим наглеждания и подаръците с които малко прекалиха -но това е нормално сравнения с останалите неща )  *rose*
Поздравления за всички играли и завършили в аматьори -имаше много стойностни хора и играчи играли достойно макар и не спечелили нищо но завършили с чест  *rose*  *beer*
Поздрвления за грейт за съюзните и нетната  *beer*
Казах ти ,че Мулти няма да имат проблем, войната с вас беше без значение.
Жива и здрава да ни е победителката по нетни, факта на колко завърши показа, че това беше една от слабите ери в бг световете. Момата си се бори здраво. (Поне мисля, че е robi_girl  от форума)
Наглежданията са ясни за всички. Малко по-надолу чистосъдечно си казваш , че сте играли двамка в акаунта.
За мен намирането на стойностни хора в играта и последващият контакт в реалния живот е целта на това упражнение, не самата игра.
Вавилон за цялата ера имаха две изцепки - ударите по захир и по мен. И то не от наглеждане, а от следене на армии. Аз изпуснах масовото в чата, захир я изненадаха с обсада. Минало- заминало.
Една от интересните констатации И в тази ера беше, че който си отвори устата ,че е безсмъртен, почти веднага биваше приземен. Готино стана  Grin Grin
Една от най-красивите акции в ерата - срещу amber - изпълни ми душата.
Калина и Поли така и не видяха изклана тяхна армия - да се засрамим мъже  Grin Grin
Да ме извиняват всички неспоменати ама от 10 мин го пиша и все нови неша излизат. Беше весело, поне при нас.
http://vbox7.com/play:8ab3fd55 знаят за кои е поздрава
БЪДЕТЕ УМНИ И ВЕСЕЛИ ДО НОВИТЕ ПРИКЛЮЧЕНИЯ В ИО.
« Последна редакция: Март 25, 2011, 23:56:34 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
irinac
Гост
« Отговор #8 -: Март 26, 2011, 12:17:46 »

Поздравления за победителите в последната ера на БГ3, индивидуални и съюзни !

Специални благодарности на нашите съюзници Vavilon, HERO и COMEKON, добри играчи и чудесни съюзници, винаги бяха до нас и си помагахме взаимно през цялата ера.  *beer*

Благодаря на играчите от съюз The_Great, с които играх последната си ера в ИО, прекрасни хора, добри играчи и чудесни приятели. Създадохме добър екип и за мен беше удоволствие да играя с тях. Особено се радвам че имах възможността да играя с част от играчите от бившия съюз Мордор, на които съсипаха съюза по средата на ерата... за мен беше чест че се присъединихте към нас и завършихме ерата заедно.  *rose*  bgflag

Искам да поздравя съюз SAINTS, които бяха наши врагове да добрата и коректна игра и за хубавите войни които направихме.

Поздравления за съюз Мултигруп за първото място по военни, заслужихте си го.

С края на БГ3 и аз слагам край на играта си в ИО, успех на всички... в битките и в живота...  *rose*
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #9 -: Март 26, 2011, 15:57:13 »

Ако някой желае съюзните класации от БГ3 (към 9:05 часа) мога да ги кача  *ok*
Активен

house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #10 -: Март 26, 2011, 18:36:48 »

Ето ви и съюзните класации:

По нетни точки



По военни точки



По точки от съюзни проучвания

Активен

kaly69
Гост
« Отговор #11 -: Март 26, 2011, 18:45:28 »

Понеже темата се заключи, а исках да кажа няколко неща като последно уточнение:
Много пъти се спомена за отказването на съюз Vavilon... Вече доста се изписа по въпроса, а и аз специална тема бях отворила защо се отказахме, но явно трябва да го уточня пак: Заради спрените проверки и/или поръчковите такива... Измамниците и тарикатите веднага си намериха ниша, ерата много отдавна се изкриви точно по тази причина и целият фарс, който последва беше очакван Smiley Просто решихме, че няма смисъл да се борим с вятърни мелници, още повече когато имаш неблагоразумието да играеш максимално честно... Казвам максимално, защото всеки прави грешки къде от недоглеждане, къде от това, че просто ти идва до гуша да го раздаваш идеалист....
Втора ера аз съм изключително горда от съюза си, невероятни личности се събрахме и изградихме много силен колектив.... Някои хора, колкото и да твърдят обратното, могат само да се радват, че спряхме, защото се видя за кратките размодирания, при това с организация буквално на шега, какво се постигаше...
Много от нас вече се отказаха, други още се колебаят, някои продължават по други светове... Съюз Vavilon вече няма да има, не и ако не се съберем някой ден всички отново... или поне по-голямата част от нас.... Милион пъти съм го казвала, ще го повторя - Vavilon не е просто двама- трима човека. Това е съюз в целия смисъл на тази дума!
А ако някой ден срещнете по световете такъв съюз, то той или е менте или ние сме се пробудили.... Но първо проучете внимателно въпроса, грешки стават всякакви  Grin

Благодаря ви, приятели, за прекрасните две години, в които бяхме заедно! И още веднъж, наздраве!!! *beer* *beer* *beer*

« Последна редакция: Март 26, 2011, 18:48:45 от kaly69 » Активен
arjenti
Гост
« Отговор #12 -: Март 03, 2012, 23:00:16 »

поздрав от мене за ЕВИЛ,от където тръгнах аз,ако някои от тях чете това нека пише,поддържам саиуза в 2 свята и не го излага, по мое скромно мнение,бях с глобулски номер
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!