Imperia Online България  
Април 27, 2024, 21:40:03 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ПЪРВИЯТ МАРШАЛ В БГ4  (Прочетена 7465 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
john.smith1972
Сержант
**

Karma: +89/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 95


Профил
« Отговор #30 -: Март 28, 2011, 19:51:41 »

Ми чесно казано ела да играеш в БГ4 и готово а до колкото до класацията виждам че сам си правиш изводите    Wink

Е аз там играя, във Вега, иначе защо да си чеша езика в тема за БГ4... Относно класацията, не знам какви изводи видя да правя, освен че ще я видим как изглежда през ноември, а не сега.
Активен

Amat victōria cūram
maks
Сержант
**

Karma: +73/-78
Неактивен Неактивен

Публикации: 79



Профил
« Отговор #31 -: Март 28, 2011, 20:01:57 »

и ако не е таина кои си в вега  *scratch* лубопитно ми е  *hmm*
Активен

Играй с Дявола, за да имаш здрави връзки в Ада, но знай че в този Ад Дяволът съм аз .
john.smith1972
Сержант
**

Karma: +89/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 95


Профил
« Отговор #32 -: Март 28, 2011, 20:45:28 »

Това не виждам какво отношение има към темата, ти си Гардиънс, аз съм Вега, няма как да се подминем по картата, а и няма смисъл да разводняваме темата за маршалското звание на Кикондо и класиранията... Та по темата мнението си го изказах по-горе, да видим дали ще припомням кой какво е казал като дойде време за равносметка през ноември Smiley.
Активен

Amat victōria cūram
red_pill
Редник
*

Karma: +190/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 8



Профил
« Отговор #33 -: Март 28, 2011, 20:52:16 »

и ако не е таина кои си в вега  *scratch* лубопитно ми е  *hmm*

На мен пък ми е лЮбопитно ти с кой ник играеше миналата ера БГ4 в Кийпърс, щом ще любопитстваме публично *scratch*

ПП1 И ако отговора от твоя страна би бил - "с maks" - не си прави труда да го пишеш  Wink 

ПП2 Предварително се извинявам за спам-а в темата  Smiley
Активен

КАТО ШЛИФОВАН ДИАМАНТ, ОТКЪДЕТО И ДА ПОГЛЕДНЕШ - РЪБ.
Аз съм ранима жена - когато плача, не виждам кого удрям с лопатата. (Мисъл, взаимствана от Ася Ботевска Smiley )
maks
Сержант
**

Karma: +73/-78
Неактивен Неактивен

Публикации: 79



Профил
« Отговор #34 -: Март 28, 2011, 21:01:55 »

страх лозе пази  *hahaha* *hahaha* * *hahaha* ми можех да ти помогна за маршалкото звание  *hahaha*
Активен

Играй с Дявола, за да имаш здрави връзки в Ада, но знай че в този Ад Дяволът съм аз .
maks
Сержант
**

Karma: +73/-78
Неактивен Неактивен

Публикации: 79



Профил
« Отговор #35 -: Март 28, 2011, 23:48:52 »

Jonh.smith, аз незнам какво толкова се пънеш за мин.ера. Какви пилци си броил незнам, но май са били в някое друго село.. Знаеш ли каква бе статистиката в края на ерата от съюзни врагове, където си е посочено TheKeePers vs Vega. Чисто и просто. Точка по тази тема. Отностно 1вия маршал поздравления. Относно касите, по-добре да си мълчите за това, че се вижда кой колко атаки има и как печелят в.класации, незнам даже как имате очи да говорите за касиери


П.П. А и наистина незнам защо не си казваш ника в играта, да не те е страх случайно. На мен лично си ми фаворит и ако случайно не съм те навестявал бих искал да знам кой си да мина да те видя, що за играч си, че ми се струваш от тези дето само пишат.Айде със здраве, REZO.
« Последна редакция: Март 28, 2011, 23:55:39 от maks » Активен

Играй с Дявола, за да имаш здрави връзки в Ада, но знай че в този Ад Дяволът съм аз .
john.smith1972
Сержант
**

Karma: +89/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 95


Профил
« Отговор #36 -: Март 29, 2011, 00:55:04 »

Jonh.smith, аз незнам какво толкова се пънеш за мин.ера. Какви пилци си броил незнам, но май са били в някое друго село.. Знаеш ли каква бе статистиката в края на ерата от съюзни врагове, където си е посочено TheKeePers vs Vega. Чисто и просто. Точка по тази тема. Отностно 1вия маршал поздравления. Относно касите, по-добре да си мълчите за това, че се вижда кой колко атаки има и как печелят в.класации, незнам даже как имате очи да говорите за касиери


П.П. А и наистина незнам защо не си казваш ника в играта, да не те е страх случайно. На мен лично си ми фаворит и ако случайно не съм те навестявал бих искал да знам кой си да мина да те видя, що за играч си, че ми се струваш от тези дето само пишат.Айде със здраве, REZO.

Момче, твоето мнение е без значение и ми е все едно кого ще навестяваш, кой ти е фаворит, и изобщо "разсъжденията" ти по разни въпроси. Относно пилците, направих статистика миналата ера, за да си опресните паметта може да я намерите тук:

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=31759.0

Бий се в гърдите, пиши си тук, после ще направим нова статистика. Точка.
« Последна редакция: Март 29, 2011, 00:59:23 от john.smith1972 » Активен

Amat victōria cūram
MaC_
Редник
*

Karma: +7/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #37 -: Март 29, 2011, 01:29:49 »

не случайно макс е смятал че ще модира
а изказването , че вегите играят 12 месеца е меко казано смешно
Активен
MaC_
Редник
*

Karma: +7/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #38 -: Март 29, 2011, 01:42:55 »

Момче, това си е твоя обзор и си броил пилци който ти харесват;) Попитахте няколко неща но май май не искаш да отговориш;) Има си статистика за съюзни врагове и там си пише, кой кой. И вече е явно че си шубе щом се криеш зад някакъв друг ник. А относно биенето в гърдите, така като те гледам ти се биеш в гърдите, с тъпото и упорито натрапване. Пишеш едно и също за незнам кой път. Защо не си дал в тази ТВОЯ статистика снимка на съюзни врагове, там си пише:) Аз смятам че това е показателя за междусъюзни отношения, останалото е между играчи. А и не малко др. удобни за теб си пропуснал, като например най-голямото количество отмъкнато злато за цялата ера.. че беше от мен;)) и още куп др, ама на теб наистина без значение кой какво ти  пише ти си отговаряш тъпо и упорито отново с твойто мисля draft писанце:D
REZO
« Последна редакция: Март 29, 2011, 01:49:34 от MaC_ » Активен
john.smith1972
Сержант
**

Karma: +89/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 95


Профил
« Отговор #39 -: Март 29, 2011, 01:53:19 »

Момче, това си е твоя обзор и си броил пилци който ти харесват;) Попитахте няколко неща но май май не искаш да отговориш;) Има си статистика за съюзни врагове и там си пише, кой кой. И вече е явно че си шубе щом се криеш зад някакъв друг ник. А относно биенето в гърдите, така като те гледам ти се биеш в гърдите, с тъпото и упорито натрапване. Пишеш едно и също за незнам кой път. Защо не си дал в тази ТВОЯ статистика снимка на съюзни врагове, там си пише:) Аз смятам че това е показателя за междусъюзни отношения, останалото е между играчи. А и не малко др. удобни за теб си пропуснал, като например най-голямото количество отмъкнато злато за цялата ера.. че беше от мен;)) и още куп др, ама на теб наистина без значение кой какво ти  пише ти си отговаряш тъпо и упорито отново с твойто мисля draft писанце:D
REZO


Дъра, бъра, сто чадъра. Носи вода от десет кладенеца, доказвай неща, на които и сам не вярваш, после погледни колко медала ни дадохте и напиши още сто теми за отмъкнатото злато.
Активен

Amat victōria cūram
MaC_
Редник
*

Karma: +7/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #40 -: Март 29, 2011, 01:58:15 »

Дъра, бъра, сто чаръра. Носи вода от десет кладенеца, доказвай неща, на които и сам не вярваш, после погледни колко медала ни дадохте и напиши още сто теми за отмъкнатото злато.
и все пак продължаваш да избягваш да дадеш отговор на зададените ти ?
Активен
MaC_
Редник
*

Karma: +7/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #41 -: Март 29, 2011, 02:04:32 »

Дъра, бъра, сто чадъра. Носи вода от десет кладенеца, доказвай неща, на които и сам не вярваш, после погледни колко медала ни дадохте и напиши още сто теми за отмъкнатото злато.
Кое не мога да докажа, отричаш ли думите ми? Нали уж било "ерата на Вега" т.е. съюзно.. незнам при Вас как е било но при нас в последният ден си Ви водехме по показателя за съюзни врагове и то не с малко! То самият факт че не си посочил основното съюз vs съюз доказва думите ми;))  Повечето хора знаят и по-достойните от съюза ти също смятам ще потвърдят думите ми.  И няма ли да събереш мъничко кураж поне да сложиш името под думите си?
REZO
« Последна редакция: Март 29, 2011, 02:09:07 от MaC_ » Активен
john.smith1972
Сержант
**

Karma: +89/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 95


Профил
« Отговор #42 -: Март 29, 2011, 02:05:14 »

и все пак продължаваш да избягваш да дадеш отговор на зададените ти ?

Някой на улицата ме попитал колко е часа и аз не съм му отговорил... Отговори дължа на хора, с които се чувствам наравно.
Активен

Amat victōria cūram
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!